Tıkanıklık Açma 3638 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Banyo yer süzgeci tıkandı ise süzgeci açmak için sert bir cisimle gideri açmaya çalışmadan bir tesisatçı çağırmanız her açıdan faydalı olacaktır. Yer süzgeçleri tıkandığında atık su gitmez, banyoda yer süzgeci tıkanıklığı açma uygulaması da  de bunun için yapılır.

Süzgeç, tabanda biriken suyun aktığı ve tabanda bulunan atıkları ayrıştırarak gidere sadece suyun gitmesini sağlayan tesisat malzemesidir. Banyo tabanına yer süzgeci konulması elzem bir durum olup, eğer yer süzgeci banyoda olmaz ise tabanda biriken su nasıl boşaltılır. Banyo süzgeci tıkandığında da yer süzgecinin olmadığı iş görmediği bir durum gibi düşünebilirsiniz. Yer süzgeçleri, duş, süzgeçleri, plastik yer ızgaraları bu açıdan işlevleri açısından oldukça önemlidir.

Yer süzgeçleri atık suyun gittiği giderler genelde banyoda olup banyo gideri tıkanması ile atık su zeminde birikir. Yer süzgecinden su geri geliyor ise tıkalı yer süzgeci açılmalıdır. Aslında farklı kelimelerle karşımıza çıkan bunca şey aynı şeyi ifade eder. Örnek, yer sifonu tıkandı, banyo yer süzgeci nasıl temizlenir, duşa kabin suyu çekmiyor gibi.

Banyo gideri, tıkalı banyo gideri, tıkanmış yer süzgeci, tıkanan banyo gideri için tesisatçıdan yardım almadan çözüm üretmek hayli zordur. Banyo giderinin tıkanmasının sebepleri olan atıklar gidere gönderilmemelidir. Banyo yer süzgeci açma için tesisatçı çağırmayıp kimyasal ilaç kullandığınızda bu tıkalı gideri açma da yeterli olmayabilir.

Banyo Yer Süzgeci Tıkandı, Duş Süzgeci Tıkandı Nasıl Açılır?

Banyo süzgeci tıkandığı zaman, banyo süzgeci tıkandı süzgeçten su gitmiyor, banyo gideri tıkandı nasıl açılır sorularına cevap arıyor oluruz. Banyo gideri taşıyor, banyo giderinden su gelmesi ve bu duruma çözüm olacak banyo gideri açma teknikleri ile süzgeç tıkanıklık açma teknikleri aynıdır.

Süzgeç tıkanıklığını herkes yaşayabilir. Bu herkesin başına gelebilecek bir sorundur. Ancak yeni yöntemler kullanıldığında, tıkalı yer süzgecini  açma oldukça kolay şekilde yapılır. Bunu kendi yöntemlerinizle açmaya bile çalışmayın. Çünkü giderlere zarar verebilirsiniz. Sizin kullandığınız kimyasal açıcılar pimaş borulara zarar verebilir. Bunun dışında sık kullanılan pompalama yapmakta geçici çözüm olur. Bu yüzden yer süzgeci tıkanıklığında profesyonel destek almanızda yarar var. Ustalar bunu kameralı cihazla, kanal açma makinesi olan robotla kolayca açar. Evinizde herhangi bir yeri kırmadan tıkalı süzgeç açılmış olur. Bu yüzden süzgeç tıkandı diyenler hemen tesisatçısını arayarak bu durum için kalıcı çözüm getirmiş olurlar.

Banyo Yer Süzgeci Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Banyo Yer Süzgeci Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Evinde süzgeç tıkanıklığı olan birisi mutlaka bir tesisatçı çağırmalıdır. Eğer devamlı çalıştığı bir tesisatçı yoksa bu konuda deneyimli olan, yeni yöntemleri kullanan bir tesisatçı bulmaları gerekir. Böylece evlerinde kırmadan banyo süzgeç tıkanıklığı, duş süzgeç tıkanıklığı açılır. Bu nedenle profesyonel yardım almak en iyisidir. Süzgeç tıkanması saç teli, kıl, deterjan kalıntısı, yağ kalıntısı, sabun gibi etkenlerden sıkça yaşanabilir. Bu nedenle her zaman buna hazırlıklı olmakta yarar vardır. Ancak hangi tesisatçıdan destek alacağınıza, hangi yöntemlerle tıkanıklığın açılacağına doğru karar vermelisiniz.

Paslanmaz Yer Süzgeci, Endüstriyel Yer Süzgeci, Kanal Izgarası Ne işe Yarar?

Paslanmaz yer süzgeci:

Paslanmaz Yer Süzgeci | Uzmanlar Tesisat

Paslanmaz Yer Süzgeci | Uzmanlar Tesisat

Kullanılma sebebi dayanıklı, uzun ömürlü olmasıdır. Paslanmaz  yer ızgarası, paslanmaz yer sifonu, paslanmaz süzgeci aynı şeyi ifade edip farklı isimler altında ifade edilebilir.

Endüstriyel Yer Süzgeci:

Bu tip süzgeçlerde her büyük boru çapına göre dayanıklı, görseli olan kullanım sansı olan ve uzun ömürlü, süzgeç tipidir.

Kanal Izgarası:

 Yağmur uyu ve drenajlarda kullanılan şehir alt yapısında büyük görevler alan dayanıklı bir malzemedir.

Banyo Yer Süzgeci Tıkandı ise Uzmanlar Tesisatı arayıp uygun fiyat garantisi ile  yardım alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: