Petek Temizliği 186 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataköy petek temizliği ekipleri ile yapılan bu uygulama da makine ve ilaç kullanımı esastır. Ataköy petek temizleme hizmeti sunan tesisatçı ustalar, petekleri yerinden sökmeden kombi sonrası bütün kalorifer tesisat ve petek temizliğini yaparlar. Ataköy petek temizliği servisi ile yapılan iş sonucu peteklerin ısınmayan bölgelerinin de ısındığını göreceksiniz. Kombi petek temizliği servisi, Ataköy petek temizleme servisi pratik kalıcı ısınma garantili petek  temizleme yapar. Ataköy bölgesinde kombi petek firması aramayı bırakın Ataköy petek temizleme servisimizi arayarak kolayca ulaşın.

Kalorifer petek iç temizliği ya da kalorifer tesisat temizliği diye de bilinen bu hizmeti makinasız ilaçsız yapan kişilerden almayın. Ataköy kalorifer petek temizleme olarak piyasada güven olgusunu yok eden bu kişilere karşı dikkatli olun. Zira makine olmadan yapılacak iş sizin de evde yapabileceğiniz kirli suyu boşaltıp yeniden su doldurmadan farksızdır. Ataköy petek temizliği yapan tesisatçı, işini hakkıyla yapan ve gerekli zamanı ayıran profesyonel ustalardan oluşur.

Ataköy Petek Temizliği Kalorifer Petekleri Neden Temizler?

Ataköy kalorifer petek temizleme servisinin bahse konu kalorifer peteklerini temizlenmesindeki gaye birden fazladır. Ataköy petek temizleme hizmeti içeriğindeki petek temizliğinin nedenlerini burada sıralayalım.

  • Bu temizliğin temel amacı peteklerin ısıyı homojen şekilde yaymasını sağlamaktır.
  • Peteklerde zamanla biriken tortular, kireç kalıntıları ısının iletilmesine engel olur. Bu hem yakıt sarfiyatını arttırır hem de evin ısıtılması mümkün olmaz.
  • Zamanında temizlenmeyen petekler kombi düzgün çalışsa da ısınmaz. Peteklerin özellikle alt kısımları soğuk- ılık kalır. Kombi peteklerde ısınmayan bölgeleri ısıtmak için sürekli çalışarak fazla yakıt tüketir.
  • Kombinin ömrü olması gerekenden daha kısa olur. Çünkü, kalorifer tesisatında dolaşan su kirlenmiş ve çamurlu bir hal almıştır. Bu kirli su kombi içerisinden geçtiği için kombi parçaları da zarar görmeye başlayacaktır.
  • Doğalgaz yaıt tüketimi arttığı için fatura da bir yükselme olacaktır.
Ataköy Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataköy Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Ataköy Bakırköy petek temizliği Ataköy petek temizliği servisi petekleri ilaçlı makineli temizler. Temizlik sırasında peteklerin yerinden sökülmesine gerek yoktur. Ataköy petek bakımı ilaçlı makineli nasıl yapılır, diye merak edenler olabilir. Petek temizliği sırasında petekler yerinden sökülmemesi etrafın kirlenmemesi ve her peteğin içinin de tam temizlenmesi açısından önemlidir. Genellikle banyoda olan havlupan sökülerek yerine petek temizleme cihazı bağlanır. Odalardaki ve diğer yaşam alanlarındaki tüm peteklerin temizliği buradan yapılır. Petek temizleme sırasında ilaç kullanılarak boru yüzeylerine ve petek içlerine yapışan ısıyı engelleyen kirli tabakada temizlenmiş olur. Eğer ilaç kullanılmadan petekler temizlenir ise  bu kalıcı çözüm olmaz.

Kış gelmeden Ataköy petek temizliği yapan servisimizden randevunuzu alabilirsiniz. Kombi bakımı yanında peteklerin bakımını da yaptırmalısınız. Soğuk kış günlerinde evde sıcak ortamın kesintiye uğramaması için petek temizliği yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

Benzer Gönderiler: