Petek Temizliği 242 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Başakşehir petek temizliği servisi bu hizmeti makineli ilaçlı yani olması gerektiği gibi yapar. Başakşehir petek temizleme servisi ile sahadaki edindiği tecrübe sayesinde petek temizliğini profesyonelce yapar. Başakşehir petek temizliği kombi kalorifer temizleme hizmetini yıllardan beri müşteri memnuniyet odaklı sunmaktadır. Başakşehir petek temizliği ekipleri,  petek ve tesisat temizleme işinde çok eski olup bu işi ilk defa yapanlardan farkı tecrübesidir.

Kullanıma bağlı olarak ortalama 2 yılda bir petek temizliği yapılması gerekmektedir. Başakşehir petek temizliği servisi olarak ısınma sorunları olan, petekleri ısıyı iletmeyen, sık sık kombi arızası yaşayan, yakıt tüketimi yüksek olan herkese petek temizliği yaptırmalarını önermekteyiz. Kalorifer petek ve tesisat içi temizliği ve kombi bakımı düzenli yaptırılır ise ısınma sorunları ile karşılaşma riski de o kadar az olur.

Başakşehir Petek Temizliği Servisi Petekleri Neden Temizler?

Başakşehir petek temizleme servisi İstanbul radyatör petek temizliği çalışanları sahada bu uygulamayı yaparken de bilgi vermektedir. Başakşehir doğalgaz petek temizleme firması ile periyodik olarak bu hizmeti aldığınızda kışı sıcak ve tasarruflu ısınarak geçirirsiniz. Petek ve tesisat temizliği 2 yılda bir yaptırılması durumunda petekler uzun ömürlü olur ve kış ortasında soğukta kalma durumu da olmaz. Kalorifer peteklerinin temizliğini gerekli kılan durumları Başakşehir kombi ve petek temizleme olarak burada sırası ile paylaşacağız.

  • Suyun etkisiyle peteklerde oluşan kireç tabakası, pas gibi sorunlar ısınmaya engel olmaktadır.
  • Ayrıca peteklerde biriken tortular dibe çökerek sıcak suyun dolaşmasına engel olur. Bu durumda petek temizliği yapılmadan ısınma sorunu çözümlenemez.
  • Bazı peteklerin yarısı sıcak yarısı soğuk olur ve kombiye en uzak petek ısıtmamaya başar.
  • Kalorifer petek içlerindeki su hep aynı su olduğu için zamanla çamurlaşma ve kirlenme olur. Bu kirli suyun kombi içinden geçtiğini de biliyoruz. Çamurlaşmış bu su kombi parçalarına zarar verme olasılığı çok yüksektir.
  • Kombi parçası arıza verir ise maliyetinin de yüksek olduğu bilinmekte olup bu durum bütçenizi zorlayabilir.
  • Sürpriz maliyetlere katlanmamak için ve yüksek faturalar ödememek için petek temizliğini periyodik olarak yaptırın.

 

Başakşehir Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Başakşehir Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği yaptıracaksanız telaş etmeye gerek olmadığını bilmenizi isteriz. Başakşehir petek temizliği yapan usta bu işi profesyonel yöntemlerle yaptığı için etraf kirlenmez. Ön hazırlık yapmanıza da gerek yoktur ve petekler yerinde temizlenir. Başakşehir petek temizliği servisi olarak işimizi hassasiyetle yapmaktayız.

Petek temizliği sırasında peteklerin yerinden sökülmesi gerekmez. Bu nedenle petek temizliğinin zahmetli olacağını düşünmemelisiniz. Başakşehir petek temizliği ilaçlı makineli şekilde yapılmaktadır. Banyodaki havlupanın yerine bağlanan petek temizleme makinesi ve ilaçla tüm petekler temizlenmektedir. Temizlik sonrası peteklerin havasını alınır, vanaların reglaj ayarı yapılır. Ayrıca kombi filtresi temizlenerek işlem tamamlanır. Kombi kalorifer peteği temizleme Başakşehir Kayaşehir petek tesisat temizleme servisi ile kalıcı güvenilir garantili hizmet alın.

Benzer Gönderiler: