Petek Temizliği 323 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçeşehir petek temizleme hizmeti veren firmalar ilaçlı ve makineli hizmet vermektedir. Petek temizliği sağlıklı bir şekilde ısınmanın anahtarıdır. Kalorifer tesisatı ile ısınanlar düzenli olarak peteklerinin bakımını yaptırmalıdır. Bahçeşehir kombi petek temizleme servisi uygulamayı pratik şekilde yaparak petekleri sökmez. Bahçeşehir petek temizleme servisi çalışanları uzun zamandan beri sahada petek temizleme yaptıkları için tecrübelidir. Kombi petek temizliği, Bahçeşehir kombi petek bakımı çalışanları bu alanda tecrübe edinen ustalardan oluşur.

Bahçeşehir petek temizleme ekipleri bu işi olması gerektiği gibi makineli ilaçlı yapar ve gerekli zamanı ayırır. Bu sayede beklentileriniz karşılanır ve ısınmayan petekler artık ısınarak kışı sıcak geçirmeniz sağlanır. Kış ortasında ısınmayan petekler demek evin soğuması ve evdekilerin üşümesi demektir. Tıkalı petek kanallarından sıcak su geçemeyince sıcak suyun ulaşamadığı petek kanalları soğuk ya da ılık kalır

Makineli ilaçlı yapılan kalorifer petek içi ve kalorifer boru temizliği ile tıkalı yerler açılacağı için sıcak su rahat dolaşımda bulunur. Kombi ürettiği sıcak suyu hızlı bir şekilde peteklere göndererek ısınmanın hızlıca gerçekleşmesi sağlanır.

Bahçeşehir Petek Temizleme Kalorifer Petekleri Neden Temizler?

Bahçeşehir petek temizleme firması İstanbul Bahçeşehir kalorifer petek temizliği servisi bu işin nedenlerine hakimdir. Bahçeşehir’de petek temizliği yapan usta bu işi yıllardan beri yapma nedenlerini sırası ile madde madde burada yazalım. Bahçeşehir petek temizliği yapan firma aslında sahada da petek temizliği yaptığı her adreste bunlara değinmektedir.

  • Kirlenen çamurlaşan suyun kombi içinden geçtiği için kombide arızalar başlar.
  • Kombi artık eskisi gibi verimli çalışmamaya başlar ve yüksek dereceye almanıza rağmen petekler bir türlü tam ısınmaz.
  • Peteklerin yarısı sıcak diğer yarısı soğuk ya da ılık olur.
  • Kombiye en uzak petek hiç ısıtmamaya başlar.
  • Peteklerden hava almanıza rağmen peteklerin ısısında değişiklik olmaz.
  • Petekten hava aldığınız zaman aşırı kirli paslı su gelmesi durumunda petek temizliği gerekli olur.
  • Doğlagaz faturalarının çok yüksek gelmeye başlaması ile petek temizliği gerekli olur.
Bahçeşehir Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Bahçeşehir Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Bahçeşehir petek temizliği servisi bu işi ilaçlı makineli olarak yapmaktadır. Banyo havlupanı sökülerek yerine petek temizleme makinesi bağlanır. Temizlik sırasında peteklere zararı olmayan test edilmiş biline ilaç kullanılır. Petek temizleme makinesi çalıştırılır ve tesisata ilaç konularak peteklerle birlikte tesisatın her yerinde dolaştırılır. Bu uygulama kireç tabakasını, pası söker atar. Bahçeşehir tesisat temizleme servisi, bu işe başladıktan sonra petek temizleme makinesi ile basınçlı tam temizlik yapılır. Peteklerin içinde biriken kir ve tortular ise makinenin filtresi ile tutularak tekrara tesisat gitmesi önlenir. İlaçlı makineli petek temizliği, periyodik olarak ortalama 2 yılda bir yapılır ise isabetli olur.

Petek temizliği bittikten sonra tüm peteklerin havası alınır, vanalara reglaj ayarı yapılır. Kombi filtresi temizlenerek işlem tamamlanır. Petek temizliği bir dairede en az 45 dakika sürmektedir. Bahçeşehir petek temizleme ile ısınma garantili hizmet alın.

Benzer Gönderiler: