Petek Temizliği 209 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bayrampaşa petek temizliği yapan tesisatçı ekipleri kış geldiğinde yoğun olarak yaptığı bu işi profesyonel uygulama ile yapar. Petek temizliği Bayrampaşa servisi ile petek temizleme işlemi makineli ilaçlı yapıldığı için peteklerdeki ısınma sorunu çözüme kavuşur. Bayrampaşa petek temizliği ekipleri sunduğu petek temizliği hizmetini pratik ve çözüme odaklı sunar. Petek temizliği yapan Bayrampaşa tesisatçı servisi İstanbul Bayrampaşa petek radyatör temizliği makineli ilaçlı uygulamayı petekleri sökmeden yapar.

Özellikle kış yaklaşırken peteklerin bakımı daha önemli hale gelmektedir. Soğuk günlerde mağdur olmamak için zamanında petek temizliğini yaptırmalısınız. Her 2 yılda bir kalorifer peteklerinin bakımı yapılır ise hem yakıtta hem de ısınma da avantaj elde edilir. Kalorifer peteklerine en çok ihtiyaç duyduğumuz kış ayı kimse peteklerde ısınma sorunu yaşamak istemez. Bu açıdan kış soğukları gelmeden kalorifer peteği temizliği yaptırılmalıdır.

Bayrampaşa Petek Temizliği Servisi  Petekleri Neden Temizler?

Kış ayında neden bu petekler ısıtmıyor demek istemiyorsanız zamanında Bayrampaşa petek temizleme servisine petek temizliğini yaptırın. Neden peteklerde ısınma sorunu olur ve neden petek temizleme yaptırmalıyım? Bayrampaşa kombi petek temizleme olarak öncelikle neden kalorifer petek temizliği yaptırılmalı bunun üzerinde duracağız.

  • Peteklerin alt kısımları ısınmıyorsa kirlenmiş olabilirler. Peteklerin kanallarında oluşan kireçlenme, diplerinde biriken çamur tortusu gibi etkenler sıcak suyun dolaşmasına engel olduğundan, kışın ısınamazsınız.
  • Peteğin alt tarafı soğuk üst tarafları ılık gibi olur tam ısınma sağlanamaz.
  • Kombi petekleri ısıtmak için sürekli devrede olacağından, gereksiz yere fazla yakıt parası ödemeye başlarsınız.
  • Kalorifer peteklerindeki kirli suyun kombi içerisinden geçtiği için de kombi arızaları başlar.
  • Kombiye en uzak petek neredeyse hiç ısınmamaya başlar. Kombi derecesini yükselttiğinizde biraz fark eder ancak tam ısınma sağlanamaz. Bu durumda da aşırı yüksek doğalgaz faturaları ödemek durumunda kalırsınız.
Bayrampaşa Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bayrampaşa Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Bayrampaşa petek temizliği ilaçlı makineli nasıl yapılır, petek temizliği sırasında ustalar sadece banyodan çalışırlar. Bu şekilde daire içindeki tüm petekler temizlenir. Petek temizleme cihazı havlupanın söküldüğü yere bağlanır. Petekler ve tesisat ilaçla temizlenir. Petek temizliği yapıldıktan sonra petek vanalarının reglaj ayarı yapılır, havası alınır ve kombi filtresi temizlenerek peteklerin kış hazırlığı tamamlanır.

Bayrampaşa kombi petek temizleme servisi ilaçlı makineli yöntemle yapıldığı için ısınma sorunları, petek temizleme işlemi sonrasında ortadan kalkar. Petek temizleme makinesi ve ilaç kullanılmadan petek temizliği yapılamaz. Kalorifer petek bakımını bu alanda uzman firmalara yaptırmanız oldukça önemlidir. Güvenilir petek temizliği yaptırmak isteyenler Bayrampaşa petek temizliği servisimizden randevularını alabilirler.,

Benzer Gönderiler: