Petek Temizliği 434 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beylikdüzü petek temizleme servisi, sahadaki tecrübeli ustalarıyla petek temizlemeyi hakkıyla yapmaktadır. Beylikdüzü petek temizliği firmaları bu işte kullanılan petek temizleme makine seçimini doğru yapmalıdır. Biliyoruz ki, makine olmadan kalorifer petek temizleme işinden bahsedilemez. Beylikdüzü petek temizliği yapan firmalar bu iş için gerekli zamanı da ayırmalıdır. Petek tesisat temizleme Beylikdüzü servisi çalışanları bu husus da ihtimama göstermektedir.

Beylikdüzü petek temizliği servisi makine ile yapılan petek temizleme uygulamasıyla sağlıklı hizmet sunar. Kalorifer petek temizliği, kombi petek temizleme işinde makine olmadan sonuç alınması çok olası değildir.

Beylkdüzü kalorifer petek temizliği servisiyle makineli petek temizlemeyi ısınma garantili yapıyoruz. Petek tesisatında ters bağlantı tesisat sorunu yoksa ve sorun kirlenmeye dayalıysa ısınmayı sağlıyoruz.

Eğer hizmet almayı düşündüğünüz kişi/firma makinesiz petek temizliği yapıyoruz diyora hizmet almayın.  Ucuz fiyat aldığı için hizmet alıp mağdur olanlarla. sahada çok karşılaşıyoruz. Ucuz fiyatla hizmet aldıktan sonra ısınamıyoruz diye bizi arayıp bizden bu hizmeti yeniden alan çok insanla karşılaşıyoruz.

Beylikdüzü Petek Temizleme Servisi Petekleri Neden Temizler?

Beylikdüzü petek temizliği servisi güvenilir makinelerle bu işi iyi ısınabilmeniz için yapar. Beylikdüzü İstanbul radyatör temizleme servisleri bu işin neden gerekli olduğunu sahada anlatmaktadır. Beylikdüzü kalorifer temizliği servisi sahada hem işini yapmakta hem de önemli noktaların üzerinde durmaktadır. Beylikdüzü petek temizleme servisi ile neden kalorifer petekleri temizletilmeli sorusuna sırası ile cevap bulalım.

Kombi bakımı kadar önemli olan petek temizleme işi kombi içinde önemlidir. Kombi bakımı yapılmadan önce petek bakımı yapılıp sonrasında kombi bakımı yaptırılmalıdır. Çünkü, önce kombi bakımı yaptırırsanız kombiyi çalıştırdığınızda kalorifer tesisatında ve peteklerde bulunan kirli çamurlu su kombi içinden geçer. Beylikdüzü petek temizliği yapan firma olarak bunu önermiyoruz.

Beylikdüzü Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Beylikdüzü Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Şimdi bakalım neden petek temizliği yaptırmalıyız?

 • Kombi sürekli çalıştığı halde kanalları tıkanmış petekler bir türlü ısınmaz.
 • Kombi kendini ekonomik moda alması dahada zorlaştığı için fazla yakıt tüketir ve doğalgaz faturaları yüksek gelir.
 • Peteklerde ısınma tam gerçekleşmez yani peteği alt kısmı soğuk üst kısmı sıcak olur.
 • Kombiye en uzakta olan peteklerde ısınma sorunu daha fazla olur.
 • Kirli su kombi içerisinden geçtiğinden kombi arızaları artmaya başlar.
 • Aynı şartlara sahip olduğunuz ve petek temizliğini yaptıran komşunuz gibi ısınamıyorsanız.

Kalorifer Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Petek temizliği hizmeti veren firmaların petek temizliğini hangi yöntemle nasıl yaptıklarını sorun.  Beylikdüzü petek temizleme, makineli yapılmadığı sürece petekler tam olarak temizlenemez. Petek temizliğinin amacı birikmiş kireç ve pas kalıntılarının temizlenmesidir. Çamur tortusu gibi atıkların tesisat dışına çıkarılmasıdır. Bunun yapılabilmesi için petek temizleme makinesi  kullanımı gerekmektedir.

 • Petek temizliği Beylikdüzü ustalarızla kalorifer petek temizliğini makineyle yaparız.
 • Petekleri sökmeden, kalorifer petekelrini yerinde temizleriz.
 • Petekleri yerinden sökmeden yaptığımız temizlik sırasında ustalarız sadece banyodan çalışır. Havlupanı söküp, havlupanın yerine petek temizleme makinesini bağlarız.
 • Tüm petekleri bu şekilde tek noktadan yapılan uygulamayla temizleriz.
 • Daire içindeki peteklerin temizliği en az 1 saatte temizleriz.
 • Petek havalarını alıp, vanaların reglaj ayarını yaparız.
 • En son kombi filtre temizliğini yapıp petekleri kullanıma hazır hale getiririz.
 • Birde bütün bunları yaptıktan sonra kombiyi çalıştırıp sıcaklık testinide yaparız.

Kış gelmeden kombi petek temizleme işinin yapılması gerekmektedir. Beylikdüzü petek temizleme ustalarımızdan hizmet almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Zamanında temizlenemeyen peteklerin evinizi ısıtmasını beklememelisiniz.

Benzer Gönderiler: