Petek Temizliği 373 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beylikdüzü petek temizleme servisi, sahadaki tecrübeli ustaları ile petek temizleme işini hakkıyla yapmaktadır. Beylikdüzü petek temizliği servisi firmaları özellikle bu işte kullanılan ilacı ve petek temizleme makine seçimini doğru yapmalıdır. Biliyoruz ki, bu iki ana unsur olmadan kalorifer petek temizleme işinden bahsedilemez. Beylikdüzü kombi petek temizleme servisleri Beylikdüzü petek temizliği yapan firmalar bu iş için gerekli zamanı da ayırmalıdır. Petek tesisat temizleme Beylikdüzü servisi çalışanları bu husus da ihtimama göstermektedir.

Beylikdüzü petek temizliği servisi makine ile yapılan petek temizleme uygulamasını yaparak sağlıklı hizmet sunar. Kalorifer petek temizliği, kombi petek temizleme işinde ilaç ve makine olmadan sonuç alınması çok olası değildir.

Beylkdüzü kalorifer petek temizliği servisi ile makineli ilaçlı petek temizleme hizmetini ısınma garantili yapıyoruz. Petek tesisatında ters bağlantı gibi yani tesisat sorunu yok ve kirlenmeye dayalı bir ısınma sorunu var ise kesin ısınma sağlıyoruz.

Eğer hizmet almayı düşündüğünüz kişi/firma makinesiz petek temizliği yapıyoruz diyor ise tavsiyemiz hizmeti buradan almamanızdır. Ucuz fiyat aldığı için hizmet alıp mağdur olanlarla. sahada çok karşılaşıyoruz. Ucuz fiyatla hizmet aldıktan sonra ısınamıyoruz diye bizi arayan ve bizden bu hizmeti yeniden alan çok insanla karşılaşıyoruz.

Beylikdüzü Petek Temizleme Servisi Petekleri Neden Temizler?

Beylikdüzü petek temizliği servisi güvenilir Beylikdüzü İstanbul radyatör temizleme servisleri bu işin neden gerekli olduğunu sahada da anlatmaktadır. Beylikdüzü kalorifer temizliği servisi sahada hem işini yapmakta hem de önemli noktaların üzerinde durmaktadır. Beylikdüzü petek temizleme servisi ile neden kalorifer petekleri temizletilmeli sorusuna sırası ile cevap bulalım.

Kombi bakımı kadar önemli olan petek temizleme işi, kombi bakımı yapılmadan önce yapılıp sonrasında kombi bakımı yaptırılmalıdır. Çünkü, önce kombi bakımı yaptırırsanız sistemi açtığınızda yani kombiyi çalıştırdığınızda kalorifer tesisatında ve peteklerde bulunan kirli çamurlu su kombi içinden geçer. Beylikdüzü petek temizliği yapan firma bunu asla önermez.

Beylikdüzü Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Beylikdüzü Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

  • Kombi sürekli çalıştığı halde kanalları tıkanmış petekler bir türlü ısınmaz.
  • Kombi kendini ekonomik moda alması daha da zorlaştığı için fazla yakıt tüketir ve doğalgaz faturaları yüksek gelir.
  • Peteklerde ısınma tam gerçekleşmez yani peteği alt kısmı soğuk üst kısmı sıcak olur.
  • Kombiye en uzakta olan peteklerde ısınma sorunu daha fazla olur.
  • Kirli su kombi içerisinden geçtiğinden kombi arızaları artmaya başlar.
  • Aynı şartlara sahip olduğunuz ve petek temizliğini yaptıran komşunuz gibi ısınamıyorsanız.

Kalorifer Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Petek temizliği hizmeti veren firmaların petek temizliğini hangi yöntemle nasıl yaptıkları mutlaka sorgulanmalıdır. Beylikdüzü petek temizleme, ilaçlı makineli yapılmadığı sürece petekler tam olarak temizlenemez. Petek temizliğinin amacı birikmiş kireç ve pas kalıntılarının temizlenmesi, çamur tortusu gibi atıkların tesisat dışına çıkarılmasıdır. Bunun yapılabilmesi için petek temizleme makinesi ve kimyasal ilaç kullanımı gerekmektedir.

  • Petek temizliği Beylikdüzü ustaları, kalorifer petek temizliğini ilaçlı makineli, petekleri yerinden sökmeden yapar.
  • Petekleri yerinden sökmeden yapılan temizlik sırasında ustalar sadece banyodan çalışırlar. Havlupanı söken ustalar yerine petek temizleme makinesini bağlarlar.
  • Tüm petekler bu şekilde tek noktadan yapılan uygulama ile temizlenir.
  • Daire içindeki peteklerin temizliği en az 45 dakika sürer. Petek havalarının alınması, vanaların reglaj ayarının yapılması ve kombi filtre temizliği sonrasında petekler kullanıma hazır hale getirilir.

Kış gelmeden kombi petek temizleme işinin yapılması gerekmektedir. Beylikdüzü petek temizleme için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Zamanında temizlenemeyen peteklerin evinizi ısıtmasını beklememelisiniz.

Benzer Gönderiler: