Petek Temizliği 326 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataşehir petek temizliği servisi kalorifer petek temizliğini ilaçlı makineli yaparak tam temizlik sağlar. Petek temizliği ortalama 45 dakika bir saat arasında süren bir işlemdir. Bu sürenin altında ya da çok uygun fiyatlara petek temizliği yapan firmaların iyi sorgulanması ve petekleri gerektiği gibi temizleyip temizlemedikleri kontrol edilmelidir. Ataşehir’de petek temizliği yapan Uzmanlar Tesisat petek temizleme için gerekli zamanı ayırmakta ve ilaçlı makineli temizlik yapmaktadır.

Ataşehir petek tesisat temizleme ekipleri bir dairede petek temizliği için en az 45 dakika kalır. Çünkü işin sağlıklı olması için bu sürenin ayrılması zaruridir. Her aşamada  bir fayda gözetilen petek temizliği işinde bir aşama atlanması demek petek temizliğinin bir yanının  eksik kalması demektir. Ataşehir petek temizliği servisimizden ilaçlı makineli yöntemle hizmet alabilirsiniz.

Ataşehir Petek Temizliği Kalorifer Peteklerini Neden Temizler?

Ataşehir kalorifer temizliği servisi bu hizmeti yapmasındaki amacı birden fazla nedene bağlamaktadır. Ataşehir kombi bakım tesisat temizleme servisi olarak anlaşılır şekilde burada paylaşımda bulunalım.

  • Kış ayı geldiğinde petekleri ısınmak için açarız. Fakat ısınmayan peteklerin olduğu ya da kısmi ısınan petekler olduğunu görürüz. Çünkü bu peteklerin için sabit olan su çamurlaşmış katılaşmıştır. Sıcak su sirkülasyonunu tam olarak yapamamaktadır.
  • Tıkanan petek kanallarına sıcak su girişi olmadığı için bu bölgeler soğuk kalmaktadır.
  • Isınmayan peteği kombi ısıtmaya çalışacak ve sürekli çalışır durumda olacak yani ekonomik ayara geçemeyecektir.
  • Kombinin bu çalışma şekli yakıt tüketimini artırarak faturaya yansıtacaktır. Doğalgaz faturası normalin üstünde gelerek fazla para ödemenize neden olacaktır.
  • Peteklerde ve kalorifer tesisatında sürekli sürküle olan sıcak sudaki kirlilik kombi içerisinden de geçtiği için arızalara neden olacaktır.
Ataşehir Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataşehir Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Ataşehir petek temizleme ilaçlı makineli nasıl yapılır sorusu için evvela, peteklerin temizlenmesi için mutlaka petek temizleme makinesi ve ilaç kullanılmalıdır.

  • Ekipler temizlik için geldiğinde sadece banyodan çalışırlar.
  • Peteklerin hiçbiri yerinden sökülmez. Sadece banyodaki havlupan sökülür ve yerine petek temizleme makinesi bağlanır.
  • Kombi ile bağlantı vana kapatılarak kesilmiş olup ilaç tüm peteklerde ve tesisatta dolaştırılır. Peteklerin içindeki kireç ve pas kalıntıları tamamen temizlenmiş olur.
  • Ataşehir petek temizliği, tesisat temizleme ilaçlı makineli şekilde yapılmaktadır. Ekiplerimiz petekleri temizledikten sonra tüm kontrolleri bizzat yapmaktadır. Peteklerin havasını alırlar, petek vanalarında reglaj ayarını yaparlar.
  • Ayrıca petek temizliği tamamlanınca kombi filtre temizliği de yapılır. Bütün işlemler hakkıyla yapıldığında kışı gönül rahatlığıyla karşılayabilirsiniz.

Ataşehir petek temizliği ile güvenilir garantili hizmeti uygun fiyata alın rahat edin.

Benzer Gönderiler: