Petek Temizliği 248 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bakırköy petek temizliği ekipleri sahada bu işi uzun zamandan beri yapmakta olduğu için petek temizliğinin nasıl yapılması gerektiğini gayet iyi bilir. Bakırköy’de petek temizliği yapan tesisatçı, petek temizliğinin püf noktalarını da iyi bilmektedir. Bakırköy petek temizleme kombi petek temizleme ustaları uygulamayı yaparken etrafı kirletmeden petekleri sökmeden petekleri temizler. Bakırköy petek temizleme servisi İstanbul Bakırköy güvenilir petek temizleme firması bu iş için ayrılması gereken süreyi ayırarak sağlıklı iş yapar.

Bakırköy petek temizleme servisi ile kış aylarında olası olumsuzlukların önüne geçin ve kış soğuklarında üşümeyin. Kombi çalışmasına rağmen petekler yeterince ısınmıyorsa Bakırköy petek temizliği servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Peteklerde biriken kireç, pas, çamur tortusu gibi etkenler petek temizliği ile sırasında temizlenir. Petek temizliği ile kombi arızalarının da önüne geçilmiş olur.

Bakırköy Petek Temizliği Kalorifer Petekleri Neden Temizler?

Bakırköy petek temizliği servisi kombi petek temizleme çalışanları petek temizliği yapan tesisatçı bu işin neden yapıldığına da hakimdir. Bakırköyde kalorifer petek temizliği firması hem sahada işini yapar hemde bu konuda bilgi verir. Kalorifer petek temizliği hizmetini önemli ve gerekli kılan nedenleri burada sırası ile paylaşalım.

  • Kalorifer tesisatında sürekli aynı su döndüğü için su zamanla katılaşır, çamurlaşır ve su içinde parçacıklar oluşmaya başlar. Bu suyun kombi içerisinden de geçtiği düşünüldüğünde kombi parçaları zarar görecek ve kombi arızaları başlayacaktır.
  • Kombi ısınmayan petekleri ısıtmak adına sürekli devrede olacak ve daha çok yakıt tüketecektir.
  • Doğalgaz faturaları normalinden daha yüksek gelecek ve bütçenizi zora sokacaktır.
  • Kalorifer peteklerinin alt tarafı soğuk olacak ve üstlerde ılık oalcaktır.
  • Kombiye en uzak petek ısınmamaya başlayacaktır.
Bakırköy Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bakırköy Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği sırasında peteklerin sökülmesi gerekmez. Bakırköy petek temizliği ilaçlı makineli yöntemle kalorifer peteklerini temizler.

Bu işlem sırasında ekipler sadece banyoda çalışırlar. Banyoda bulunan havlupan sökülerek yerine petek temizleme makinesi bağlanır. Bir yandan petek temizleme makinesi çalışırken, bir yandan tesisata ilaç verilir. Tesisatta dolaşan ilaç kireci pası söker. Petekler, vanalar, bağlantı yerleri temizlenir. Bu arada tortular makinenin filtresi yardımıyla tutulup tekrar tesisat içine gitmesi engellenir. Petek temizliği tamamlandıktan sonra peteklerin havası alınır, petek vanalarının reglaj ayarı yapıldıktan sonra, kombi filtresi de temizlenerek işlem tamamlanır.

Uzman kişiler tarafından yapılan petek temizliği en az 45 dakika sürer. Bu sürenin altında petek temizliği yapılması mümkün değildir. Ayrıca çok ucuz fiyatlara petek temizliği yaptığını belirterek, kısa sürede temizliği tamamlayacağını söyleyen firmalara da rağbet edilmemelidir. Bakırköy petek temizliği yapan tesisatçı, güvenilir petek temizleme firması, petek temizliğini, profesyonel makine ve test edilmiş ilaçla yapar.

Benzer Gönderiler: