Petek Temizliği 231 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykoz petek temizliği çalışanları ile uzun zamandan beri çalıştığımız için hizmet kalitesi beklenilen düzeydedir. Radyatör petek temizliği işinde makine ve ilaç kullanımı işin olmaz ise olmazıdır. Beykoz Kavacık petek temizliği ekibi kalorifer petek bakımını ilaçlı makineli yapmakta ve peteklerin istenilen düzeyde ısıtmasını sağlamaktadır. İstanbul Beykoz radyatör petek temizleme Beykoz kalorifer petek temizliği servisi bu işi uzun zamandan beri yapmaktadır.

Petek temizliği kışın ısınmanın anahtarı gibidir. Beykoz petek temizleme servisimizden randevunuzu alarak kış aylarında rahat edebilirsiniz. Evinizdeki sıcak ortam kesintiye uğramaz, petekler ısıyı iletmekte zorlanmaz. Kışın soğukları geldiğinde evde en önemli yere petekler sahip olur. Çünkü, peteklerdeki sıcaklık iyi derecede olur ise ev ısınacak sıcacık bir yuvanız olacak. Sıcak olan evde kışın keyfi başka olup soğukta kalma riskiniz de ortadan kalkar.

Beykoz Petek Temizliği Servisi Petekleri Neden Temizler?

Kalorifer petek temizliği yapılmasının elbette başlıca nedenleri vardır. Bu nedenleri biz sırası ile bir arada zikredelim. Beykoz petek temizliği servisi kalorifer petek temizleme yaparken gerekli süreyi ayırarak işlemi olması gerektiği gibi yapar.

  • Kış geldiğinde ve soğuklar hissedildiğinde iyi ısıtmayan peteklere bağlı olarak evin sıcaklığı düşük olur.
  • Tıkanan petek kanallarından sıcak su dönüş yapamaz yani sıcak suyun giremediği petek kanalları soğuk kalır.
  • Bu durumda peteklerin alt tarafı soğukken üst tarafı sıcak olur. Yani peteğin tamamı ısınması gerekirken sadece yarısı ısınır.
  • Kombi ısınmayan petekler için devrede kalır ve daha çok çalışır bu da daha fazla yakıt tüketimi demektir.
  • Bu durumda doğalgaz faturalarındaki rakamlar yukarı yönlü artış gösterir.
  • Kombiye en uzak petekte ısınma seviyesi çok düşük kalır.
Beykoz Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beykoz Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Beykoz petek temizliği ilaçlı makineli nasıl yapılır, bu yöntemle yapılan temizlik sırasında peteklere zararı olmayan özel bir kimyasal ilaç kullanılır.
  • Genelde bütün temizlik işlemi banyodaki havlupan yerine bağlanan petek temizleme makinesi ile yapılır. Petekler temizlendikten sonra kullanıma hazırlanır.
  • Kombi filtresi temizlenir, peteklerin havası alınarak, vanalarda reglaj ayarı yapılır.

Bu işlemler tamamlandığında istenilen düzeyde  ısınmaya başlayabilirsiniz. Petek temizliği için doğru yöntemin kullanılması gerekir. Zamanla petek kanallarında biriken kireç tabakası, pas kalıntıları, çamur tortusu gibi etkenler ilaç ve petek temizleme makinesi ile temizlenebilir. Beykoz petek temizliği servisi ilaçlı makineli petekleri temizlediği için amacına ulaşır. Bu yöntemle dairedeki peteklerin temizliği en az 45 dakikada yapılabilir. Ucuz fiyat vererek daha kısa sürede petek temizliği yaptığını belirten firmalara itibar etmemelisiniz. Beykoz su tesisatçısı Beykoz petek temizliği olarak bu konuya her zaman dikkat çekmeyi gerekli görüyoruz.

Benzer Gönderiler: