Petek Temizliği 316 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykoz petek temizliği çalışanlarıyla uzun zamandan beri çalıştığımız için hizmet kalitesi beklenilen düzeydedir. Radyatör petek temizliği işinde makine kullanımı işin olmazsa olmazıdır. Beykoz Kavacık petek temizliği ekibi kalorifer petek bakımını makineli yapar. Dolayısıyla peteklerin istenilen düzeyde ısıtmasını sağlarız. İstanbul Beykoz radyatör petek temizleme Beykoz kalorifer petek temizliği servisi bu işi uzun zamandan beri yapmaktadır.

Petek temizliği kışın ısınmanın anahtarı gibidir. Beykoz petek temizleme servisimizden randevunuzu alarak kış aylarında rahat edebilirsiniz. Evinizdeki sıcak ortam kesintiye uğramaz, petekler ısıyı iletmekte zorlanmaz. Kışın soğukları geldiğinde evde peteklerin önemi başkadır. Çünkü, peteklerdeki sıcaklık iyi derecede olursa ev ısınacak sıcacık bir yuvanız olacak. Sıcak olan evde kışın keyfi başka olup soğukta kalma riskiniz de ortadan kalkacaktır.

Beykoz Petek Temizliği Servisi Petekleri Neden Temizler?

Kalorifer petek temizliği yapılmasının elbette başlıca nedenleri vardır. Bu nedenleri biz sırası ile bir arada zikredelim. Beykoz petek temizliği servisi kalorifer petek temizlemeyi gerekli süreyi ayırarak yapar.

  • Kış geldiğinde, soğuklar hissedildiğinde iyi ısıtmayan peteklere bağlı olarak evin sıcaklığı düşük olur.
  • Tıkanan petek kanallarından sıcak su dönüşünü yapamaz yani sıcak suyun giremediği petek kanalları soğuk kalır.
  • Bu durumda peteklerin alt tarafı soğukken üst tarafı sıcak olur. Yani peteğin tamamı ısınması gerekirken sadece yarısı ısınır.
  • Kombi ısınmayan petekler için devrede kalır ve daha çok çalışır bu da daha fazla yakıt tüketimi demektir.
  • Bu durumda doğalgaz faturalarındaki rakamlar yukarı yönlü artış gösterir.
  • Kombiye en uzak petekte ısınma seviyesi çok düşük kalır.
Beykoz Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beykoz Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Beykoz petek temizliği servisi temizliği makineyla yapar.
  • Genelde bütün temizlik işlemini banyodaki havlupanın yerine bağladığımız petek temizleme makinesiyle yaparız.
  • Kombi filtresini temizleriz ve peteklerin havası alırız.
  • Sonra kombiyi çalıştırıp vanalardan reglaj ayarını yaparız.

Bu işlemler tamamlandığında istenilen düzeyde  ısınmaya başlayabilirsiniz. Petek temizliği için doğru yöntemin kullanılması gerekir. Zamanla petek kanallarında biriken kireç tabakası, pas kalıntıları, çamur tortusu gibi etkenler ısınmanıza engel olur. Isınmanızın önündeki bu kirliliği petek temizleme makinesiyle temizleriz. Beykoz petek temizliği servisi makineli petekleri temizlediği için petekler ısıtmaya başlar. Bu yöntemle dairedeki peteklerin temizliğini en az 1 saate yaparız. Ucuz fiyat vererek daha kısa sürede petek temizliği yaptığını belirten firmalara itibar etmemelisiniz. Beykoz su tesisatçısı Beykoz petek temizliği olarak bu konuya her zaman dikkat çekmeyi gerekli görüyoruz.

Benzer Gönderiler: