Petek Temizliği 506 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçeşehir petek temizliği servisi kalorifer petek yıkama işini ilaçlı petek temizliği uygulaması ile yapan tesisatçı firmadır. Bahçeşehir’de petek temizliği yapan tesisatçı ustalarımız ile ısınma sorunu cihazlı ilaçlı uygulaması ile pratik şekilde profesyonelce çözülür. Kombi petek temizliği servisi, Bahçeşehir petek temizleme ustaları ile hem petek iç temizliği yaptırın hem de petek araları toz temizliği yaptırın.

Petek temizleme Bahçeşehir servisi ile kışı özlenen sıcaklıkta geçirme fırsatını yakalamış olursunuz.  Kombi petek temizlik ustaları, Bahçeşehir doğalgaz petek temizliği servisinde istenilen titizlikle çalışarak müşteri memnuniyet odaklı çalışırlar.

Bazı petekler ısınmıyor ise yapmanız gereken petekleri kontrol etmektir. Diğer petekler ısındığından muhtemelen kombiniz düzenli çalışıyordur. Bazı petekler ısınmıyor sorunu peteklerde hava olmasından ya da peteklerin kirlenmesinden dolayı yaşanabilir. Bu durumda servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Özellikle peteklerin altı soğuk kalıyorsa ve bu nedenle bazı petekler ısınmıyor ise mutlaka petek temizleme işlemi yapılmalıdır.

Bahçeşehir Petek Temizliği | Kalorifer Petekleri Neden ısınmaz?

Servisimize ulaşan kişilerin bir kısmı, bazı petekler ısınmıyor sebebi nedir bir kısmı petekler hiç ısıtmıyor bir kısmı da peteklerin alt tarafı çok soğuk demektedir. Ekiplerimiz bu sorunu yaşayanlara kısa sürede yardımcı olmakta ve yapılması gerekeni anlatmaktadır. Peteklerde hava varsa ya da peteklerin kirlenmesine neden olan kireçlenme, paslanma, çamurlaşma gibi etkiler varsa ekiplerimiz bunu tespit edecektir.

Bahçeşehir Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçeşehir Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek altları ısınmıyor ise petek kanalları tıkanmış olduğu için sıcak su dönüş sağlayamamaktadır. Peteklerin üstleri soğuk ise petek havasını alarak peteklerin ısınması sağlanabilir. Eğer petekler hiç ısınmıyor peteklerin zaten temizlenmesi gerektiği aşikardır.

Bazı petekler ısınmıyor sebebi nedir nasıl çözümlenir, bunu kaynağına inerek çözümlemek gerekmektedir. Peteklerin temizlenmesi gerekiyorsa makinalı ilaçlı petek temizleme işlemi yapılmalı, peteklerde hava varsa havası alınmalıdır. Petek kanallarını tıkayan atıklar, kireç temizlenmedikçe sorununuz çözümlenmez. Bu yüzden profesyonel yardım almakta gecikmemelisiniz. Bahçeşehir profesyonel kalorifer petek yıkama uygun fiyatla ısıtma garantili hizmet sunar. Bahçeşehir kombi petek temizliği, Bahçeşehir petek temizleme yapan tesisatçılarımız tüm tesisat işlerinde de yanınızdadır.

Bahçeşehir Petek Temizliği Kalorifer Peteklerini Nasıl Temizler?

Bahçeşehir petek temizleme yapan tesisatçı servis bu uygulamayı yaparken petekleri yerlerinden sökmez ve yerinde temizler. En müsait olan petek, genelde banyodaki havlupan petek olur. Petek temizleme cihazı havlupan sökülerek buradan bağlanır. Bu bağlantı kalorifer tesisat gidiş dönüş hattına yapmış olur. Önce kalorifer peteklerinde ve kalorifer tesisatında oluşan çamurlu, paslı, kirli su sistemden boşaltılır.

Sonra ilaçlı uygulama bütün peteklere ve kalorifer tesisatına uygulanarak içerideki çamurlaşmış kirli tabaka çözülsün sıvı hale gelsin. Bu aşamadan sonra çözülen sıvı hale gelen pis su sistem dışına çıkartılır. Sonra da petekler tekrar tek tek yıkanır. En son bütün peteklerin vanaları açılıp tüm sistem tekrar yıkanır. Bu aşamadan sonra da kombi filtre temizliği yapılıp kombiye su doldurma ii yapılıp sistem aktif edilir. Bu aşamadan sonra da peteklerde oluşan hava alınır ve en son petek ısı reglaj ayarları yapılır. Bahçeşehir Petek Temizliği bu iş için gerekli süreyi ayırarak sağlıklı ısınmanızı sağlar. İstanbul Bahçeşehir kombi bakımı ve  Başakşehir kalorifer petek temizliği ekipleri ile garantili kesin çözüm.

Benzer Gönderiler: