Petek Temizliği 268 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beyoğlu petek temizliği ekiplerimizle kalorifer petek temizliğini makinayla petekleri sökmeden yaparız. Beyoğlunda petek temizliği yapan tesisatçının petek temizleme makinesi kullanması şarttır. Beyoğlu petek temizleme servisimiz bu işi uzun zamandan beri yapmaktdır. Bu açıdan kalorifer petek temizliğinin inceliklerini  iyi biliyoruz. Radyatör petek temizliği Beyoğlu servisi uygun fiyatla en iyi hizmet garantisi ile iş yapar. Beyoğlu petek temizleme firması uzun zamandan beri bu sektörde olup kalıcı firmalardan olmuştur.

Peteklerde zamanla oluşan kireçlenme, pas ve tortu birikimi ısınmanın önündeki önemli bir engeldir. Profesyonel makinelerle petek temizleme, kış soğuğunda peteklerin ısıtmasının önündeki engelleri temizler. Beyoğlu petek temizliği yapan bir servis olarak herkese düzenli şekilde petek temizliği yaptırmalarını önermekteyiz. Başta verimli ısınma olmak üzere yakıt tasarrufu sağlar, kombinin ömrünü uzatır. Kombinin sıkça arızalanmasını önleyen petek temizliği ihmal edilmemelidir. Beyoğlu petek temizleme firmalarıyla kış geldiğinde soğukta kalmaktan kurtulmuş olursunuz.

Beyoğlu Petek Temizliği Neden Yapılır?

Kalorifer petek temizliği yapılması tek bir nedene bağlı değildir. Burada sırasıyla bu nedenleri yazmış olacağız. Beyoğlu petek bakımı ile neden petek temizliği yaptırmanız gerektiğini sırası ile anlatmaya çalışacağız.

  • Kapalı devre çalışan yani aynı suyun sürekli kalorifer borularında ve peteklerde dolaşmasıyla su ağırlaşır.  Bu çamurlaşma sebebi ile petek kanalları tıkanır.
  • Tıkanan petek kanallarına kombiden gelen sıcak su giriş yapamaz. Sıcak suyun giremediği kanallar soğuk kalır.
  • Kombi sürekli bu petekleri ısıtmaya çalışır ve durmadan çalışır. Bu da kombinin daha çok yakıt tüketmesi anlamına gelir. Bu durumdada doğalgaz faturası yüksek gelir.
  • Bu kirli su kombi içinden de geçeceği için kombi parçalarına zarar verir. Bu durumun neticesinde kombi arıza vermeye başlar.
  • Peteklerin alt kısımları soğuk olur ve kombinin derecesini de yükseltseniz istenilen sıcaklık bir türlü sağlanamaz.

Beyoğlu petek temizliği servisi ile bütün bu olumsuz durumları ortadan kaldırarak kışı sorunsuz ve sıcak geçirmenizi sağlar.

Beyoğlu Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beyoğlu Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği için en doğru yöntemi kullanıyoruz. Beyoğlu petek temizliği servisi bu işi  makineli yöntemle yapmaktadır. Petekler sökülmeden yerinde temizlenirken gerekli zamanıda ayırıyoruz. Temizlik sırasında makineyle tortu, çapak gibi şeyleri tesisat dışına atıyoruz.

Petek temizliği makineli nasıl yapılır, peteklerini temizletmek isteyenler tarafından hep merak edilmişdir. Bu yöntem peteklerin tamamen temizlenmesini sağlayan en iyi yöntemdir. Banyodaki havlupan yerine bağlanan makineyle tortuları temizliyoruz. Basınçlı suyla pas ve kirecinde temizlenmesini sağlıyoruz. Petek temizliği tamamlandığında vanalarda reglaj ayarını yapıyoruz. Peteklerin havasını alıp, kombi filtre temizliğinide yapıyoruz. Beyoğlu petek tesisat temizleme ustalarımız profesyonel makinelerle bu işi yapmaktadır. Beyoğlu petek temizliği ekipleri uygun fiyat ve kaliteli güvenilir hizmet ile yanınızdadır. Beyoğlu, Taksim, Kağıthane bölgesi petek temizleme servisleri bu bölgelerde profesyonel hizmetlerini sürdürmektedir.

Benzer Gönderiler: