Petek Temizliği 196 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beyoğlu petek temizliği ekipleri kalorifer petek temizliğini makineli ilaçlı petekleri sökmeden yapar. Beyoğlunda petek temizliği yapan tesisatçının petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı kullanması şarttır. Beyoğlu petek temizleme servisi bu işi uzun zamandan beri yaptıklarından kalorifer petek temizliğinin inceliklerini çok iyi bilirler. Radyatör petek temizliği Beyoğlu servisi uygun fiyatla en iyi hizmet garantisi ile iş yapar. Beyoğlu petek temizleme firması uzun zamandan beri bu sektörde olup kalıcı firmalardan olmuştur.

Peteklerde zamanla oluşan kireçlenme, pas ve tortu birikimi ısınmanın önündeki önemli bir engeldir. Profesyonel makinelerle yapılan petek temizleme ile kış soğuğunda peteklerin ısıtmasının önündeki engeller temizlenir. Beyoğlu petek temizliği yapan bir servis olarak herkese düzenli şekilde petek temizliği yaptırmalarını önermekteyiz. Başta verimli ısınma olmak üzere yakıt tasarrufu sağlayan, kombinin ömrünü uzatan, sıkça arızalanmasını önleyen petek temizliği ihmal edilmemelidir. Beyoğlu petek temizleme firmaları ile kış geldiğinde soğukta kalmaktan kurtulmuş olursunuz.

Beyoğlu Petek Temizliği Neden Yapılır?

Kalorifer petek temizliği yapılması tek bir nedene bağlı olmayıp burada sırası ile bu nedenleri yazmış olacağız. Beyoğlu petek bakımı ile neden petek temizliği yaptırmanız gerektiğini sırası ile anlatmaya çalışacağız.

  • Kapalı devre çalışan yani aynı suyun sürekli kalorifer borularında ve peteklerde dolaşması sonucu su da çamurlaşma olur. Bu çamurlaşma sebebi ile petek kanalları tıkanır
  • Tıkanan petek kanallarına kombiden gelen sıcak su giriş yapamaz. Sıcak suyun giremediği kanallar soğuk kalır.
  • Kombi sürekli bu petekleri ısıtmaya çalışır ve durmadan çalışır Bu da kombinin daha çok yakıt tüketmesi anlamına geleceği için doğalgaz faturasının yüksek gelmesine sebep olur.
  • Bu kirli su kombi içinden de geçeceği için kombi parçalarına zarar verir ve kombi arıza vermeye başlar.
  • Peteklerin alt kısımları soğuk olur ve kombinin derecesini de yükseltseniz istenilen sıcaklık bir türlü sağlanamaz.

Beyoğlu petek temizliği servisi ile bütün bu olumsuz durumları ortadan kaldırarak kışı sorunsuz ve sıcak geçirmenizi sağlar.

Beyoğlu Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beyoğlu Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği için en doğru yöntem kullanılmalıdır. Beyoğlu petek temizliği servisi bu işi  ilaçlı makineli yöntemle yapmaktadır. Sadece ilaç ya da sadece petek temizleme makinesi kullanılması yeterli değildir. Bu yöntemle petekler sökülmeden yerinde temizlenirken gerekli zaman da ayrılmalıdır. Temizlik sırasında makinenin filtresi tortu, çapak gibi şeyleri tutarak tekrar tesisat içine gitmesinin önüne geçer.

Petek temizliği ilaçlı makineli nasıl yapılır, peteklerini temizletmek isteyenler tarafından hep merak edilmişdir. Bu yöntem peteklerin tamamen temizlenmesini sağlayan en iyi yöntemdir. Banyodaki havlupan yerine bağlanan makine tortuların temizlenmesini, ilaç pas ve kirecin temizlenmesini sağlar. Petek temizliği tamamlandığında vanalarda reglaj ayarı, peteklerin havasının alınması, kombi filtre temizliği gibi işlemler yapılır. Beyoğlu petek tesisat temizleme işi de tecrübeye dayalı profesyonel makineler ile yapılmaktadır. Beyoğlu petek temizliği ekipleri uygun fiyat ve kaliteli güvenilir hizmet ile yanınızdadır. Beyoğlu, Taksim, Kağıthane bölgesi petek temizleme servisleri bu bölgelerde profesyonel hizmetlerini sürdürmektedir.

Benzer Gönderiler: