Petek Temizliği 248 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Büyükçekmece petek temizleme servisiyle kışın ısınmayan peteklerin temizliğini makineli ilaçlı petekleri sökmeden temizliyoruz. Büyükçekmece petek temizleme servisiyle kombi sonrası kalorifer tesisat bakımı ve petek bakımını profesyonel uygulamayla yapıyoruz.

Büyükçekmece kombi petek temizleme firması olarak güncel yöntemlerle hizmet vermekteyiz. Kombi arızalarının başlamasının önüne geçmenin en basit yolu petek temizliği yaptırmaktır. Çünkü, kirlenen çamurlaşan katılaşan su sirkülasyonu, kombi içerisinden geçerek sağlanır. Kombi parçaları hassas olduğu için en küçük partikül bile kombi arızasına neden olur.

Büyükçekmece Petek Temizleme Servisi Petek Temizliğini Neden Yapar?

Kışın ısınmamızda büyük rol alan peteklerin temizliğini gerekli kılan tek bir neden yoktur. Petek temizliği yaptırmanızı gerekli kılan birden çok neden sayılabilir. Petek temizliğinin gerekli olması elbette kış ayı geldiğinde kendisini daha net hissettirir. Petek temizleme Büyükçekmece servisi olarak kış ayı geldiğinde çok yoğun olarak gündem olduğunu biliyoruz.

 • Kış soğukları geldiğinde, peteklerin yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyorsa petek kanalları tıkanmıştır.
 • Kombiye en uzak petekler ısınmaz bile bu durumda petek temizleme işlemi gereklidir.
 • Kombi sürekli çalışır ancak petek kanalları tıkalı olduğu için petekler ısınmaz. Bu durumda kombi sürekli çalışarak petekleri ısıtmaya çalışır. Bu da kombinin daha fazla yakıt tüketeceği anlamına gelir.
 • Kombiyi yüksek dereceye de alsanız durumda çok bir değişiklik olmaz.
 • Doğalgaz yakıt faturanızı çok yüksek gelmeye başlar.
 • Kombi kirlenen suyun içinden geçmesi nedeni ile arıza vermeye başlar. Kombi arızası demek büyük maliyetler demektir ki, bu durum bütçenizi zora sokabilir.

Büyükçekmece petek temizleme servisi olarak karşılaşma olasılığınızın olduğu bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için petek temizliğini öneriyoruz.

Büyükçekmece Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Büyükçekmece Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Büyükçekmece petek temizliği servisi olarak makineli nasıl yapılır, sorusunu sıkça duymaktayız.

 • Bu yöntem kullanıldığında petekleri sökmeden yerinde temizliyoruz.
 • Ustalarımızla banyodan çalışarak peteklerin tamamını tek noktadan temizliyoruz.
 • Makineyi banyo havlupanı sökerek buraya bağlıyoruz.
 • Kireç, tortular ve pası makineyle temizliyoruz.
 • Ustalarımız petek temizliğini bitirdikten sonra kombi filtresinide temizler.
 • Peteklerin havasını alır ve vanaların reglaj ayarını yaparız.

Makine kullanmadan yapılan petek temizliği verimli olmaz. Büyükçekmece petek temizliği servisi bu işin makineli yapılmasını her defasında ifade etmektedir. Petek temizleme makinesiyle peteklerdeki çamur, tortuları, vanaları ve boruları etkileyen pas ve kirecide temizliyoruz. Basınçlı su, bu etkenleri temizleyen ve petekleri ısıyı iletmeye hazır hale getiren bir etkendir. Bu yöntemle bir dairedeki petek temizliği en az 1 saat sürer.  Bu sürenin altında çalışma yapan ve ucuz fiyat veren firmalara itibar etmeyin.

Uzmanlar Tesisat deneyimli ekipleriyle mesai saatleri içerisinde uygun fiyatla petekleri temizler. Büyükçekmece petek temizleme ekipleri ile her zaman yanınızda olmaya devem edeceğiz. Büyükçekmece petek tesisat temizleme ve kalorifer petek temizleme işini güvenilir tesisatçılarla garantili yapıyoruz. Peteklerin iyi derece temizlenmesi için Büyükçekmece petek tesisat temizliği servini seçin. Büyükçekmece kalorifer temizliği ustaları Büyükçekemce petek temizliği servisi hem bu işi hem de petek toz temizlemeyi makinelerle yapar. Büyükçekemece petek temizliği firması, Büyükçekmece kombi petek temizliği servisiyle hızlı garantili hizmet alın.

Benzer Gönderiler: