Petek Temizliği 355 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Büyükçekmece petek temizliği servisi İstanbul’da hizmet sunmakta olup ilaçlı cihazlı petekleri sökmeden yerinde tem temizlik yapar. Petek temizliği yapacak kişi en ez 1 saat ayırıp kalorifer peteklerini temizlemelidir. Ucuz fiyat veren kişiler bir daireden çok daha kısa sürede çıkıp temizliğin yapıldığını söylemesi anlaşılır değildir. Lütfen sırf ucuz fiyat verildi diye kalorifer peteklerinizin temizliğini eksik yapacak kişilere yaptırmayın.

Güvenilir garantili petek temizleme işi, Büyükçekmece kombi petek temizleme servisi aracılığı ile olması gereken zaman ayrılarak yapılır. Büyükçekmece petek temizleme firması, kalorifer temizliği ve petek yıkama kalorifer bakımı için tecrübeli ustalar ile çalışır. Etrafı kirletmeden kalorifer petek temizliği ilaçlı cihazlı tek noktadan yapılmalıdır. Büyükçekmece kalorifer temizliği servisi ile tesisat boru iç temizliği ve petek içleri tam olarak temizlenir. Büyükçekmece kombi petek temizliği servisi ustaları bu iş için gereken zamanı da ayırarak olması gerektiği gibi kalorifer peteklerini temizler.

İstanbul Radyatör Petek Temizliği, Büyükçekmece petek temizleme servisi olarak bu iş hakkıyla yapan, güvenilir petek temizliği hizmeti sunan tesisat firmasıyız.

Büyükçekmece Petek Temizliği Servisi Neden Kalorifer Petekleri Temizler?

 • Kullanıma bağlı olarak zamanla kalorifer tesisatında özellikle peteklerde biriken tortular ve kireç kalıntılarının ve katılaşmış, çamurlaşmış duruma gelmeden temizlemesi gerekmektedir.
 • Isınmaya engel olacak kireç, çamur, tortu petek kanallarını tıkadığı için sıcak su dolaşımı peteğin tüm kanallarında olmayacağı için peteğin yarısı ısınır yarısı ısınmaz.Petekleri etkileyen kireç kalıntıları ve diğer birikintiler belirli dönemlerde temizlenmediği takdirde petek alt kısımları ısınmaz.
 • Kombi sürekli çalışsa da petek kanallarına sıcak su giremeyeceği için petek ısınmaz.
 • Kombi kendini dinlemeye alamadığı için de çok yakıt yakar ve fatura kabarık gelir.
 • Kombiye en uzak petek hemen hemen hiç ısınmaz.
 • Kış ortasında peteklerdeki ısınma sorunu sizi soğukta bırakabilir.
 • Kalorifer borularında dolaşımda olan kirli su kombi içerisinden de geçeceği için kombi arızaları artış gösterir.
Büyükçekmece Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Büyükçekmece Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Büyükçekmece Petek Temizliği Servisi Petek Temizliğini Nasıl Yapar?

Kışın ısınmak herkes için önemli bir konudur. Özellikle kalorifer tesisatı ile ısınma gerçekleşiyorsa, kış hazırlıklarına kalorifer tesisat temizleme servisi çağırarak başlanması gerekir. Temizlik sırasında güncel yöntemler kullanılmalı ve konforlu bir sürecin ardından kalorifer tesisatı kışa hazırlanmalıdır. Petekler sökülmeden yerinde temizlenmelidir.

Kalorifer tesisat temizleme hizmeti veren firmamız güncel yöntemleri kullanmaktadır.  Kalorifer tesisat temizleme işleminde makineli ilaçlı yöntemi kullanan ekiplerimiz, petek temizliğini başarıyla yaparlar. Ayrıca kalorifer tesisat temizleme hizmetinde borular, vanalar, bağlantı yerleri de kireç kalıntılarından temizlenir.

 • Temizlik için banyodaki havlupan sökülerek makine buradan bağlanır.
 • Petekler sökülmeden petek kalorifer boruları temizlenir.
 • Petekler tek tek makine ve ilaç ile yıkanarak tam temizlik sağlanır.
 • Makine ve ilaç kullanılır.
 • Kombi filtre temizliği yapılır.
 • Petek temizliği bitince sökülen havlupan da makine ile temizlenir.
 • Petek temizliği bitince kombi çalıştırılır ve petek havaları alınır.
 • En son petek reglaj ayarları yapılır.

Kalorifer Tesisat Temizleme İstanbul Servisi Fiyatları

Kalorifer tesisat temizleme servisi İstanbul bölgesinde herkese hizmet vermektedir. Randevunuzu alarak kalorifer tesisatınızı uygun fiyatla temizletebilir, kışın ısınma sorunlarından uzak kalabilirsiniz.

Kalorifer petek yıkama yani petek temizliği fiyatları 5 adet petek için 250 TL olup petek sayısına göre fiyat belirlenmektedir. Petek temizliği fiyatlarında etken olan petek sayısı ve petek cinsi bilinmeli ve ona göre fiyat belirlenmelidir. Döküm petek ile panel petek temizliği için ayrılan süre bir olmadığı gibi alüminyum petek temizliği de aynı şekildedir. Petek temizleme fiyatları da bu duruma göre netleşir. Büyükçekmece petek temizleme servisi kombi petek temizleme işinde profesyoneldir.

Kirliliğe dayalı ısınma sorunlarında garantili ısınma petek temizleme hizmetini uygun fiyatla alın. “Büyükçekmece Petek Temizliği” başlıklı yazımızı yararlı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: