Petek Temizliği 231 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Çatalca petek temizleme yapan tesisatçımız, petek temizleme makinasıyla petekleri sökmeden petek temizliğini yapar. Çatalca kalorifer petek temizliği ekipleri bu güne dek petek temizleme işini makineyle yapar. Kış gelmeden kalorifer peteklerini temizleten insanlar bu uygulamanın faydasını gördüler. Bunun içinde düzenli petek bakımlarını yaptırmaya başladılar. Çatalca petek temizliği yapan tesisatçılarımızdan ısınma garantili hizmet alın. Çatalca kombi petek temizleme işini Çatalca petek temizleme hizmetini makineyle petekleri sökmeden yaparız.

Bu açıdan petek temizliği her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Kış ortasında soğukta kalmamak için kirlenen, kireçten pastan etkilenen petekleri temizliyoruz. Tortuların biriktiği petekler belirli aralıklarla temizlediğimizde sıcaklık artışı olmaktadır. Kombi petek temizleme ustalarıyla ısınma tesisatını ve kombiyi temizletin sorunsuz kış geçirin.

Çatalca Petek Temizleme Yapan Servis Neden Petek Temizliği Yapar?

Çatalca petek temizleme yapan tesisatçı firmamız bu işin nedenlerini sahada çoğu defa anlatmaktadır. Çatalca petek bakımı ve temizliği olarak  burada bu nedenleri sırası ile paylaşmış olalım.

  • Kalorifer petekleri kapalı devre çalıştığı için yani hep aynı su bu sistemde olduğu için çamurlaşma ve korozyon olur. Bu durumda petek kanalları tıkanır.
  • Tıkanan petek kanallarında kirli çamurlu su dolaşımda bulunamaz.
  • Kombi tıkanmış petek kanallarına sıcak suyu iletmek için sürekli çalışır.
  • Bu durumda doğalgaz faturaları yüksek gelmeye başlar.
  • Kirli çamurlu su kombiden geçtiği için kombi arızaları da ortaya çıkmaya başlar.
  • Peteklerin altları soğuk üst tarafları ılık olur ve bu durumda ev ısınmaz.
  • Kombiye en uzak petek hiç ısıtmaz duruma gelir.

Çatalca petek temizleme servisimizle bu olumsuz durumların tamamından kurtulmanız için makineyle petekleri temizliyoruz.

Çatalca Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Çatalca Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Kombi Temizliği Nasıl Yapılır?

Çatalca petek temizliği ustalarımız makineyle bu temizliği yapar. Basınçsız petek temizliği yapılması yeterince verimli olmaz. Peteklerin kanallarında biriken kireç ve pas kalıntılarını temizleyen basınçtır. Petek temizleme makinesiyle peteklerin içinde biriken çamur kalıntılarını ve diğer tortuları temizleriz. Peteklerin verimli bir şekilde temizlenmesi için bu yöntemin kullanılması gerekir. Bir dairede petek temizliğinin en az 1 saat sürdüğünü göz önüne alın. Ucuz fiyat veren, kısa sürede temizliği bitiren firmaları yeniden değerlendirin.  Bu firmaların petek temizliğini gerektiği gibi yapıp yapmadıkları sorgulayın.

Çatalca petek temizliği yapan servisine sorduğunuz petek temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabı nettir. Bu sorunun cevabı, makineyle petekleri sökmeden petekleri yerinde temizliyoruz olmalıdır. Banyo peteğine bağlanan makineyle tesisata verilenbasınçla tüm petekleri temizliyoruz. Petekleri kireç ve pastan arındırıp, çamur kalıntılarınıve tortuları tesisat dışına çıkarıyoruz. Kışın ısınamayan kalorifer petekleri için Çatalca petek temizleme firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: