Petek Temizliği 173 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Çatalca petek temizleme yapan tesisatçı bu işi profesyonel petek temizleme makinaları ve ilaç kullanarak petekleri sökmeden yapmalıdır. Çatalca kalorifer petek temizliği ekipleri bu işe başladığından bu güne dek petek temizleme işini makineli ilaçlı yapar. Kış gelmeden kalorifer peteklerini temizleten insanlar bu uygulamanın faydasını gördükleri için düzenli petek bakımlarını yaptırmaya başlarlar. Çatalca petek temizleme firması Çatalca petek temizliği yapan tesisatçı ile ısınma garantili hizmet alın. Çatalca kombi petek temizleme işi Çatalca petek temizleme hizmeti ilaçlı makineli petekleri sökmeden yapılır.

Bu açıdan petek temizliği her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Kış ortasında soğukta kalmamak için kirlenen, kireçten pastan etkilenen, tortuların biriktiği petekler belirli aralıklarla temizlenmelidir. Kombi petek temizleme ustaları ile ısınma tesisatını ve kombiyi temizletin sorunsuz kış geçirin.

Çatalca Petek Temizleme Yapan Servis Neden Petek Temizliği Yapar?

Çatalca petek temizleme yapan tesisatçı firmamız bu işin nedenlerini sahada çoğu defa anlatmaktadır. Çatalca petek bakımı ve temizliği olarak  burada bu nedenleri sırası ile paylaşmış olalım.

  • Kalorifer petekleri kapalı devre çalıştığı için yani hep aynı su bu sistemde olduğu için çamurlaşma ve korozyon olur. Bu durumda petek kanalları tıkanır.
  • Tıkanan petek kanallarında kirli çamurlu su dolaşımda bulunamaz.
  • Kombi tıkanmış petek kanallarına sıcak suyu iletmek için sürekli çalışır.
  • Bu durumda doğalgaz faturaları yüksek gelmeye başlar.
  • Kirli çamurlu su kombiden geçtiği için kombi arızaları da ortaya çıkmaya başlar.
  • Peteklerin altları soğuk üst tarafları ılık olur ve bu durumda ev ısınmaz.
  • Kombiye en uzak petek hiç ısıtmaz duruma gelir.

Çatalca petek temizleme servisi ile bu olumsuz durumların tamamından kurtulmak için makineli ilaçlı petekleri temizletin.

Çatalca Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Çatalca Petek Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Kombi Temizliği Nasıl Yapılır?

Çatalca petek temizliği ilaçlı makineli olarak yapılmalıdır. İlaçsız petek temizliği yapılması yeterince verimli olmaz. Peteklerin kanallarında biriken kireç ve pas kalıntılarını temizleyen ilaçtır. Petek temizleme makinesi ile peteklerin içinde biriken çamur kalıntıları ve diğer tortular temizlenir. Peteklerin verimli bir şekilde temizlenmesi için bu yöntemin kullanılması gerekir. Bir dairede petek temizliğinin en az 45 dakika sürdüğünü göz önüne alarak, ucuz fiyat veren, kısa sürede temizliği bitiren firmaları yeniden değerlendirmelisiniz. Bu firmaların petek temizliğini gerektiği gibi yapıp yapmadıkları sorgulanmalıdır.

Çatalca petek temizliği yapan servisine sorduğunuz petek temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabında makine ile petekler sökülmeden yerinde temizleniyor olmalıdır. Banyo peteğine bağlanan makine ve tesisata verilen ilaçla tüm petekler temizlenir. Petekler kireç ve pastan arındırılır, çamur kalıntıları ve tortular tesisat dışına çıkarılır. Kışın ısınamayan kalorifer petekleri için Çatalca petek temizleme firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: