Petek Temizliği 563 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenyurt petek temizliği servisi kalorifer peteklerini ve kalorifer tesisatını ilaçlı cihazlı temizler. Güvenilir petek temizliği hizmeti Esenyurt İstanbul petek temizleme ile petek tesisat temizliği makineli ilaçlı yapılır. Makinesiz ilaçsız 30 dk da  yapılan kalorifer petek temizliği fayda sağlamayacağı için ucuz fiyat veren kişilere petek temizliğini nasıl yapacağını ve ne kadar süreceğini de sorun. Esenyurt petek temizliği yapan tesisatçı İstanbul Esenyurt radyatör petek temizleme servisi bu iş için olması gerekitği gibi en az bir saat ayırır.

Kombi petek temizleme Esenyurt kombi kalorifer petek bakımı servisi ile pratik kalıcı hizmet ile tanışın. Petek temizleme Esenyurt, kombi petek temizleme , güvenilir petek temizliği hizmetleri ile her zaman yanınızdadır. Radyatör petek temizliği periyodik olarak yaptırılır ise hem kışı sıcak geçirir hem de tasarruf imkanı sağlamış olursunuz.

Esenyurt Petek Temizliği Servisi Neden Petek Temizliği Yapar?

Kalorifer tesisat bakımı her yıl düzenli olarak yapılmalıdır. Kışın kombili sistemde randımanlı ısınmak isteyenler Kalorifer tesisat bakımını ihmal etmemelidir. Bu hizmet ile tesisat ve peteklerin bakımı yapılmaktadır. Sadece kombi bakımı yapılması doğrudan ısınmak için yeterli değildir. Kalorifer tesisat bakımı ve petek temizliği de yapılmalıdır.

 • Petek kanalları çok dar olduğu için katışan ve çamurlaşan su geçişte zorlanır yani su debisi düşer. Bu nedenle peteğin her kanalına sıcak su eşit şekilde giremez ve sıcak suyun giremediği kanallar soğuk kalır.
 • Kombiye en uzak petekler hiç ısıtmamaya başlar.
 • Kombi ısınmayan petekler için sürekli çalışır ve fazla yakıt tüketir.
 • Doğalgaz faturaları yüksek gelmeye başlar.
 • Kombi içinden geeçn kirli paslı su kombi parçalarına zarar verir. ,
 • Kombi arıza vermeye başlar ve sürekli ısınma ve sıcak su kullanımı kesintiye uğrar.
Esenyurt Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Esenyurt Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Kalorifer petek temizleme işi profesyonel makineler ile yapıldığı takdirde ısınma da olumlu değişiklikler olur. Hizmet alacağınız yer tesisatçı firma ise yapılan işte aksaklık çıkması durumunda rahatlıkla ulaşıp iş sonrası hizmet alabilirsiniz. Oysa tesisatçı firma değilde kişi ise petek temizleme sonrası sorun olduğunda ulaşmakta güçlük çekersiniz. Şimdi petek temizleme işi nasıl yapılır sırası ile ele alalım.

 • Petekler yerinden sökülmeden petek temiz,leme makinesi tek bir noktadan bağlanarak yapılır.
 • Petek temizleme makinesi banyodaki havlupan sökülerek buradan bağlanır. Bu sayede tüm kalorifer tesisatına ve peteklere ulaşılabilir.
 • Petek temizlemeye başlamadan önce kombi ile bağlantı kesilerek ilaçlı suyun kombiye gitmesinin önüne geçilir.
 • Petek temizleme makinesinin içine ilaç konularak kalorifer tesisatında ve petek kanallarındaki kirli tabaka temizlenir. Bu ilaç ile korozyon ve katılaşmış kirler çözülür ve sıvı  hale getirilir.
 • Sıva halen gelen katı kirli su makine ile tesisat dışına boşaltılır.
 • Bir sonraki aşamada makine ile tüm petekler tek tek yıkanır.
 • İşlem bitince kombi filtre temizliği yapılır.
 • Petek havaları alınır ve petek vanalarından reglaj ayarı yapılır.

Radyatör Petek Tesisat Temizliği Fiyatları

Kalorifer tesisat bakımı İstanbul servisi olarak yılların deneyimini müşterilerimizle paylaşıyoruz. Peteklerde ısınma sorunu yaşamak istemiyorsanız, kalorifer tesisatı bakımlarını zamanında uygun ücretle yaptırmalısınız. Ekiplerimiz Kalorifer tesisatını yerinde bakım yapmakta, petekleri sökmeden yerinde temizlemektedir. Soğuklar gelmeden hazırlıklarınızı tamamlamakta gecikmeyin.

Bir dairede ortalama 5 petek olduğu düşünüldüğünde ödeyeceğiniz ücret 200 TL dir. Kombi filtre temizliği de petek temizliği bittikten sonra yapılır fiyata dahildir. Esenyurt petek temizleme hizmet poltikasında piyasa fiyatlarının üstünde fiyat yoktur. İşini profesyonel cihazlarla tecrübeli ustalarla uygun fiyatlarla sunar. Müşteri memnuniyeti esas alınarak en kaliteli hizmeti uygun ücretlerle sunmaya çalışır. Bakıldığı vakit zaten yılda bir defa ödeyeceğiniz petek temizleme ücreti de 200 TL olup gayet uygundur.

Kış gelmeden kalorifer tesisat bakımı için Esenyurt petek temizliği İstanbul servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  Servisimiz deneyimli ekipleri ile mesai saatleri içerisinde sizlere yardımcı olmaktadır. Gerek Kalorifer tesisat bakımı gerekse petek temizleme işlerinizde teknolojik gereçler ve yöntemlerle hizmet alabilirsiniz.  Uygun bir zaman için randevunuzu alarak, kışa hazır girmelisiniz. Kombi petek temizleme işi, kombi petek temizleme Esenyurt servisi ile tüm petekler tek tek ilaçla temizlenmek sureti ile yapıldığı için istenile ısı sağlanır. Sadece petek temizliği yapmayan Esenyurt petek temizleme firması su kaçağı, tıkanıklık açma, pimaş yıkama gibi tesisat işlerini de yapmaktadır. “Esenyurt Petek Temizliği” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: