Petek Temizliği 626 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Florya Petek Temizliği firması, kalorifer petek temizleme işini profesyonel uygulama ile yapar. Petekleri sökmeden tek noktadan bütün petekler ve kalorifer tesisat borularının temizliği yapılır. Florya kalorifer petek temizliği ekipleri bu işi olması gerektiği gibi petek temizleme makinesi ve petek temizleme ilacı ile yapar. Petek temizleme hizmeti, kalorifer kombi petek temizleme için uygun ilaç ve basıncı yüksek petek temizleme makinesi kullanılmalıdır.

Isınma performansını artıran ve aynı zamanda tasarruflu ısınma imkanı sunan bu uygulama ile kışın soğukta kalmayın. Florya petek temizliği servisi kalorifer peteklerinin ve kalorifer borularının hem iç temizliğini hem de petek dışı toz temizliğini yapar. Her ikisini aynı anda yaptırmak size fiyat avantajı sağlar. Florya petek temizleme firmaları arasında her iki hizmeti aynı anda yapan çok firma bulamazsınız.

Florya Petek Temizliği Servisine Neden Petek Temizliği Yaptırmalıyım?

Kış ayı geldiğinde peteklerin ısıtıp ısıtmadığı kışa hazırlık anlamında hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Neden petek temizliği yaptırılmalı şimdi bu sorunun cevabını arayalım.

 • Soğuklar geldiğinde kombiyi çalıştırdığınızda peteklerin ısıtmadığını görürsünüz.
 • Peteklerin havasını alırsınız, kombi derecenizi yükseltirsiniz ancak  petekler ısınmaz.
 • Petek kanalları tıkalı olduğu için sıcak su peteğin bütün kanallarında dolaşımda bulunamaz.
 • Bu yüzden kombi sürekli çalışıp petekleri ısıtmaya çalışır ve yakıt tüketimi buna bağlı artar.
 • Doğalgaz faturanız bu nedene dayalı normalden fazla gelir
 • Peteklerin yarısı sıcak yarısı soğuk olur.
 • Kombiye en uzak petekleri hiç ısıtmadığını görürsünüz.
 • Kalorifer tesisatında hep aynı dolaştığı için kalorifer tesisatı petek temizliği yapılmaz ise bu kirli su kombi içinden geçecek ve kombiye zarar verecektir.

Florya petek temizliği ekipleri makine ve ilaç ile yaptığı uygulama sayesinde bütün bu olumsuzluklar ortadan kalkar. Kış ortasında sürprizler ile karşılaşmamak için lütfen bu uygulamayı yaptırın.

Florya Petek Temizliği Servisi Petek Temizliğini Nasıl Yapar?

Kimyasal ilaçla Florya’da petek temizliği yapan firma bu uygulamada petek temizleme makinası ve petek temizleme ilacı kullanmaktadır. Sadece kimyasal ilaç kullanımı peteklerinizi sağlıklı bir şekilde temizlemez. Kimyasal ilaçla petek temizliği profesyonel şekilde yapılmalı bu iş için gereken zaman ayrılmalıdır.

Bakırköy Florya petek temizliği, Florya kalorifer petek temizliği servisi bu uygulamayı profesyonel yöntemlerle yapar. Peteklerde ısınma sorununa neden olan kireç kalıntılarının, pas tortularının temizlenmesi için kimyasal ilaç kullanılır. Kimyasal ilaçla petek temizliği hizmetini bu alanda oldukça deneyimli ve işinin ehli ustalarımızla vermekteyiz.

 • Bu uygulamada etraf kirlenmez ve petekler yerlerinden sökülmez. Petek temizleme işlemi öncesi ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur.
 • Kalorifer tesisatınızı banyoda bulunan havlupan sökülerek cihaz buradan bağlanıp bütün temizlik işlemi tek bir yerden yapılır. Banyoda havlupan tesisatına bağlanan cihazla evde bulunan bütün petek iç temizliği ve kalorifer boru temizliği yapılmış olur.
 • Cihazın yüksek basıncı ile bütün kalorifer borularında ve petek kanallarında kimyasal ilaç dolaştırılarak kirli tabaka sıvı hale getirilir. Sıvılaşan bu kirli çamurlu su yine cihaz vasıtası ile tesisat dışına atılır.
 • Bu işlem bittikten sonra bütün peteklerin vanaları açılıp temiz su ile hem tesisat borularında hem de kalorifer peteklerinde kalan ne var ise temizlenmiş olur.
 • Bu uygulama da bittikten sonra petek havaları alınıp kombi filtresi de temizlendikten sonra sistem çalıştırılır.
Florya Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Florya Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Diğer taraftan petekler temizlenirken kullanılan kimyasal ilaç da merak edilmektedir.

Kimyasal ilaçla petek temizliği nedir, diye servisimize ulaşan çok sayıda müşterimiz bulunmaktadır. Kimyasal ilaç peteklerde ve tesisatta oluşan pası ve kireci temizleyen özel bir ilaçtır. Ekiplerimiz petek temizliği sırasında makine ile birlikte kimyasal ilaç da kullanmaktadır. Kullanılan bu ilaç kalorifer borularına zarar vermez, kullanılan bu ilaç peteklere de zarar vermez.

Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları

İlaçlı cihazlı yapılan petek temizliği uygun fiyatlarla yapılır. Ortalama 5 adet petek temizliği  200 TL’ dir. Yılda bir defa yaptırmanız gereken ve ısınmanızda fayda sağlayan bu hizmet bütçenizi sarsmaz.

Petekler kirli ısıtmıyor ise servisimizle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kimyasal ilaçla petek temizliği yapan Florya petek temizleme servisini zaman kaybetmeden sizlere yönlendiririz. Florya petek temizliği firması ile kafanıza takılan sorulara cevap bulun.  Petek yıkama Florya servisi ya da  Florya petek bakımı servisi ile kalıcı ısınma garantili hizmet alın.

 “Florya Petek Temizliği” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: