Petek Temizliği 234 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kayaşehir petek temizliği yapan servisimiz makineyle petek temizliği yaparak peteklerin sökülmesinin önüne geçer. Kalorifer ve kombi ile ısınanlar için petek temizliği yaptırmanın önemi büyüktür. İster bireysel kombi kullanın ister merkezi sistemle ısının. Petekleri zamanında temizletmezseniz ısınma sorunu yaşarsınız.

Kayaşehir petek tesisat temizleme servisimiz, kombi petek temizlemede tecrübe sahibidir. Kayaşehirde petek temizleme kombi bakımı yapıyoruz. Sahada yaptığımız petek temizliği sonuçları açısından çok olumlu dönüşler elde ettik. Kayaşehir petek ve tesisat temizleme ustalarımız, petek temizlemeden sonra kombiyi çalıştırıp sistemin durumunu kontrol eder.

Kayaşehir petek ve tesisat temizliği ekiplerimiz, yılların verdiği tecrübeyle petek temizlemeyi garantili yapar. Çünkü, yaptığımız işin neticesinin iyi olacağını, kaliteli petek temizleme makinesi sayesinde söyleyebiliriz.

Kayaşehir petek temizliği Servisi Neden Petek Temizliği Yapar?

Kayaşehir petek temizleme ekibi bu işin gerekli olduğunu her fırsatta ifade etmiştir. Neden petek temizliği yaptırmalısınız bunun sebeplerini sırası ile yazalım.

  • Kombiye en uzak petek ısınmamaya başlar.
  • Kombi yüksek derecede de çalışsa ısı anlamında pek fark olmaz.
  • Isınma için sürekli yüksek derece size pahalıya mal olmaktadır. Malum doğalgaz faturalaları bütçeyi zorlar durumdadır.
  • Petek altları soğuk üst tarafları ılık olur.
  • Peteklerden hava alsanız da bu işe yaramaz.
  • Tıkanan petek kanallarında sıcak su dolaşımda bulunamaz ve sıcak suyun giremediği kanallar soğuk kalır.
  • Kalorifer tesisatında bulunan kirli su kombi içinden de geçtiğinden kombi arızaları oluşmaya başlar.
Kayaşehir petek temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kayaşehir petek temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kayaşehir ustalarımız petek temizliğini makineyle  yapar. Petek temizliğinde cihaz kullanılmadığında tam verim beklenmemelidir. Peteklerin içinde oluşan kireç tabakasını basınçlı suyla temizliyoruz. Petek temizleme makinesinin diğer işlevide çamur gibi tortuların temizlenmesini sağlar. Bu nedenle petek temizliği yaptırmak istediğiniz tesisatçıdan hangi yöntemi kullandığını sormalısınız.

Kayaşehir petek temizliği servisi olarak makineli petek temizleme nasıl yapılır? Petekler sökülür mü gibi sorularla karşılaşıyoruz. Her şeyden önce makineli petek temizliği yaparken petekleri sökmeyiz ve yerinde temizleriz. Ustalar sadece banyodan çalışarak dairedeki petekleri temizler. Banyo havlupanını söküp, havlupan tesisatına makineyi bağlarız. Tesisata verilen ilacı tüm tesisatta dolaştırırız ve kireç tabakasını, pas kalıntılarını tamamen temizleriz. Bireysel kombi kullananlar sadece peteklerini temizletebilir, merkezi sistemle ısınan dairelerde durum daha kapsamlıdır. Kayaşehir petek temizliği ile garantili güvenilir hizmet alın. Kayaşehir petek temizliği yapan servis arayanlar firmamız ile iletişime geçebilir.

Benzer Gönderiler: