Petek Temizliği 177 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kayaşehir petek temizliği yapan servis, makine ve ilaç ile petek temizliği yaparak peteklerin sökülmesinin önüne geçer. Kalorifer ve kombi ile ısınanlar için petek temizliği yaptırmanın önemi  daha ön plandadır. İster bireysel kombi kullanın ister merkezi sistemle ısının, peteklerin zamanında temizlenmemesi durumunda ısınma problemleri ile karşılaşırsınız.

Kayaşehir petek tesisat temizleme, kayaşehir petek temizleme firması, kombi petek temizleme işlerinde tecrübe sahibidir. Kayaşehirde petek temizleme kombi bakımı yapan servisi olarak sahada yaptığımız petek temizliği sonuçları açısından çok olumlu dönüşler elde ettik. Kayaşehir petek ve tesisat temizleme ustaları her yaptığı petek temizleme uygulaması sonucu kombiyi çalıştırıp sistemin durumunu kontrol eder.

Kayaşehir petek ve tesisat temizliği ekipleri ile yılların verdiği tecrübeye dayalı yaptıkları petek temizleme işini garantili yapar. Çünkü, yaptığımız işin neticesinin iyi olacağını, kaliteli petek temizleme makinesi ve bilinen test dilmiş ilaç sayesinde söyleyebiliriz.

Kayaşehir petek temizliği Servisi Neden Petek Temizliği Yapar?

Kayaşehir petek temizleme ekibi bu işin gerekli olduğunu her fırsatta ifade etmiştir. Neden petek temizliği yaptırmalısınız bunun sebeplerini sırası ile yazalım.

  • Kombiye en uzak petek ısınmamaya başlar.
  • Kombi yüksek derecede de çalışsa ısı anlamında pek fark olmaz.
  • Isınma için sürekli yüksek derece size pahalıya mal olmaktadır. Malum doğalgaz faturalaları bütçeyi zorlar durumdadır.
  • Petek altları soğuk üst tarafları ılık olur.
  • Peteklerden hava alsanız da bu işe yaramaz.
  • Tıkanan petek kanallarında sıcak su dolaşımda bulunamaz ve sıcak suyun giremediği kanallar soğuk kalır.
  • Kalorifer tesisatında bulunan kirli su kombi içinden de geçtiğinden kombi arızaları oluşmaya başlar.
Kayaşehir petek temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kayaşehir petek temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kayaşehir petek temizliği ilaçlı makineli olarak yapılmaktadır. Petek temizliğinde ilaç kullanılmadığında tam verim beklenmemelidir. Peteklerin içinde oluşan kireç tabakası ilacın yardımıyla temizlenir. Petek temizleme makinesinin işlevi ise çamur gibi tortuların temizlenmesini sağlamaktır. Bu nedenle petek temizliği yaptırmak istediğiniz tesisatçıdan hangi yöntemi kullandıklarını sormalısınız.

Kayaşehir petek temizliği servisi olarak ilaçlı makineli petek temizleme nasıl yapılır, petekler sökülür mü gibi sorularla karşılaşıyoruz. Her şeyden önce ilaçlı makineli petek temizliği yaparken petekler sökülmez ve yerinde temizlenir. Ustalar sadece banyodan çalışarak dairedeki petekleri temizler. Banyo havlupanı sökülür ve yerine makine bağlanır. Tesisata verilen ilaç tüm tesisatta dolaştırılır ve kireç tabakası, pas kalıntıları tamamen temizlenir. Bireysel kombi kullananlar sadece peteklerini temizletebilir, merkezi sistemle ısınan dairelerin ise hepsinin peteklerini temizletmesi önerilir. Kayaşehir petek temizliği ile garantili güvenilir hizmet alın. Kayaşehir petek temizliği yapan servis arayanlar firmamız ile iletişime geçebilir.

Benzer Gönderiler: