Petek Temizliği 250 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Nişantaşı petek temizliği ekipleri kalorifer petek temizleme işini petekleri sökmeden makine ile yapar. Nişantaşı petek temizleme ile kalorifer petek temizliği yapıldıktan sonra peteklerin ısınmasında ciddi artış olur. Nişantaşı petek ve kalorifer temizliği işi, basıncı yüksek petek temizleme makinesi yapıldığı için ısınma sorunlarında en ideal çözüm olur. Nişantaşı petek temizleme çalışanlarının yapacağı petek temizleme uygulaması ile kalıcı çözüme ulaşın.

Peteklerin alt kısımları üstüne göre ılık kalıyorsa kirlendiklerini düşünebilirsiniz. Tesisatta ve peteklerin içinde dolaşan suyun etkisiyle peteklerde tortular birikmeye başlar. Dibe çöken tortular bir yandan kireçlenme ve paslanma etkisi bir yandan peteklerin ısıyı iletmesine engel olur. Nişantaşı petek temizliği servisi ile iletişime geçerek petekleri temizletmekte yarar vardır.

Nişantaşı Petek Temizliği Servisi, Petek Temizliğini Neden Yapar?

Nişantaşı doğalgaz petek temizliği ekipleri hem işlerini yaparlar hemde sorularınızı cevaplarlar. Kombi petek temizliği, petek bakımı ile ilgili bir durum varsa kombi ustları buna bakar . Petek temizliği firması petekleri temizlerken bu işin neden yapılması gerektiğinide anlatır.

 • Kalorifer peteklerinde oluşan tıkanıklık, elbette sıcak suyun petek kanallarında eşit dağılmasına engeldir. Sıcak suyun girdiği petek kanalları sıcak ancak sıcak suyun giremediği petek kanalları ise soğuk kalır. Bunun sonucunda peteklerin yarısı sıcak yarısı soğuk olur.
 • Kombi peteklerdeki soğuk kalan yerleri de ısıtmak için sürekli çalışır. Kombi bu durumda fazla çalıştığı için ekonomik ömrü azalır.
 • Sürekli çalışan kombi doğal olarak da fazla yakıt tüketir ve doğalgaz faturası da yüksek gelir.
 • Kombiye uzak peteklerde ısınma sorunu daha bir göze çarpar.
Nişantaşı Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Nişantaşı Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Hem ısınma sorunu yaşayıp hemde fazla doğalgaz faturası ödemek hoşumuza giden bir durum değildir. Bu olumsuzlukları yaşamamak adına önceden önlem alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey Nişantaşı petek temizliği servisinden yardım almak olacaktır.

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Nişantaşı petek bakımı yapan servisiden petek temizliği yapan tesisatçıdan yardım alın. Güvenilir Şişli Nişantaşı petek temizleme firmasından doğru uygulama hakkında net bilgi alın. Doğalgaz tesisat petek temizliği yapılma yöntemi, iyi sonuçlar alınması bakımından önemlidir. Nişantaşı petek temizliği ilaçlı makineli nasıl yapılır? Bu soru ısınma sorunu yaşayanlar, petekleri kirlenmiş olanlar için oldukça önemlidir.

 • Petekler sökülmeden yapılan ilaçlı makineli temizlik sayesinde etraf kirlenmez.
 • Kalorifer peteklerini ve kalorifer peteklerini temizleme için tek noktadan bağlantı yaparız. Banyodaki havlupanı sökerek, petek temizleme makinası buradan bağlarız.
 • Petek temizleme makinası ile uygulama yaparak kalorifer peteklerinde ısıya engel olan kirli tabakayı temizleriz.
 • Sıvı hale gelen bu çamurlu su kalorifer tesisat dışına atarız.
 • Bu aşamadan sonra da makine ile tüm petekleri temiz su ile yıkarız.
 • Sökülen haplupan peteği temizleyip yerine takarız.
 • Kombi filtre bakımını ve kombi su basma işi yapıp kombiyi çalıştırırız.
 • Petek havalarını alıp peteklerden ısı ayarlamalarını yaparız.

Peteklerin temizlenmesinde kalıcı çözüm bu yöntemin kullanılmasıyla sağlanabilir. Yeterince ısınmayan petekler ısı kaybına, gereksiz yakıt sarfiyatına neden olur. Ayrıca kombinin ömrünü kısaltan bir etkendir. Peteklerinizi 2-3 yılda bir temizleterek istediğiniz gibi ısınabilirsiniz. Verimli ısınmak, yakıttan tasarruf etmek ve kombinin ömrünü uzatmak için petek temizliğinin yapılması önerilmektedir. Nişantaşı petek temizliği servisi ile iletişim kurup bu hizmeti kolayca alabilirsiniz. Uygun Nişantaşı petek temizleme fiyatları avantajından da faydalanabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: