Petek Temizliği 642 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petekleri sökmeden petek temizliği yapan tesisatçı firma ilaçlı cihazlı petekleri temizler. Petek temizliği yaptırmak isteyenlerin en önemli endişesi peteklerin sökülmesi gerekir mi gibi konusu olduğunu bilmekteyiz. Acaba etraf kirlenecek mi, petek temizliği sonrası ne kadar bir temizlik ihtiyacı ortaya çıkacak buda merak konusudur.

Evde petek temizliğini kendimiz nasıl yaparız bunun için makine ve ilaç gerekli midir? Elbette petekleri sökmeden temizleme işi tercih edilen yöntemdir ancak evde bu işlemi yapmak mümkün görünmemektedir. Kombi ve tesisat temizliği petekler sökülmeden yapılır ise bu yöntem petek temizleme makinesi ile kalorifer petek temizleme yöntemidir. Yani evde kendi başımıza ilaç ve makine olmadan bu uygulamayı yapamayız. Petekleri sökmeden temizlemenin bir yolu var mıdır, petek temizliğini kendimiz nasıl yaparız gibi merak konusu olan soruda yanıt bulmuş oldu.

Peteklerinizi sökmeden temizlemenin yolları, evde petek temizliği yapma yolları petek temizliğini kendimiz nasıl yaparız sorusunun cevabında saklıdır. Evde petek temizleme, kalorifer peteklerinin boşaltılıp yeniden su doldurulması ile olur. Evde kalorifer peteği temizleme işlemi petek temizliği olmayıp sisteme faydası da yoktur.

Profesyonel tesisatçı firmalar, petekleri sökmeden temizliyoruz derken olması gerekeni söyleyip faydalı bir hizmetten bahsederler. Petekler nasıl temizlenir,  petekleri sökmeden petek yıkama acaba ne ile yapılır merak edenler bununla ilgili video izleyebilir.

Kombi ve Tesisat Temizliği Petekleri Sökmeden Petek Temizliği Yapılır mı?

Petek temizliğinde cihaz ve ilaç kullanan tesisatçılar petekleri sökmeden temizliğini yapar. Etraf kirlenmeden profesyonel cihazla ve pratik uygulamalar ile kalorifer petekleri temizlenir.

Petek temizliği sırasında petekler sökülmemelidir. Bu petekler sökülmeden petek temizliği yapılır mı diye endişe edenler için iyi bir yanıt olacak. Petek temizliği sırasında peteklerin sökülmesi doğru değildir. Çünkü petek üreticileri petekler sökülürse peteklerin garanti kapsamı dışında kalacağını şart koşarlar. Ayrıca petekler sökülerek temizlik yapılması halinde evde hiç istemeyeceğiniz bir telaş olacaktır. Oldukça kolay bir şekilde yapılacak petek temizliği meşakkatli bir uygulama olarak karşınıza çıkacaktır.

Petekler sökülmeden petek temizliği yapılır mı diye merak edenler peteklerini cihazla ve ilaçla temizletmeyi tercih etmelidir. Bu yöntemde peteklerin sökülmesine gerek kalmadan temizlik konforlu bir şekilde yapılabilir. Banyo peteğinden çalışılarak evinizdeki her odada bulunan petek bu şekilde temizlenebilir.

Petekleri sökerek temizlemek isteyen kişi hem size hem kendine eziyet etmiş olur. Petekleri yerinden sökmek demek vanaların olduğu yerlerden petekleri ayırarak banyo ya kadar taşımak ve orada temizlemek demektir. Sizin açınızdan bakacak olursak eğer böyle temizlik yapılır ise petek vanaları sökülürken kirli paslı suyun yere akması duvarlara sıçraması demektir.

Petekleri Sökmeden Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petekleri Sökmeden Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Leke oluşunca temizliği zaten zor olacaktır çünkü paslı su kolay kolay çıkmaz. Banyoda ayrı şekilde batacak ve siz petek temizliği Yaptıracağım derken evde tadilat havası oluşacak ve yeniden tüm evi temizlemek gerekecektir. Bu şekilde bir temizlik için harcanacak temizlik malzemesi ve zaman nasıl ücretlendirilebilir. Başlangıcı sonu itibari ile sizin açınızdan neresinden bakarsanız bakın zarardır.

 Kalorifer Petekleri Sökmeden Petek Temizliği Yapan Petek Yıkama Yapan Tesisatçı

 Kalorifer petekleri sökmeden temizlenen petekler(Cihazla) evde yapılan kalorifer peteklerin temizlenmesi ile aynı içeriğe sahip değildir. Petekleri sökmeden yıkama işlemi profesyonel cihazlar ve petek temizleme sıvısı ile yapılır. Evde pratik petek temizleme uygulaması için ilaç ve cihaz olmazsa olmazlardandır. Makinasız petek temizleme yalanı ile ortalıkta dolaşan kişiler ucuz fiyat verse de bu hizmeti almayın. Kalorifer petek temizliği radyatör temizliğini doğru tesisat firmasından aldığınızda olumlu sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Petekleri Sökmeden Petek Temizliği yapacak usta size her açıdan fayda sağlayacak ve sizi yok yere yormayacak pratik bir uygulamadır.  Kalorifer peteğin iç temizliği uygulamasının karşılığı petekleri sökmeden temizliyoruz şeklinde olmalıdır.

Siz oturun kahvenizi için petek temizliği öncesi veya sonrası sizi zorda bırakacak bir kirlilik asla oluşmaz. Yapılan işlem ısıtma garantili ve uzun ömürlü bir uygulamadır. Her daim Petekleri Sökmeden Petek Temizliği yapan ustayı çağırın rahat edin. Petekler nasıl temizlenir acaba ısıda artış olur mu gibi sorular kafanızı meşgul etmesin bizi arayın rahat edin.

Benzer Gönderiler: