Petek Temizliği 244 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sultangazi petek temizliği yapan tesisatçı servisimize her geçen gün petek temizliği yaptıranların sayısı artmaktadır. Sultangazi petek temizliği yapan tesisatçı, İstanbul radyatör temizliği servisi ile makineli  petekleri temizler. Sultangazi petek yıkama İstanbul petek temizleme ustaları bu iş için gerekli zamanı da ayırarak petek bakımlarını yapar.

Kış geldiğinde peteklerin bakımı için çoğumuz harekete geçip bir an önce bu hizmeti alırız. Petek temizleme uygulamasını alacağınız kişi/firma mutlaka bu işi makineyle yapmalıdır. Diğer taraftanda bu iş için gerekli olan en az 1 saat gibi bir zamanı ayırmalıdır.

Kalorifer ile ısınmanın rahatlığı bir başkadır ancak bakım yaptırılmalıdır. Zamanla peteklerde oluşan kireçlenme ısınma sorunlarına neden olur. Bunu gidermenin tek yolu Sultangazi petek temizliği servisi ile görüşerek petek temizliği yaptırmaktır. Petekleri etkileyen kirecin, pasın, çamur kalıntısı gibi tortuların temizlenmesidir. Sultan gazi petek temizliği yapan firma, kombi petek temizliğinde uygun fiyat iyi iş garantisi verir.

Sultangazi Petek Temizliği Servisi Neden Petek Temizleme Yapar?

Sultangazi petek yıkama servisi ile kalorifer petek bakımı neden yaptırılmalıdır. Bu soru üzerinde anlaşılır şekilde madde madde duralım.

Sultangazi Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Sultangazi Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

 • Kombi derecesini yükseltmenize rağmen petekler istenilen şekilde ısınmıyor. Nedeni, petek kanalları tıkanmıştır.
 • Kalorifer tesisatında dolaşan su hep aynı su olduğu için çamurlaşma ve katılaşma olur. Bu su kombi içerisinden de döndüğü için kombi parçalarına da zarar verir. Kombi arızaları artar ve ısınma kesintiye uğrar.
 • Kombiye uzak peteklerde ısınma çok az olmaya başlar.
 • Peteklerden havada alsanız ısıda değişim pek olmaz.
 • Kombi tıkalı petekleri ısıtmaya çalışırken çok fazla yakıt tüketir. Bu durum doğalgaz faturalarının da yüksek gelmesi demektir.

Sultangazi petek temizliği servisine yukarıdaki olumsuz durum oluşmadan kalorifer petek temizliğini yaptırın rahat edin.

İstanbul Petek Temizleme Kalorifer Petek Temizliğini Nasıl Yapar?

Sultangazi petek temizliği servisi petek temizleme işini makineli olarak yapmaktadır. Peteklerde, borularda ve vanalarda oluşan kireçlenme, paslanma makineyle temizlenebilir. Suyun içinde biriken tortuların petek diplerinde toplanması nedeniyle oluşan ısı kaybı fazladır. Petek diplerindeki bu kirlenme, petek temizleme makinesiyle gideririz. Makine sayesinde tortular tesisat dışına çıkarırız. Petek temizleme sırasında basınçlı  makineyi kullanmamız temizlikte büyük etkendir.

Sultan gazi petek temizleme servisi makineli bu işi nasıl yapar?

 • İlaçlı makineli petek temizliği için peteklerin sökülmesi gerekmez.
 • Petek temizleme makinesini banyo havlupanının yerine bağlayarak temizliği buradan yaparız.
 • Makine ile önce kalorifer tesisatına ve peteklere bağlantı yaparız.
 • Basınçla çözülen kirli tabakayı makineyle tesisat dışına çıkarırız.
 • Havlupanı temizleyip yerine takarız ve kombi filtre temizliğini yaparız.
 • Kombiye su basma işi de yapıldıktan sonra kombiyi çalıştırırız.
 • Peteklerde oluşan havayı alıp ısı ayarlamaları yaptıktan sonra işlem biter.

Bir dairedeki petekler sayısına göre en az 1 saat içinde temizlenir. Bu sürenin altında petekleri temizleyen firmalardan uzak durmalısınız. Sultangazi petek temizliği ile ısınma garantili güvenilir hizmete kavuşun.

Benzer Gönderiler: