Petek Temizliği 59 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sultangazi petek temizliği yapan tesisatçı servisine her geçen gün petek temizliği yaptıranların sayısı artmaktadır. Sultangazi petek temizliği yapan tesisatçı, İstanbul radyatör temizliği servisi ile makineli ilaçlı petekleri temizler. Sultangazi petek yıkama İstanbul petek temizleme ustaları bu iş için gerekli zamanı da ayırarak kaliteli temizlik yapar.

Kış geldiğinde peteklerin bakımı için çoğumuz harekete geçip bir an önce bu hizmeti alırız. Petek temizleme uygulamasını alacağınız kişi/firma mutlaka bu işi makine ve ilaçla yapmalı ve bu iş için gerekli olan en az 45 dakika gibi bir zamanı ayırmalıdır.

Kalorifer ile ısınmanın rahatlığı bir başkadır ancak zamanla peteklerde oluşan kireçlenme ısınma sorunlarına neden olur. Bunu gidermenin tek yolu Sultangazi petek temizliği servisi ile görüşerek petekleri etkileyen kirecin, pasın, çamur kalıntısı gibi tortuların temizlenmesidir. Sultan gazi petek temizliği yapan firma, kombi petek temizliğinde Sultan gazi ilçesinde uygun fiyat iyi iş garantisi verir.

Sultangazi Petek Temizliği Servisi Neden Petek Temizleme Yapar?

Sultangazi petek yıkama servisi ile kalorifer petek bakımı neden yaptırılmalıdır Bu soru üzerinde anlaşılır şekilde madde madde duralım.

Sultangazi Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Sultangazi Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

 • Kombi derecesini yükseltmenize rağmen petekler istenilen şekilde ısınmıyor ise petek kanalları tıkanmıştır.
 • Kalorifer tesisatında dolaşan su hep aynı su olduğu için çamurlaşma ve katılaşma olur. Bu su kombi içerisinden de döndüğü için kombi parçalarına da zarar verir. Kombi arızaları artar ve ısınma kesintiye uğrar.
 • Kombiye uzak peteklerde ısınma çok az olmaya başlar.
 • Peteklerden havada alsanız ısıda değişim pek olmaz.
 • Kombi tıkalı petekleri ısıtmaya çalışırken çok fazla yakıt tüketir. Bu durum doğalgaz faturalarının da yüksek gelmesi demektir.

Sultangazi petek temizliği servisine yukarıdaki olumsuz durum oluşmadan kalorifer petek temizliğini yaptırın rahat edin.

İstanbul Petek Temizleme Kalorifer Petek Temizliğini Nasıl Yapar?

Sultangazi petek temizliği servisi petek temizleme işini ilaçlı makineli olarak yapmaktadır. Peteklerde, borularda ve vanalarda oluşan kireçlenme, paslanma sadece ilaçla temizlenebilir. Suyun içinde biriken tortuların petek diplerinde toplanması nedeniyle oluşan ısı kaybı ise petek temizleme makinesi giderilebilir. Makine sayesinde tortular tesisat dışına çıkarılabilir. Petek temizleme sırasında hem ilaç hem de makinenin kullanılması gerekir.

Sultan gazi petek temizleme servisi ilaçlı makineli bu işi nasıl yapar hususu pek çok kişi için merak konusu olmuştur.

 • İlaçlı makineli petek temizliği için peteklerin sökülmesi gerekmez.
 • Petek temizleme makinesi banyo havlupanının yerine bağlanarak temizlik buradan yapılır.
 • Makine ile önce kalorifer tesisatına ve peteklere ilaç uygulaması yapılır.
 • İlaçla çözülen kirli tabaka sıvı hale getirilip tesisat dışına çıkarılır.
 • Havlupan temizlenerek yerine takılır ve kombi filtre temizliği yapılır.
 • Kombiye su basma işi de yapıldıktan sonra kombi çalıştırılır.
 • Peteklerde oluşan hava alınır ve ısı ayarlamaları yapılarak işlem bitirilir.

Bir dairedeki petekler sayısına göre en az 45 dakika içinde temizlenir. Bu sürenin altında petekleri temizleyen firmalardan uzak durmalısınız. Sultangazi petek temizliği ile ısınma garantili güvenilir hizmete kavuşun.

Benzer Gönderiler: