Petek Temizliği 520 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yakuplu Petek Temizliği servisi ilaçlı cihazlı petekleri yerlerinden sökmeden temizlik yapar. Yakuplu Beylikdüzü Petek Temizliği Firması bu uygulamayı yıllardan beri aynı titizlikle yapmakta olup kışı sıcak geçirmenizde büyük fayda sağlayacak bu hizmeti tavsiye etmektedir. Kalorifer tesisat boruları ve petek kanalları kirlenir ve tıkanır. Bu duruma bağlı ısınma sorunları ortaya çıkar.

Yakuplu’da cihazlı petek temizleme firması ile bu soruna çözüm çok basittir. Yakuplu petek temizleme servis, petekleri sökmeden tek bir noktadan bağlantı yaparak tüm petekleri tek tek temizler. Yakuplu petek temizliği tesisatçı firma, Yakuplu petek temizleme servisi bu iş için ayrılması gereken zamanı ayırarak olması gereken temizliği yapar.

Yakuplu Petek Temizliği ile Kalorifer Peteklerini Sökmeden Makineli Petek Temizliği

Beylikdüzü Yakuplu petek temizliği servisi Yakuplu’da petek temizleme işini profesyonel uygulama ile yapar. Petekleri sökmeden temizleme hizmeti almanız için makinalı ilaçlı petek temizliği yapılması gerekmektedir. Bu yöntem kullanıldığında petekleri sökmeye gerek kalmadan banyo peteğinden tüm petekler sökmeden temizlenebilir. Servisimiz petekleri sökmeden temizleme işlemi yapmaktadır. Belirli aralıklarla petekler temizlenmediğinde ısınma sorunu yaşayacağınızı göz önüne alarak, petekleri sökmeden temizleme hizmetinden yararlanmanızı öneririz.

Yakuplu Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yakuplu Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Peteklerini temizletmeyi isteyenlerden petekleri sökmeden temizleme nedir, sorusunu çok almaktayız. Bu şekilde peteklerin nasıl temizleneceğini merak etmektedirler. Aslında peteklerin sökülmesinden endişe ederler. Günümüzde petekler tek noktadan sökülmeden temizlenebiliyor. Petekler ısıtmamaya başladıysa, alt kısımları soğuk kalıyorsa hiç tereddüt etmeden temizletebilirsiniz. Evinizde telaş olmadan, petekler zarar görmeden etraf kirlenmeden kısa sürede petekler temizlensin. Petek temizleme Yakuplu size bu konforda en iyi hizmeti sunar.

Petekleri sökmeden temizleme nedir, nasıl yapılır, bu konuda Yakuplu petek temizleme firmasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu işlem sırasında özel petek temizleme makinası banyodaki havlupana bağlanır. Tüm işlemler buradan yapılır. Petekler ve tesisat içindeki pas ve kireç ilaçla temizlenir, cihaz filtresi ile parçacıklar tutulur.

Kalorifer Peteklerini Sökmeden Makineli Petek Temizliği Fiyatları

Yılda bir defa yapılması gerektiği düşünüldüğünde 150 TL sizin için büyük maliyet veya bütçenizi sarsacak bir tutar değildir. Ortalama bir dairede 5 petek olduğu düşünüldüğünde petek temizleme ücreti bu düzeydedir. Petek cinsine göre de fiyat değişikliği olabilmektedir. Ancak fiyat araştırması yaptığınızda petek sayısı ve petek cinsi öğrenilerek size net fiyat verilmektedir. Alüminyum peteklerin temizliği ile panel petek temizleme fiyatları aynı değildir. Alüminyum petek temizliği daha zor olduğu için az da olsa fiyat farkı olur. Yakuplu petek temizleme olarak petek temizliği fiyatı verirken net fiyat vermekteyiz.

Beylikdüzü Yakuplu petek temizliği servisinden hizmet almak için bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. “Yakuplu Petek Temizliği” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen bu yazımızı beğenin.

Benzer Gönderiler: