Petek Temizliği 471 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilköy Petek Temizliği servisi kalorifer peteklerinin temizliğini ilaçlı cihazlı yapar. Kombiyi açıp, petekleri yaktığınızda eğer petek altları ısınmaz ise petek temizliği yapılması gerekmektedir. Eğer petek üstlerinde ısınma sorunu var ise petek havalarını almanız yeterli olacaktır.

İstanbul petek temizliği servisi Uzmanlar Tesisat Yeşilköy petek temizleme servisi kimyasalla petek temizleme yaparak ısınma sorununa neden olan petek kanal tıkanıklığını ortadan kaldırır. Yeşilköy petek temizleme firması,  kalorifer petek temizliği işini ilaçlı cihazlı petekleri sökmeden profesyonel uygulama ile yapar.

Yeşilköy Petek Temizliği Servisi ile Peteklerin altı neden ısınmaz Sorusuna Cevap Arayalım.

Peteklerin altı neden ısınmaz sorusu kış döneminde pek çok kişiden gelen bir sorudur. Peteklerin kullanım süresine ve zamana göre bu sorunun yaşanması doğaldır.

  • Petek kanallarının dar olması sebebi ile çabuk tıkanabilen petek kanallarının temizliği yapılmadığında peteklerden istenilen sıcaklık alınamaz.
  • Birde petek diplerinde biriken kirli tabaka sıcak su dolaşımının önünde bir set oluşturduğu için petek altları ısınmaz.
  • Peteklerin altı neden ısınmaz, bu sorun peteklerde biriken kireç, çamurlaşmış balçık ve diğer tortuların petek diplerinde birikmesinden kaynaklanır.
  • Petek altları ısınmayan bir evde kombi yüksek ayarda da çalışsa da ev ısınmayacaktır.

Kombi çalıştığında ısınma sorunu yaşandığında, peteklerin altı neden ısınmaz sorusuyla sıkça karşılaşılmaktadır.

Yeşilköy Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilköy Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kış geldiğinde kombiyi çalıştırdığınızda peteklerin ısınma sorunu olduğunu fark edebilirsiniz. Bunun temel nedeni peteklerin içinde biriken kireç kalıntısı, çamur ve diğer tortulardır. Bunlar temizlenmediği takdirde petekleriniz ısıyı yansıtmaz ve evinizi ısıtamaz.

Peteklerin altı ısınmadığında evinizi ısıtmak da hayal olur. Peteklerin altı neden ısınmaz acil servis çağırarak sorunu çözümleyebilirsiniz. Yaşadığınız problemi servisimizdeki ekipler kısa sürede giderecektir. Makinalı ilaçlı petek temizliği yapılarak, petekleriniz ilk günkü gibi tertemiz yapılacaktır. Bu işlemin belirli zamanlarda( yılda 1 defa) yapılması ile bu sorun ile karşılaşma durumu da ortadan kalkacaktır.

Kalorifer Petekleri Sökülmeden Temizlik Yapılır mı?

Kalorifer peteklerini yerinden sökmeden temizlik yapılması profesyonel uygulama olan ilaçlı cihazlı petek temizliği yapılmasına bağlıdır. Eğer tesisatçı bir firmadan hizmet alıyorsanız kalorifer petekleri sökülmeden makine ve ilaç ile bütün petekler ve kalorifer borularının temizliği yapılacaktır. Makine genelde banyodaki havlupanın olduğu yerden tesisata bağlanarak bütün temizlik buradan yapılacaktır. Yeşilköy petek temizleme servisi olarak bizler bu işi olması gerektiği şeklide petekleri sökmeden tek noktadan bağlantı yaparak petekleri temizliyoruz. Yeşilköy petek temizliği yapan firma ile ısınma garantili Yeşilköy petek temizleme işi petek temizleme servisi tarafından sunulur.

“Yeşilköy Petek Temizliği” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen bu yazımızı beğenin.

Benzer Gönderiler: