Petek Toz Temizliği 228 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beşiktaş petek toz temizliği servisi petek iç temizliğini yaptığı gibi petek dışı toz temizleme işini de yapan tesisatçı firmadır. Beşiktaş petek temizliği yapan firma bu işi buharlı cihazlarla profesyonelce yapar.

Uğraşlarınız peteklerde birikmiş tozların temizlenmesini sağlayamaz. Peteklerin dışını temizleseniz bile ızgaralarına baktığınızda tozları görebilirsiniz. Petek tozlarının temizlenmesi özellikle sağlığınız için çok önemlidir. Petek iç temizliği ile ne kadar verimli ısınan petekleri amaçlar ise petek dışı toz temizliği de sağlıklı ısınmayı sağlamayı amaçlar. Bu açıdan bilinirliği çok olmayan petek araları toz temizliğini siz biliyorsanız bu uygulamadan yararlanın.

Beşiktaş Petek Toz Temizliği Nedir?

Beşiktaş petek toz temizliği tarifini yaparken sağlıklı ısınma için petek ızgara aralarında oluşan tozların buharla temizliğidir. Petek toz temizliği peteklerin ulaşamadığınız yerlerinde toplanan tozların temizlenmesi için yapılan bir işlemdir. Buhar sayesinde petek ızgara araları tam olarak temizlendiği için dezenfekte edilmiş olur.

Petek ızgaraları bildiğiniz gibi çok küçük girintili çıkıntılı bir alandır. Buradaki tozların temizlenmesi için kendi başınıza yapabileceğiniz bir şey yoktur. Kışın petekler ısındığında yanan tozlar kötü kokuya neden olur. Ayrıca ısıyla birlikte havada uçuşmaya başlar. Bunları siz görmeseniz de mecburen solumaya başlarsınız. Bu nedenle petek toz temizliği yaptırmanız yararınıza olacaktır. Evde yaşlı ve çocuk var ise bu uçuşan tozlardan en çok onlar etkilenir. Birde evde hayvan besliyorsanız onların kılları da petek ızgara aralarına dolar ve bunların buradan temizlenmesi de buharlı cihazla mümkündür.

Beşiktaş Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beşiktaş Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beşiktaş Petek Toz Temizliği Nedir Nasıl Yapılır?

Buharlı petek arası toz temizleme yapılırken, basıncı yeterli olan kuru buhar püskürten bir cihaz kullanılır. Petekler yerinden sökülmez. Eğer petek ızgaraları sökülmeye uygunsa çıkarılarak tozdan temizlenir. Izgaraları çıkarmak sakıncalı olursa toz temizliği bu şekilde de yapılabilir. Radyatör petek temizleme buharlı cihazın basıncı istenilen düzeyde olmalıdır(8 bar)

Beşiktaş petek toz temizliği yapan bir tesisatçı arayışınız varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Basıncı düşük petek dışı toz temizleme makinesi ile bu iş yapılır ise petek içlerinde toz ve kir tam olarak temizlenmez(4 bar) Bu durumda ne müşteri memnuniyeti sağlanır ne de yapılan işten siz memnun kalırsınız. Beşiktaş petek toz temizliği servisi istenilen düzeyde makineler ile bu işi yıllardan beri yapmaktadır.

Benzer Gönderiler: