Petek Toz Temizliği 299 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beşiktaş petek toz temizliği servisi petek tesisat temizliğini yaptığı gibi petek dışı toz temizlemeyide yapar. Beşiktaş petek temizliği yapan firma bu işi buharlı cihazlarla profesyonelce yapar.

Onca uğraşınıza rağmen, peteklerde birikmiş tozların temizlenmesini sağlayamazsınız. Peteklerin dışını temizleseniz bile ızgaralarına baktığınızda tozları görebilirsiniz. Petek tozlarının temizlenmesi özellikle sağlığınız için çok önemlidir. Petek tesisat temizliğiyle verimli ısınan petekler gibi petek dışı toz temizliğide sağlıklı ısınmayı sağlar. Bu açıdan bilinirliği çok olmayan petek araları toz temizliğini siz biliyorsanız petekleri temizletin.

Beşiktaş Petek Toz Temizliği Nedir?

Beşiktaş petek toz temizliği servisimizle sağlıklı ısınmak için petek ızgara aralarında oluşan tozların buharla temizliğidir. Petek toz temizliğiyle ulaşamadığınız yerlerde toplanan tozların temizlenmesi için yapılan bir işlemdir. Buhar sayesinde petek ızgara araları tam olarak temizlendiği için dezenfekte edilmiş olur.

Petek ızgaraları bildiğiniz gibi çok küçük girintili çıkıntılı bir alandır. Buradaki tozların temizlenmesi için kendi başınıza yapabileceğiniz bir şey yoktur. Kışın petekler ısındığında yanan tozlar kötü kokuya neden olur. Ayrıca ısıyla birlikte havada uçuşmaya başlar. Bunları siz görmeseniz de mecburen solumaya başlarsınız. Bu nedenle petek toz temizliği yaptırmanız yararınıza olacaktır. Evde yaşlı ve çocuk var ise bu uçuşan tozlardan en çok onlar etkilenir. Birde evde hayvan besliyorsanız onların kılları da petek ızgara aralarına dolar. Petek araşlarındaki tozların buradan temizlenmeside buharlı cihazla mümkündür.

Beşiktaş Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beşiktaş Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beşiktaş Petek Toz Temizliği Nedir Nasıl Yapılır?

Buharlı petek arası toz temizleme yaparken, basıncı yeterli olan kuru buhar püskürten bir cihaz kullanıyoruz. Petekleri sökmeden buharlı cihazla petekleri yerinde temizliyoruz. Eğer petek üst kapakları sökülmeye uygunsa çıkarıyoruz. Petek üst kapaklarını çıkarmak sakıncalı olursa petek toz temizliğini yine yapıyoruz. Radyatör petek temizleme buharlı cihazın basıncı istenilen düzeyde olmalıdır(8 bar)

Beşiktaş petek toz temizliği yapan bir tesisatçı arayışınız varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Basıncı düşük petek dışı toz temizleme makinesiyle bu işi yapmıyoruz. Petek içlerinde toz ve kiri tam olarak temizleyebilmemiz için 8 bar gereklidir. Eğer 8 bar yerine 4 barla temizlik yaparsanız temizlik eksik kalır. Bu durumda ne müşteri memnuniyeti sağlanır nede yapılan işten siz memnun kalırsınız. Beşiktaş petek toz temizliği servisi istenilen düzeyde makinelerle bu işi yıllardan beri yapmaktadır.

Benzer Gönderiler: