Petek Toz Temizliği 383 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataşehir petek toz temizliği servisi petek dışı toz temizleme ve radyatör petek temizliğini makinelerle yapar.  Ataşehir kalorifer temizliği servisi aynı zamanda petek dışı toz temizleme işinide yapan tesisatçı firmadır. Ataşehir petek toz temizliği servisimizle petekleri tozdan kirden arındırırız.

Ev hanımlarının temizlemekte zorlandığı, tamamen temizleyemediği tozları pratik çalışmayla temizleriz. Her petek için ayrı işlem yapıp tozdan arındırıyoruz. Ataşehir kalorifer temizliği yapan servisimiz,  buharlı makineyle  petek arası toz temizliğide yapar.

Evde petek üst kapaklarını söküp kendi çabanızla elbette temizlik yapabilirsiniz. Ancak onca çabanıza rağmen en uç noktalardaki tozları temizlemeniz mümkün olmaz. Bu açıdan petek içlerinin tozdan tamamen arındırılması yüksek basınçlı buhar makinesiyle yapılmalıdır.

Ataşehir Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek toz temizliği, kuru buhar makinesiyle peteklerin ızgaralarında biriken tozların temizlenmesini kapsar. Peteklerde biriken tozlar ısının etkisiyle havada uçuşmaya başlar. Bu tozları solumak çok sakıncalıdır. Özellikle alerjik yapısı olan kişiler tozdan çok daha fazla etkilenir. Ayrıca peteklerde çok fazla toz biriktiğinde mite böcekleri için de yaşam alanı oluşur. Bu nedenle kirlendiğini düşündüğünüz petekleri temizletmelisiniz. Virüs yayılımının önüne geçmek ve mikrobik ortamın oluşmasının önüne geçmek sizin elinizdedir. Petek arası tozların temizliğini  sağlıklı ısınmak adına öneriyoruz.

Ataşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek araları temizleme yada petek tozu temizlemeye içerik olarak peteklerin yerinde dezenfekte edilmeside denebilir. Yüksek basınçlı petek araları toz temizliğiyle, hem tozları temizliyoruz hemde mikrobik oluşumları ortadan kaldırıyoruz. Ataköy petek toz temizliği servisiyle hijyenik ısınma ortamını sağlıyoruz.

Ataşehir Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerin içlerine bakarak temizliğe ihtiyacı olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Petek toz temizliği yaptıranların memnuniyetleri göz önüne alındığında, bu hizmetin ne kadar yararlı olduğunu görebilirsiniz. Petek toz temizliğinde petekleri temizlemek için kuru buharlı cihaz kullanıyoruz. Petekleri sökmeden altlarına tek kullanımlık bez takıyoruz. Petek dışı toz temizlemeyle, oluşan mikropları, tozları buharlı basınçla yok edip ortadan kaldırıyoruz.

Evde çok dikkatimizi çekmeyen petek ızgara aralarındaki tozlar aslında her geçen gün dahada artmaktadır.  Ataköy petek toz temizliği servisi kalorifer petek aralarında bulunan tozları temizleyip ortamı dezenfekte eder.

Benzer Gönderiler: