Petek Toz Temizliği 313 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataşehir petek toz temizliği servisi petek dışı toz temizleme ve radyatör petek temizliği işini makineler ile profesyonelce yapar.  Ataşehir kalorifer temizliği servisi aynı zamanda petek dışı toz temizleme işini de yapan tesisatçı ustalardır. Ataşehir petek toz temizliği servisi petekleri tozdan kirden arındırır.

Ev hanımlarının temizlemekte zorlandığı, hatta tamamen temizleyemediği tozlar pratik bir çalışma sonucunda temizlenir. Her petek için ayrı işlem yapılır ve tozdan arındırılır. Ataşehir kalorifer temizliği yapan servis,  buharlı makine ile petek dışı toz temizleme yani petek arası toz temizliği de yapar.

Evde petek üst kapakları sökülerek kendi çabanızla elbette temizlik yapabilirsiniz. Anca konç açabanıza rağmen en uç noktalardaki tozları temizlemeniz mümkün olmaz. Bu açıdan petek içlerinin tozdan tamamen arındırılması yüksek basınçlı buhar makinesi ile yapılır.

Ataşehir Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek toz temizliği işlem kuru buhar makinesi yardımıyla peteklerin ızgaralarında biriken tozların temizlenmesini kapsar. Peteklerde biriken tozlar ısının etkisiyle havada uçuşmaya başlar. Bu tozları solumak çok sakıncalıdır. Özellikle alerjik yapısı olan kişilere önerilmez. Ayrıca peteklerde çok fazla toz biriktiğinde mite böcekleri için de yaşam alanı oluşturur. Bu nedenle kirlendiğini düşündüğünüz petekleri temizletmelisiniz. Virüs yayılımının önüne geçmek ve mikrobik ortamın oluşmasının önüne geçmek adına sağlıklı ısınmak adına bu hizmeti öneriyoruz.

Ataşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek araları temizleme ya da petek tozu temizleme içerik olarak peteklerin yerinde dezenfekte edilmesi de denebilir. Petek araları toz temizliği yapılırken yüksek basınçlı buhar ile hem tözler temizlenir hem de mikrobik oluşumlar ortadan kaldırılır. Ataköy petek toz temizliği servisi ile hijyenik ısınma ortamı sağlanmış olur.

Ataşehir Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek toz temizliği yapılırken, petekleri temizlemek için kuru buhar veren bir cihaz kullanılmalıdır. Petekler sökülmeden altlarına tek kullanımlık bezler konularak, kuru buhar veren cihazla temizlik işlemi yapılır. Peteklerin içlerine bakarak temizliğe ihtiyacı olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Petek toz temizliği yaptıranların memnuniyetleri göz önüne alındığında, bu hizmetin ne kadar yararlı olduğu görülebilir.

Evde çok dikkatimizi çekmeyen petek ızgara aralarında ki tozların varlığı aslında her geçen gün daha da artmaktadır. Petek dışı toz temizleme uygulaması ile oluşan mikroplar tozlarla beraber basınçla yok edilip ortadan kaldırılır. Ataköy petek toz temizliği servisi kalorifer petek aralarında bulunan tozları temizleyip ortamı dezenfekte eder.

Benzer Gönderiler: