Petek Toz Temizliği 227 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bağcılar petek toz temizliği çalışanları bu işi yüksek basınçlı buhar makinesiyle petekleri yerinde dezenfekte eder. Bağcılar petek temizliği servisi buharlı makineyi hem kuru buhar hemde sulu buhar modunda kullanır. Bağcılar petek temizleme ekipleri petek tesisat temizliğinide profesyonelce yapar.

Petek toz temizliği petek tesisat temizliği kadar önemlidir. Peteklerin dışından baktığınızda ızgaralarının tozlandığını göremezsiniz. Peteğe yaklaşıp, peteğin üst tarafından eğilip petek ızgara aralarına bakarak bu kirliliği görmeniz mümkündür.

Petek ızgara aralarının temizlenmesi için Bağcılar petek toz temizliği hizmeti alabileceğiniz servisimize danışabilirsiniz. Tozlar ızgaraların her yerinde olduğu için evde kendi başınıza bu temizliği yapamazsınız. Bağcılar petek toz temizleme ekiplerimizi ararsanız, pratik bir şekilde petek toz temizliğini yaparlar.

Bağcılar Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek tozları, peteklere üstten bakıldığında görülebilir ancak kolaylıkla ulaşılamaz. Petek ızgaralarda biriken tozların, kirin kuru buhar makinesiyle temizlenmesi gereklidir. Petek araları toz temizliği bu işe uygun makinelerle yapılırsa anlamlı olur.

Bağcılar Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bağcılar Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Evinizinde tozlu peteklerle yaşamayı istemezsiniz. Bunun son derece sağlıksız olduğunu bilmelisiniz. Özellikle petekler ısındığında tozlar havada uçuşmaya başlar ve etrafa kötü yanık kokusu yayılır. Petek tozlarını solumak zorunda kalmanız sağlıklı olmaz. Bu açıdan petek toz temizliği yaptırmanızı öneriyoruz.

Petek dışı toz temizliği servisi bu uygulamayı yaparken, bunu yerinde görmeniz gereklidir. Bu sayede petek toz temizliğinin ne olduğunu daha net anlayabilirsiniz. Zira yazılarda anlattıklarımız belki iyi anlatamadığımızdan yada tam kafada oturmadığı için durum net anlaşılmaz. Oysa sahada temizlik aşamasında petek içlerinden çıkar pislikler ya bu kadar mı dedirtebilir.

Bağcılar Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek toz temizliği nasıl yapılır diye merek edenler için söyleyelim. Petek tozu temizleme işini petekleri sökmeden yapıyoruz. Temizlik sırasında kimyasal kullanmadığımız içinde peteklerin paslanma riski bulunmaz. Sadece kuru buhar veren bir cihaz yardımıyla petekleri temizliyoruz. Petek aralarının toz temizliğini yapan kişi önce hijyeni sağlamalıdır. Yani çalışma sırasında çıkan tozları, kirleri etrafa yayılmadan bir yerde toplayabilmelidir. Kullandığı cihaz petek tozlarının tam olarak temizlenmesini sağlayacak cihaz olmalıdır. Petek aralarında bulunan tozlar temizleyerek ortamı dezenfekte ediyoruz. Bağcılar petek toz temizliğiyle sağlıklı ısınma şansını uygun fiyatla alırsınız.

Benzer Gönderiler: