Petek Toz Temizliği 206 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçeşehir petek toz temizliği servisi petek aralarında oluşan tozları buharlı makineler ile temizler. Bahçeşehir petek temizleme servisi bu işi ilk yapmaya başladığından bu güne sahada yaptığı işlerle güven kazanmıştır. Bahçeşehir petek temizliği yapan usta hem makineyi iyi kullanır hem de petek tozu temizleme  uygulamasını kapsamlı yapar.

Evde kendi çabanızla yapacağınız uygulamalar kısıtlıdır. Peteklerin tozunu temizlemenin zor olduğunu hatta tozları temizleyemediğinizi söylemek yanlış olmaz. Bahçeşehir petek toz temizliği yapan servis olarak evde temizleyemediğiniz petek tozlarını temizleme işini bırakın biz yapalım. Evinizde yapacağımız kısa bir çalışma ile petekleriniz tamamen tozdan arındırılacaktır. Buharlı toz temizleme ile petek araları tam olarak temizlenip dezenfekte edilmiş olur.

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği Nedir?

Kalorifer peteği toz temizliği nedir sorusu hep sorulmaktadır. Bu uygulama petek ızgaralarını etkileyen tozların, buharlı petek tozu temizleme makinesi ile temizlenmesini kapsamaktadır. Bu cihaz basınçlı kuru buhar vererek peteklerin içinde biriken toz yumaklarını tamamen temizler. Peki neden petek aralarında oluşan tozları temizletmeliyiz? Nedeni, petek ızgara aralarında biriken tozlar petekler yakıldığında, ısıyla birlikte harekete geçer ve havada uçuşur. Ortamda bulunan herkes bu tozları solumak zorunda kalır. Bunun oldukça sağlıksız olduğunu söylemeye gerek yok. Başta alerjik rahatsızlıklar olmak üzere pek çok hastalığın sebebi tozlar olabilir. Bu nedenle petek toz temizliği çok önemli bir uygulamadır.

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği ekibine petek iç temizliği ve kombi bakımı yaptırdığınız gibi petek dışı toz temizliği de yaptırılmalıdır. Zira bu hizmet yani petek toz temizleme, sağlık açısından elzemdir. Çoğumuz petek aralarında olan tozlardan haberimiz olmaz. Eğer dikkatlice petek ızgara aralarına eğilip bakarsak bu tozların varlığını net göreceksiniz.

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği Nedir Nasıl Yapılır?

Bahçeşehir’de kalorifer petek toz temizliği veya petek araları toz temizleme işini yapan tesisatçı servis bu işi profesyonel makineler ile yapar. Bahçeşehir petek toz temizliği nasıl yapılır, petek toz temizliği yapılması için petekler sökülür mü? Öncelikle petek tozu temizleme işi buharlı makineler ile petekler sökülmeden yapılır. Petek toz temizlemeye başlamadan önce petek altlarında bezler takılır.

Her peteğin altına tek kullanımlık olan bez takıldıktan sonra makinede ki basınç ayarı yapılarak işe başlanır. Daha sonra petek tozu temizleme cihazı ile basınçlı kuru buhar püskürtülerek petek tozları temizlenir. Temizleme esnasında çözülen tozlar petek altlarına takılan bezlerde toplanır. Hem pratik hem de temizlik garantili bu işi uygun fiyatlarla Bahçeşehir petek toz temizliği servisinden alın.

Benzer Gönderiler: