Petek Toz Temizliği 287 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçeşehir petek toz temizliği servisi petek aralarında oluşan tozları buharlı makinelerle temizler. Bahçeşehir petek temizleme servisi bu işi ilk yaptığı günden bu güne yaptığı işlerle güven kazanmıştır. Bahçeşehir petek temizliği yapan usta petek tozu temizleme  uygulamasını basınçlı buharlı makineyle yapar.

Evde kendi çabanızla yapacağınız uygulamalar kısıtlıdır. Peteklerin tozunu temizlemenin zor olduğunu hatta tozları tam temizleyemediğinizi söylemek yanlış olmaz. Bahçeşehir petek toz temizliği yapan servis olarak evde temizleyemediğiniz petek tozlarını bırakın biz yapalım. Evinizde yapacağımız pratik çalışmayla petekleri tozdan arındırıyoruz. Buharlı toz temizlemeyle petek aralarını tam olarak temizleyip dezenfekte ediyoruz.

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği Nedir?

Kalorifer peteği toz temizliği nedir sorusu hep sorulmaktadır. Bu uygulama petek ızgaralarını etkileyen tozların, buharlı makineyle temizlenmesidir.  Bu cihazla basınçlı kuru buhar vererek peteklerin içinde biriken toz yumaklarını tamamen temizleriz. Peki neden petek aralarında oluşan tozları temizletmeliyiz? Petek ızgara aralarında biriken tozlar, petekleri açtığınızda, ısıyla birlikte harekete geçerek havada uçuşur. Ortamda bulunan herkes bu tozları solumak zorunda kalır. Bunun oldukça sağlıksız olduğunu söylemeye gerek yok. Başta alerjik rahatsızlıklar olmak üzere pek çok hastalığın sebebi tozlar olabilir. Bu nedenle petek toz temizliği çok önemli bir uygulamadır.

Bahçeşehir petek toz temizliği ekibine petek tesisat temizliğinide yaptırabilirsiniz. Zira bu hizmet yani petek toz temizleme, sağlık açısından elzemdir. Çoğumuzun petek aralarında olan tozlardan haberi olmaz. Eğer dikkatlice petek ızgara aralarına eğilip bakarsak bu tozların varlığını net görebiliriz.

Bahçeşehir Petek Toz Temizliği Nedir Nasıl Yapılır?

Bahçeşehir’de kalorifer petek toz temizliği veya petek araları toz temizleme işini yapan tesisatçıya sorun.  Bahçeşehir petek toz temizliği nasıl yapılır, petek toz temizliği yapılması için petekler sökülür mü? Öncelikle petek tozu temizlemeyi, buharlı makinelerle petekleri sökmeden yapıyoruz. Petek toz temizlemeye başlamadan önce petek altlarına bez takıyoruz.

Her peteğin altına tek kullanımlık bez takdıktan sonra makinedeki basıncı ayarlayarak işe başlıyoruz. Daha sonra petek tozu temizleme cihazıyla basınçlı kuru buhar püskürtüyoruz. Temizleme esnasında petekdeki tozları, petek altlarına taktığımız bezlerde topluyoruz. Hem pratik hemde temizlik garantili uygun fiyatlarla Bahçeşehir petek toz temizliği servisinden bu hizmeti alın.

Benzer Gönderiler: