Petek Toz Temizliği 188 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Başakşehir Petek Toz Temizliği ekipleri peteklerde oluşan tozların temizliğini buharlı makineler ile yapmaktadır. Başakşehir’de petek dışı toz temizliği işini yapan ustalarımız bu iş isahada çok tecrübe ettiklerinden istenilen düzeyde temizliği yaparlar.

 Başakşehir petek temizleme servisi ile petekleri yerinde buharlı makine ile temizledikten sonra petekler dezenfekte edilmiş olur. Bu işi evde sizde yapabilirsiniz desek çok doğru olmaz. Çünkü petek ızgara aralarında her bölgeye ulaşmak çok zordur. Ulaşabildiğiniz kadarıyla peteklerdeki tozları elbette temizlersiniz. Ancak emeğinizin karşılığı temizliğe tam olarak yansımayacaktır.

Başakşehir Petek Toz Temizliği Nedir?

Kalorifer petek toz temizliği nedir sorusu ile kalorifer petek iç temizliği nedir sorusu karıştırılmamalıdır. Petek iç temizliği ilaçlı makineli ısınma sorununu ortadan kaldırmak için yapılan uygulamadır. Petek dışı toz temizleme işi ise petek ızgara aralarında oluşan tozların temizlenerek hijyenin sağlanması ile sağlıklı ısınmanın gerçekleşmesi içindir. Başakşehir petek toz temizliği ekipleri bu konuyu fazlasıyla önemserler.

Günümüzde kalorifer ile ısınma arttıkça kombi ve peteklere ilişkin bakım uygulamaları da gündeme gelmektedir. Bunlardan biri olan petek toz temizliği, petek ızgaralarında ulaşılamayan yerlerde biriken tozların petek tozu temizleme cihazı ile kuru buhar yöntemiyle temizlenmesidir. Evde yaptığınız uğraşlar ne yazık ki peteklerdeki tozları temizlemek için yeterli gelmez. Petekler ısındığında tozlar hareketlenir ve uçuşmaya başlar. Böyle sağlıksız bir ortamda yaşamamak için petek toz temizliği hizmeti almalısınız.

Başakşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Başakşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Başakşehir Petek Toz Temizliği Nedir Nasıl Yapılır?

Petek dışı toz temizliği ile peteklerde yerinde toz temizliği yapılmaktadır. Peteğin altına tek kullanımlık bez takılır ve cihazla kuru buhar püskürtme yoluyla toz ve kir temizlenir. Su yerine kuru buhar kullanıldığından peteklerde paslanma gibi olumsuz etkiler meydana gelmez. Sulu buharlı temizleme aşamasında da su olur ancak su yoğun bir su oluşmaz ve evde parkelerin ıslanması ya da kabarması gibi bir durum oluşmaz. Damla şeklinde olan su petek altındaki bez içinde kalarak yerlerin ıslanmasının da önüne geçilir.

Başakşehir petek toz temizliği için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Yaz kış demeden petek toz temizliği yapılabilir. Peteklerde temizleyemediğiniz tozlar için sizlere yardımcı olalım. Evinizde yapacağımız kısa süreli bir çalışma ile peteklerdeki tozlar temizlenir.

Benzer Gönderiler: