Petek Toz Temizliği 244 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Başakşehir petek toz temizliği ekiplerimiz, peteklerde oluşan tozların temizliğini buharlı makinelerle yapmaktadır. Başakşehir’de petek dışı toz temizliği işini yapan ustalarımız bu iştetecrübelidir. Ustalrımız sahada bu işi çokca tecrübe ettiklerinden istenilen düzeyde temizliği yaparlar.

 Başakşehir petek temizleme servisiyle petekleri yerinde buharlı makineyle temizliyoruz. Petek arası toz temizliği sonrası petekler dezenfekte edilmiş olur. Bu işi evde sizde yapabilirsiniz desek çok doğru olmaz. Çünkü petek ızgara aralarında her bölgeye ulaşmak çok zordur. Ulaşabildiğiniz kadarıyla peteklerdeki tozları elbette temizlersiniz. Ancak emeğinizin karşılığı temizliğe tam olarak yansımayacaktır.

Başakşehir Petek Toz Temizliği Nedir?

Kalorifer petek toz temizliğiyle kalorifer petek tesisat temizliği birbirine karıştırılmamalıdır. Petek tesisat temizliği makineli ısınma sorununu ortadan kaldırmak için yapılan uygulamadır. Petek dışı toz temizleme işiyse petek ızgara aralarında oluşan tozların temizliğidir. Toz temizliği hijyenin sağlanmasıyla sağlıklı ısınmanın gerçekleşmesi içindir. Başakşehir petek toz temizliği ekipleri bu konuyu fazlasıyla önemser.

Günümüzde kaloriferle ısınma arttıkça kombi ve peteklere ilişkin bakım uygulamalarıda gündeme gelmektedir. Bunlardan biri olan petek toz temizliği, petek ızgaralarında ulaşılamayan yerlerde biriken tozların temziliğidir. Petek tozu temizleme cihazıyla, kuru buhar yöntemiyle petek aralarını temizliyoruz. Evde yaptığınız uğraşlar ne yazıkki peteklerdeki tozları temizlemek için yeterli gelmez. Petekler ısındığında tozlar hareketlenir ve uçuşmaya başlar. Böyle sağlıksız bir ortamda yaşamamak için petek toz temizliği hizmeti almalısınız.

Başakşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Başakşehir Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Başakşehir Petek Toz Temizliği Nedir Nasıl Yapılır?

Petek dışı toz temizliğiyle, peteklerde yerinde toz temizliğini yapıyoruz. Peteğin altına tek kullanımlık bez takıyoruz. Basınçlı kuru buhar püskürtme yoluyla tozları ve kirleri temizliyoruz. Kuru buhar kullanıldığımızdan peteklerde paslanma gibi olumsuz durum oluşmaz.  Sulu buharlı temizleme aşamasında yoğun bir su oluşmaz. Yoğun su olmadığı içinde evde parkelerin kabarması gibi bir durum oluşmaz. Damla şeklinde olan su petek altındaki bez içinde kalarak yerlerin ıslanmasınında önüne geçiyoruz.

Başakşehir petek toz temizliği için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Yaz kış demeden petek toz temizliği yaptırabilirsiniz. Peteklerde temizleyemediğiniz tozlar için sizlere yardımcı olalım. Evinizde yapacağımız kısa süreli bir çalışma ile peteklerdeki tozları temizleyelim.

Benzer Gönderiler: