Petek Toz Temizliği 199 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçelievler petek toz temizliği servisi, güvenilir petek temizliği firması olarak buharlı makineler ile bu işi hakkıyla yapmaktayız. Bahçelievler petek toz temizliği, petek arası toz temizleme uygulaması ile kış ayı gelip de petekleri yaktığınızda hareket eden tozlar temizlenir. Petek ızgara arlarında biriken tozlar ve bu yapı içerisinde virüs, mikrop ve mite böcekleri tutunur.

Petekleri temizlemenin ne kadar zor ve olanaksız olduğunu bilirsiniz. Ne kadar emek verseniz de ızgaralarında birikmiş tozları temizleyemezsiniz. Bahçelievler petek toz temizliği servisi olarak petekleri kuru buhar veren petek tozu temizleme cihazı ile kolaylıkla temizliyoruz. Profesyonelce yapılan toz temizleme uygulaması ile petek arasında bulunan bütün noktalardaki kirli zemin temizlenir. Peteği yaktığınızda oluşan koku yok olur, petek içlerindeki tozlar olmadığı için soluduğunuz havaya toz karışmaz.

Bahçelievler Petek Toz Temizliği Nedir?

Son zamanlarda giderek yaygınlaşan petek toz temizliği özel bir cihaz yardımıyla kuru buhar ile petek ızgaralarında biriken tozların, kirin temizlenmesi işlemidir. Petekler açıkça durdukları için sürekli tozlanır. Bunların dış yüzeyini silme olanağımız olmasına rağmen, ızgaralarının temizliği zordur. Sürekli olarak tozların birikmesine engel olamayız. Bunun çözümü petek toz temizliği ile sağlanmaktadır.

Bahçelievler Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçelievler Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçelievler petek toz temizliği ve kalorifer petek temizliği servisi petek iç temizliğini ilaçlı makineli yapar. Petek ızgara aralarını da yüksek basınçlı buharlı makine ile yapar. Yüksek basınçlı buhar pete ızgara aralarını temizliğini ve petek için dezenfekte edilmesini sağlar. Bu uygulama petek ızgara aralarında yaşama ortamı bulan mite böcekleri, mikrop, virüs ne var ise hepsini yok etme işlemidir.

Bahçelievler Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Bahçelievler petek temizliği ekiplerinin yaptığı ancak petek temizliğine göre daha yeni bir uygulamadır. Petek ızgara aralarının temizliği olan petek toz temizliği yine petekler sökülmeden yapılmaktadır. Peteklerin altına takılan tek kullanımlık bir bez ve basınçlı kuru buhar veren petek toz temizleme cihazı ile petekleriniz tozdan temizlenir. İşlem peteklerde nem oluşturmaz ve paslanma riski bulunmaz. Bu uygulama evde kendi çabanızla yapabileceğiniz bir uygulama değildir desek yanlış olmaz. Yani istenilen düzeyde bir temizliği evdeki imkanlarla gerçekleştiremezsiniz. Bahçelievler petek toz temizliği servisinin yaptığı bu uygulama ile petek aralarında toplanmış tozlar temizlenip ortam dezenfekte edilmiş olur

Benzer Gönderiler: