Petek Toz Temizliği 252 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçelievler petek toz temizliği servisi petek temizliği firması olarak buharlı makinelerle bu işi yapıyoruz. Bahçelievler petek toz temizliği, petek arası toz temizleme uygulamasıyla petek tozlarını temizliyoruz. Kış ayı gelipde petekleri yaktığınızda sıcaktan hareket eden tozlar sağlığımız için risktir. Petek ızgara arlarında biriken tozların içerisinde virüs, mikrop ve mite böcekleri yaşar.

Petekleri temizlemenin ne kadar zor ve olanaksız olduğunu bilirsiniz. Ne kadar emek versenizde ızgaralarda birikmiş tozları temizleyemezsiniz. Bahçelievler petek toz temizliği servisi olarak petekleri kuru buharla temizliyoruz. Profesyonelce yapılan toz temizleme uygulamasıyla petek arasında bulunan kirli zemini temizliyoruz. Petek temizliği sonrasında, peteği yaktığınızda oluşan koku yok olur. Petek içlerindeki tozlar olmadığı için soluduğunuz havayada toz karışmaz.

Bahçelievler Petek Toz Temizliği Nedir?

Son zamanlarda giderek yaygınlaşan petek toz temizliğini kuru buharla yapıyoruz. Petek ızgaralarında biriken tozların, kirin temizlenmesi cihazla mümkündür. Petekler açıkta durdukları için sürekli tozlanır. Bunların dış yüzeyini silme olanağımız olmasına rağmen, ızgaralarının temizliği zordur. Sürekli olarak tozların birikmesine engel olamayız. Bunun çözümü petek toz temizliği ile sağlanmaktadır.

Bahçelievler Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçelievler Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçelievler petek toz temizliği kalorifer petek temizliği servisi petek tesisat temizliğini makineyle yapar. Petek ızgara aralarınıda yüksek basınçlı buharlı makineyle yapar. Yüksek basınçlı buharla petek ızgara aralarını temizliğini yaparız. Aynı zamanda petek içlerinide dezenfekte ederiz. Bu uygulamayla, petek ızgara aralarındaki mite böceklerini, mikropları yok ederiz.

Bahçelievler Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Bahçelievler petek temizliğinin yaptığı ancak petek tesisat temizliğine göre daha yeni bir uygulamadır. Petek ızgara aralarının temizliği olan petek toz temizliğini yine petekleri sökmeden yapıyoruz. Peteklerin altına taktığımız tek kullanımlık bezlerde tozları topluyoruz. Basınçlı kuru buhar veren petek toz temizleme cihazıyla petekleri tozdan temizliyoruz. Bu uygulamamız peteklerde paslanma riski oluşturmaz. Bu uygulama evde kendi çabanızla yapabileceğiniz bir uygulama değildir desek yanlış olmaz. Yani istenilen düzeyde bir temizliği evdeki imkanlarla gerçekleştiremezsiniz. Bahçelievler petek toz temizliği servisinin yaptığı bu uygulama pratiktir. Bu uygulamayla petek aralarında toplanmış tozları temizleyip petekleri dezenfekte ediyoruz.

Benzer Gönderiler: