Petek Toz Temizliği 207 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bakırköy petek toz temizliği ustaları ile sağlık açısından önem arz eden bu uygulamayı buharlı makineler ile profesyonelce yapar. Bakırköy petek temizliği servisi profesyonel buharlı makineler ile petek tozları tam olarak temizler. Bakırköy petek temizleme servisi bu işi ilk yapan firma olup yılların tecrübesi ile iş kalitemizde o paralelde artmıştır. Bakırköy İstanbul radyatör petek toz temizliği hem petek iç temizliğini ilaçlı makine ile yapar hem de petek tozlarını buharlı cihazla temizler. Her iki işi de yapan firmadan hizmet almak demek avantaj demektir.

Peteklere üstten baktığınızda rahatlıkla görebileceğiniz tozları pratik bir uygulama ile temizliyoruz. Elinizin ulaşamadığı ızgaralarda birikmiş tozlar tamamen temizleniyor. Evde bu işi yapmaya çalışırsınız belki yaparsınız da ancak yeterli temizliği yapmanız çok zordur.

Bakırköy Petek Toz Temizliği Nedir?

Buharlı petek dışı temizleme nedir sorusuna doğru cevabı burada bulacaksınız. Petek toz temizliğini yapmak için evlerde çok uğraşırsınız. Evlerde temizlemeye çalıştığınız, ancak tam anlamıyla temizleyemediğiniz petek tozlarının kuru buharla temizlenmesidir. Petekler açıkta durdukları için yaz kış tozlanmaya devam ederler. Kışın petekler ısındığında tozların bir kısmı yanar bir kısmı da hareketlenerek havaya uçuşur. Evinizde hem kötü yanık kokusu hem de soluduğunuz tozlar etkili olur. Petek toz temizliği ile bunlardan kurtulabilirsiniz.

Bakırköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bakırköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek toz temizliği yaptırılmasının ana nedeni sağlık ve hijyendir. Eğer petek ızgara aralarında biriken tozlar temizlenmez ise kış ayında petekleri açtığınızda koku oluşacak ve sağlıksız bir ortam oluşacaktır. Bu nedene bağlı petek iç temizliği ve kombi bakımı yaptırdığınızda petek toz temizliğini de yaptırmanızda fayda vardır. Bakırköy petek toz temizliği servisi istenilen düzeyde bu hizmeti sunmaktadır.

Bakırköy Petek Toz Temizliği Nedir Nasıl Yapılır?

Petek araları temizleme ya da petek tozu temizleme işi profesyonel makineler ile yapılır. Petek toz temizliği sırasında basınçlı kuru buhar veren bir cihaz kullanılır. Petekler yerinden sökülmeden tek tek temizlenir. Her peteğin altına tek kullanımlık bir bez takılır. Kuru buhar püskürten cihazla peteklerin toz temizliği yapılır. Üstten buharlı makine ile yapılan temizlik aşamasında temizlenen tozların tamamı petek altlarındaki bezlerde toplanır. Temizlik bitince bezler petek altlarında çıkarılıp çöpe atılır. Ortamın hijyeni sağlanır petekler dezenfekte edilmiş olur. Bakırköy petek toz temizliği için firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: