Petek Toz Temizliği 261 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bakırköy petek toz temizliği ustalarımız sağlık açısından önem arz eden bu uygulamayı buharlı makinelerle yapar. Bakırköy petek temizliği servisi profesyonel buharlı makinelerle petek tozlarını tam olarak temizler. Bakırköy petek temizleme servisimiz bu işi ilk yapanlardan olup yılların tecrübesiyle iş kalitesini artırmıştır. Bakırköy İstanbul servisimiz hem radyatör petek toz temizliğini hemde petek tesisat temizliğini makineyle yapar. Her iki işide yapan firmadan, tek elden hizmet almak demek avantaj demektir.

Peteklere üstten baktığınızda rahatlıkla görebileceğiniz tozları pratik uygulamayla temizliyoruz. Elinizin ulaşamadığı ızgaralarda birikmiş tozları tamamen temizliyoruz Evde bu işi yapmaya çalışırsınız belki yaparsınızda ancak yeterli temizliği yapmanız çok zordur.

Bakırköy Petek Toz Temizliği Nedir?

Buharlı petek dışı temizleme nedir sorusuna doğru cevabı burada bulacaksınız. Petek toz temizliğini yapmak için evlerde çok uğraşırsınız. Evde temizlemeye çalıştığınız, ancak temizleyemediğiniz petek tozlarının kuru buharla temizlenmesidir. Petekler açıkta durdukları için yaz kış tozlanmaya devam ederler. Kışın petekler ısındığında tozların bir kısmı yanar bir kısmıda hareketlenerek havaya uçuşur. Evinizde hem kötü yanık kokusu hemde soluduğunuz tozlar etkili olur. Petek toz temizliği ile bunlardan kurtulabilirsiniz.

Bakırköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bakırköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek toz temizliği yaptırılmasının ana nedeni sağlık ve hijyendir. Eğer petek ızgara aralarında biriken tozları temizletmezseniz sağlıklı ısınamazsınız. Kış ayında petekleri açtığınızda koku oluşacak ve sağlıksız bir ortam oluşacaktır. Bu nedene bağlı petek tesisat temizliği ve kombi bakımı yaptırdığınızda petek toz temizliğinide yaptırın. Bakırköy petek toz temizliği servisimiz istenilen düzeyde bu hizmeti sunmaktadır.

Bakırköy Petek Toz Temizliği Nedir Nasıl Yapılır?

Petek araları temizleme yada petek tozu temizlemeyi profesyonel makinelerle yapıyoruz. Petek toz temizliği sırasında basınçlı kuru buharlı bir cihaz kullanıyoruz. Petekler yerinden sökmeden tek tek temizliyoruz. Her peteğin altına tek kullanımlık bir bez takıyoruz. Kuru buhar püskürten cihazla peteklerin toz temizliğini yapıyoruz. Üstten buharlı makineyle yaptığıız temizlik aşamasında, tozların tamamı petek altlarındaki bezlerde toplanır. Temizlik bitince bezleri petek altlarından çıkarıp çöpe atıyoruz. Ortamın hijyenini sağlamış petekleri dezenfekte etmiş oluyoruz. Bakırköy petek toz temizliği için firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: