Petek Toz Temizliği 292 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataköy Petek Toz Temizliği servisi ile evde görünmeyen yer olan petek içlerinde oluşan tozların temizliğini buharlı cihazla yapmaktayız. Ataköy petek temizliği servisi ilaçlı makineli petek iç temizliğini yaptığı gibi buharlı cihazla da petek toz temizleme işini yapar.  Petek toz temizliğini yapan ekip sahada bu işle ilgili gerekli tecrübeyi edinmiştir. Ataköy petek temizleme tesisatçı servis ile aynı anda hem petek iç temizliğini hem de petek arası toz temizleme hizmetini alın.

Petek iç temizliği yanında dış temizliğinin de çok önemli olduğunu belirtelim. Ataköy petek toz temizliği servisi olarak peteklerin ızgaraları arasında elle ulaşılamayan bölgelerde biriken tozların temizliğini de profesyonelce yapıyoruz.

Ataköy Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek toz temizliği, petek ızgaraları arasında biriken tozların, kirlerin kuru buhar veren cihazla temizlenmesi işlemidir. Üst tarafından peteğe bakıldığında tozların ne kadar fazla biriktiği görülebilir. Bunları evde temizlemek olanaksız gibidir. Çünkü el girmeyen çok küçük alanlarda tozlar öbek öbek birikir. Bunları yıkayarak temizlemek te çok sakıncalıdır. Su korozyona neden olacak ve peteklerde paslanmaya yol açacaktır.

Ataköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataköy petek toz temizliği servisipetek arası toz temizleme işini profesyonel yüksek basınçlı makineler ile yaparak hijyenik ortam oluşmasına katkıda bulunur. Virüslerin, mikropların üreme haline gelen petek içleri buharla temizlenip dezenfekte edilir. Bu işlem sayesinde evde yaşlı çocuk toza bağlı hastalıklara yakalanmadan sağlıklı yaşarlar.

Ataköy Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Ataköy petek toz temizliği uygulaması sırasında kuru buhar veren bir cihaz kullanılır. Petek toz temizliği yapacak kişi aşama aşama bu işi nasıl yapacağını bilmez ise sağlıklı bir sonuç ortaya çıkmaz. Önce kuru buharla mı yoksa su artu buhar ikisini mi aynı anda kullanacak bu ayrıntıları bilmelidir. Çünkü, işin kalitesini birebir etkileyen faktörler bunlardır.

Peteklerde birikerek sağlığımız için risk oluşturan, ısıyla birlikte kötü kokular yayan, etrafa uçuşan tozlardan kurtulmanın en etkili yolu petek toz temizliği yapılmasıdır. Bu temizlik her mevsim yapılabilir. Yaz kış peteklerin tozdan etkilendiğini düşünüyorsanız servisimizden randevu almanız yeterlidir. Radyatör petek ızgara aralarında bulunan tozlar temizlenerek ortam dezenfekte edilmiş olur. Ataköy petek toz temizliği ekipleri ile kalıcı garantili çözümler bir telefon ile hizmetinizdedir.

Benzer Gönderiler: