Petek Toz Temizliği 395 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataköy petek toz temizliği servisiyle evde görünmeyen petek içlerinde oluşan tozların temizliğini buharlı cihazla yapmaktayız. Ataköy petek temizliği servisi petek tesisat temizliğini yaptığı gibi buharlı cihazlada petek toz temizliğinide yapar.  Petek toz temizliğini yapan ekip sahada bu işle ilgili gerekli tecrübeyi edinmiştir. Ataköy petek temizlemeden, hem petek tesisat temizliğini hemde petek arası toz temizleme hizmetini alın.

Petek tesisat temizliği yanında dış temizliğininde çok önemli olduğunu belirtelim. Ataköy petek toz temizliği servisizle bu hizmeti alın. Peteklerin ızgaraları arasında elle ulaşılamayan bölgelerde biriken tozların temizliğini profesyonelce yapıyoruz.

Ataköy Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek toz temizliği, petek ızgaraları arasında biriken tozların, kuru buharlı cihazla temizlenmesi işlemidir. Üst tarafından peteğe bakıldığında tozların ne kadar fazla biriktiğini görebiliriz. Bunları evde temizlemek olanaksız gibidir. Çünkü el girmeyen çok küçük alanlarda tozlar öbek öbek birikir. Bunları yıkayarak temizlemekde sıkıntılıdır. Su korozyona neden olacak ve peteklerde paslanmaya yol açacaktır.

Ataköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataköy petek toz temizliği servisi petek arası toz temizleme işini profesyonel yüksek basınçlı makinelerle yapıyoruz. Bu sayede evde hijyenik ortamın oluşmasına katkıda bulunuruz. Virüslerin, mikropların üreme haline gelen petek içlerini buharla temizleyip dezenfekte ederiz. Bu işlem sayesinde evde yaşlı çocuk toza bağlı hastalıklara yakalanmadan sağlıklı yaşar.

Ataköy Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Ataköy petek toz temizliği uygulaması sırasında kuru buhar veren bir cihaz kullanıyoruz. Petek toz temizliği yapacak kişi aşama aşama bu işi nasıl yapacağını bilmelidir. Eğer bilmezsa sağlıklı bir sonuç ortaya çıkmaz. Önce kuru buharlamı yoksa su artı buhar ikisinimi aynı anda kullanacak bu ayrıntıları bilmelidir. Çünkü, işin kalitesini bu noktalar birebir etkiler.

Peteklerde birikerek sağlığımız için risk oluşturan, ısıyla birlikte kötü kokular yaya tozlardan kurtulun. Etrafa uçuşan tozlardan kurtulmanın en etkili yolu petek toz temizliğidir. Bu temizliği her mevsim yaptırabilirsiniz. Yaz kış mevsimi fark etmeksizin servisimizden randevu almanız yeterlidir. Radyatör petek ızgara aralarında bulunan tozları temizleyip ortamı dezenfekte ediyoruz. Ataköy petek toz temizliği ekipleriyle kalıcı garantili çözümler bir telefon kadar yakındır.

Benzer Gönderiler: