Petek Toz Temizliği 300 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Avcılar petek toz temizliği servisi petek aralarında olan ancak evde tam olarak temizlenme şansı olmayan toz temizliğini yapar. Avcılar petek temizleme firması, petek araları toz temizleme işini yüksek basınçlı buharlı makineler ile yapmaktadır. Güvenilir petek temizliği firması bu işi yaparken kuru ve sulu buhar üretebilen makineler ile yapar.

Petek toz temizliği evde kendi başınıza yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Petek ızgaralarında birikmiş olan tozları Avcılar petek toz temizliği yapan servisimizden destek alarak temizletmenizi öneririz. Bu şekilde peteklerin temizlenmesi ile petek ızgara araları dezenfekte edilir ve hijyenik ortam sağlanır. Yıllarca kış ayı geldiğinde ısındığınız petek aralarında hiç bakmadan ısındık. Aklımıza gelmediği için petek ızgara aralarına bakmadık. Oysa eğer bu yazıyı okuyorsanız lütfen bir bakın bakalım petek içleri ne durumdadır.

Avcılar Petek Toz Temizliği Uygulaması Nedir?

Avcılar petek toz temizliği uygulaması peteklerin dışındaki ızgaralarda zamanla biriken tozların kuru buhar cihazı ile temizlenmesini içermektedir. Petek toz temizliği sağlıklı bir ortamda yaşam sürmeniz için önerilen bir uygulamadır. Ortamın daha hijyen olmasına yardımcı olur. Tozlar petekler ısındığında yandığından dolayı kötü bir koku yayarlar. Ayrıca havada uçuşan tozları solumak alerjik rahatsızlıkları tetikleyebilir. Petek ızgaraları tozlu ve nemli bir ortam olduğundan mite böceklerine çok uygun bir yaşam alanı oluşturur.

İstanbul petek toz temizleme firması, petek dışı toz temizliği servisi ile petek aralarında beslenen virüsleri, mikropları buharla temizler. Kalorifer petekleri yandığında ısının etkisi ile havaya karışacak tozlar ortadan kaldırılmış olur. Bu sayede evde çocuk, yaşlı veya solunum hastaları rahat nefes alır.

Avcılar Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Avcılar Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Avcılar Petek Toz Temizliği Uygulaması Nasıl Yapılır?

Avcılar petek toz temizliği nasıl yapılır, bu uygulama petekler sökülmeden yapılmaktadır. Peteğin altına serilen tek kullanımlık bez ve kuru buhar veren bir cihazla tozlar temizlenir. Petekler temizlik sonrasında yeni takılmış gibi tertemiz olur. Petek altlarına takılan bez sayesinde petek aralarında biriken tozların tamamı buharın ve basıncın etkisi ile burada birikir. Etrafa kirlenmez ve bu uygulama sonrası evde temizliği gerektirecek bir işleme gerek kalmaz.

Petek içlerinin tozları temizlenmesi petek ızgaraları çıkarılmadan üstten tutulan buharla peteğin en üstten en  alta kadar tamamı temizlenir. Petek altına takılan bez tek kullanımlık olup temizlik sonrası çıkarılıp çöpe atılır. Petek içlerinde biriken tozlar temizlenerek ortam dezenfekte edilmiş olur. Avcılar petek toz temizliği servisi ile profesyonel buharlı makineler ile garantili hizmet alırsınız.

Benzer Gönderiler: