Petek Toz Temizliği 418 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Avcılar petek toz temizliği servisi petek aralarında olan tozları buharlıcihazla temizler. Evde tam olarak temizlenme şansı olmayan toz temizliğini cihazla yapıyoruz. Avcılar petek temizleme firması, petek araları toz temizleme işini yüksek basınçlı buharlı makinelerle yapmaktadır. Güvenilir petek temizliği servisimiz bu işi yaparken kuru ve sulu buhar üretebilen makineleri kullanır.

Petek toz temizliği evde kendi başınıza yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Petek ızgaralarında birikmiş olan tozlar için yrdım alın. Avcılar petek toz temizliği yapan servisimizden destek alarak temizletmenizi öneririz. Bu şekilde peteklerin temizlenmesiyle petek ızgara aralarını dezenfekte ederiz ve hijyenik ortamı sağlarız. Yıllarca kış ayı geldiğinde ısındığınız petek aralarında hiç bakmadan ısındık. Aklımıza gelmediği için petek ızgara aralarına bakmadık. Oysa eğer bu yazıyı okuyorsanız lütfen bir bakın bakalım petek içleri ne durumdadır.

Avcılar Petek Toz Temizliği Uygulaması Nedir?

Avcılar petek toz temizliği uygulamasıyla tanışın. Peteklerin dışındaki ızgaralarda zamanla biriken tozların kuru buhar cihazı ile temizlenmesini görün. Petek toz temizliği sağlıklı bir ortamda yaşam sürmeniz için önerdiğimiz bir uygulamadır. Ortamın daha hijyen olmasına yardımcı olur. Tozlar petekler ısındığında yandığından dolayı kötü koku yayar. Ayrıca havada uçuşan tozları solumak alerjik rahatsızlıkları tetikleyebilir. Petek ızgaraları tozlu bir ortam olduğundan mite böceklerine çok uygun bir yaşam alanı oluşturur.

İstanbul petek toz temizleme firması, petek dışı toz temizliği servisiyle sağlıklı ısınmanızı sağlar. Petek aralarında beslenen virüsleri, mikropları buharla temizler. Kalorifer petekleri yandığında ısının etkisiyle havaya karışacak tozları temizliyoruz. Bu sayede evde çocuk, yaşlı veya solunum hastaları rahat nefes alır.

Avcılar Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Avcılar Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Avcılar Petek Toz Temizliği Uygulaması Nasıl Yapılır?

Avcılar petek toz temizliği nasıl yapılır, bu uygulama petekleri sökmeden yapıyoruz. Peteğin altına serilen tek kullanımlık bez takıp kuru buhar veren bir cihazla tozları temizliyoruz. Petekler temizlik sonrasında öncesinden çok daha temiz olur. Petek altlarına taktığımız bez sayesinde tozlar etrafa savrulmaz. Petek aralarında biriken tozların tamamı buharın ve basıncın etkisiyle bezde birikir. Etrafı kirletmeden, evde temizliği gerektirecek bir işleme gerek kalmadan bu hizmeti veriyoruz.

Petek içi tozlarını, petek ızgaralarını çıkartmadan buharla temizliyoruz. Peteğin en üstten en  alta kadar tamamını temizliyoruz. Petek altına taktığımız bez tek kullanımlık olup temizlik sonrasında çıkarıp çöpe atıyoruz. Petek içlerinde biriken tozları temizleyip petekleri dezenfekte ediyoruz. Avcılar petek toz temizliği servisiyle profesyonel garantili hizmet alın.

Benzer Gönderiler: