Petek Toz Temizliği 308 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykoz petek toz temizliği, petek toz temizliği firması petek ızgara aralarındaki tozları buharlı makineyle temizler. Peteklerin üstünden baktığınızda ızgara aralarının ne kadar tozlu olduğunu görebilirsiniz. Evde kendi çabalarınızla ne kadar toz temizliği yapablirsiniz bu tartışılır. Tecrübelerimize  dayanarak söylemem gerekirse makine olmadan bu temizlik her zaman eksik kalır. Çünkü, bu temizliği yapmaya çalışıp ancak istediği sonucu alamayan çok kişi ile karşılaştık. Beykoz petek toz temizliği servisi firmamız, tozları cihazla temizlemektedir.

Beykoz Petek Toz Temizliği Nedir?

Daha önceden petek toz temizliği yaptırmamış olanlar merek ediyor. Bu temizliğin nasıl yapıldığını, bunun niçin yapıldığını öğrenmek istiyorlar. Buharlı petek toz temizleme makinesinin uyguladığı basınçla, buharla temziliği yapıyoruz. Petek içinde ulaşılamayan noktalarda kalıcı bir temizlik yapıyoruz. Petek içlerinde kümelenen toz yumakları, örümcek ağları, mite böceklerini temizlemek zordur. Ancak yüksek basınç ve buharla petek aralarını, temizleyip dezenfekte ediyoruz.

beykoz-petek-temizleme

Beykoz Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Evde hayvan besliyorsanız bu durumda  petek içleri hayvanların kılları ile dolmaktadır. Petekler yandığında hem tozlar hemde bu kıllar yanmakta ve kötü koku oluşturmaktadır. Bu bilgiler ışığında gerekirse elinize bir ışık alıp bakın ve tozlanmanın etkisini görün. Peteklerde hiçbir zaman temizlenemeyen ızgaralardaki toz kümeleri sizleri bile rahatsız edecektir. Sağlığınızı riske atmamak için belirli aralıklarla petek toz temizliği yaptırabilirsiniz. Bu temizliği, yaz kış demeden her zaman yaptırablirsiniz.. Beykoz petek toz temizliği ekipleri bu anlamda her zaman hizmet vermeye hazırdır.

Beykoz Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Buharlı petek toz temizliği makinesiyle petek toz temizliği sırasında her peteğe ayrı işlem yapıyoruz. Petekleri sökmeden, petek altlarına tek kullanımlık bir bez takyoruz. Ardından kuru buhar püskürten cihazla peteklerin tozunu temizliyoruz. Bu işlemde petekler suyla temas etmediğinden dolayı herhangi bir yerinde paslanma olmaz. Petekleri temiz olarak kullanıp, evinizin havasının değiştiğini fark edebilirsiniz.

Petek tesisat temizliği ve kombi bakımı yaptırmadaki amaç kalorifer peteklerinin iyi ısıtmasıdır. Buna bağlı olarakda, kombinin arıza vermemesidir. Yani tasarruflu ve sorunsuz maksimum ısıdan faydalanmaktır. Petek toz temizliğindeki temel amaç ise sağlıklı ısınmaktır. Yani petek içlerindeki tozları solumamak ve toza bağlı alerjik hastalıklara yakalanmamaktır. Beykoz petek toz temizliği servisimizle her iki hizmetide profesyonel makinelerle yapıyoruz.

Benzer Gönderiler: