Petek Toz Temizliği 303 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykent Petek Toz Temizliği ekipleri kalorifer petek içi temizleme ve petek tozu temizleme işini profesyonel makineler ile yapar. Petek iç temizliği ile petek toz temizliği arasında farklılık vardır. Petek toz temizliği veya petek aralarının temizliği ile sağlıklı ısınma hedeflenirken, petek iç temizliği ile tasarruflu kesintisiz ısınma hedeflenir.

Petek dışı toz temizliği petek ızgara aralarında biriken tozların buharlı cihazla temizlenmesidir. Petek iç temizliği ise kirlenen petek ve boru içlerindeki sıcak su dolaşımını engelleyen kirliliğin temizlenmesidir.

Peteklerin tozlanması herkesin sorunudur. Açıkta durdukları için üzerlerinde, özellikle ızgaralarında tozlar birikir. Bunları silmeye kalkışsanız sadece düz yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Ulaşamadığınız yerlerde tozlar birikmeye devam eder. Bunların temizlenmesi için profesyonel yardım almalısınız. Beylikdüzü Beykent petek temizleme servisi bu anlamda hizmetinizdedir.

Beykent Petek Toz Temizliği Nedir?

Kalorifer peteği toz temizliği basınçlı kuru buhar püskürten cihazla peteklerde biriken tozların temizlenmesi işlemi olarak tanımlanır. Evin içindeki hijyenim bozan tozlu peteklerin mutlaka temizlenmesi gerekir. Evinizde uçuşan tozların sağlığınıza çok zararlı olduğunu belirtelim. Petekler ısındığında evinizdeki yanık kokusu bile sizleri rahatsız edecektir. Bu nedenle mevsime bakmadan tozlanan peteklerinizi temizletmenizi öneririz. Her daim petek toz temizliği yapılabilir.

Beykent Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beykent Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek dışı toz temizliği ya da petek araları tozların temizlenmesi işi sağlık açısından önem arz eder. Her yıl petek iç temizliğini yaptırma gereği duyan kişi petek araları toz temizliğini de yaptırmalıdır. Beykent petek toz temizliği servisi ile bu uygulamayı almak güvenilir ve müşteri memnuniyeti garantilidir.

Beykent Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Beykent petek ızgara arası toz temizleme ekipleri ile yeterli basıncı olan ve kuru buhar püskürtebilen özel bir cihazla petek toz temizliği yapılmaktadır. Petekler hiç sökülmeden her biri yerinde temizlenir. Kuru buhar su içermediğinden peteklerinize zarar vermez. Çürüme, paslanma gibi etkiler oluşmaz.

Beykentpetek toz temizliği yapan servis arayanlar firmamız ile bağlantı kurabilir. Bu hizmeti yapan firma basınç değeri istenilen düzeyde olan buharlı petek tozu temizleme makinesine sahip olmalıdır. Bu makine 8 bar basınca sahip kuru ve sulu buhar üreten makine olmalıdır. Petek arası toz temizliğini yapacak kişi makinenin nasıl kullanıldığını iyi bilmelidir. Önce temizliğe nasıl başlayacak makine hangi modda çalışacak bunları iyi bilmelidir. Beykent petek toz temizliği yapan servis bahse konu temizliği profesyonelce yapar.

Benzer Gönderiler: