Petek Toz Temizliği 390 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykent petek toz temizliği, kalorifer petek tesisat temizleme ve petek tozu temizlemeyi makinelerle yapar. Petek tesisat temizliği ile petek toz temizliği arasında farklılık vardır. Petek toz temizliği veya petek aralarının temizliğiyle sağlıklı ısınmayı hedefleriz. Petek tesisat temizliğiylede tasarruflu kesintisiz ısınmayı hedefleriz.

Petek dışı toz temizliği petek ızgara aralarında biriken tozların buharlı cihazla temizlenmesidir. Petek tesisat temizliğiyse kirlenen petek ve boru içlerindeki sıcak su dolaşımını engelleyen kirliliğin temizlenmesidir.

Peteklerin tozlanması herkesin sorunudur. Açıkta durdukları için üzerlerinde, özellikle ızgaralarında tozlar birikir. Bunları silmeye kalkışsanız sadece düz yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Ulaşamadığınız yerlerde tozlar birikmeye devam eder. Bunların temizlenmesi için profesyonel yardım almalısınız. Beylikdüzü Beykent petek temizleme servisi bu anlamda hizmetinizdedir.

Beykent Petek Toz Temizliği Nedir?

Kalorifer peteği toz temizliği basınçlı kuru buhar püskürten cihazla peteklerde biriken tozların temizlenmesidir. Evin içindeki hijyeni bozan tozlu peteklerin mutlaka temizlenmesi gerekir. Evinizde uçuşan tozların sağlığınıza çok zararlı olduğunu belirtelim. Petekler ısındığında evinizdeki yanık kokusu bile sizleri rahatsız edecektir. Bu nedenle mevsime bakmadan tozlanan peteklerinizi temizletmenizi öneririz. Her daim petek toz temizliği yapıyoruz.

Beykent Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beykent Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek dışı toz temizliği yada petek araları tozların temizlenmesi işi sağlık açısından önemlidir. Her yıl petek tesisat temizliğini yaptırma gereği duyan kişi petek araları toz temizliğinide yaptırmalıdır. Beykent petek toz temizliği servisine bu uygulamayı yaptırmak güvenilir ve müşteri memnuniyeti garantilidir.

Beykent Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Beykent petek ızgara arası toz temizleme ekiplerinden bu işin nasıl yapıldığını öğrenin.  Yeterli basıncı olan kuru buhar püskürtebilen cihazla petek toz temizliğini yapıyoruz. Petekleri hiç sökmeden yerinde temizlik pratiktir. Kuru buhar su içermediğinden peteklere zarar vermez. Çürüme, paslanma gibi etkiler oluşmaz.

Beykentpetek toz temizliği yapan servisimiz arayanlar bu hizmetin detayınıda öğrenebilir. Bu hizmeti yapan firma basınç değeri istenilen düzeyde olan buharlı petek tozu temizleme makinesine sahip olmalıdır. Bu makine 8 bar basınca sahip kuru ve sulu buhar üreten makine olmalıdır. Petek arası toz temizliğini yapacak kişi makinenin nasıl kullanıldığını iyi bilmelidir. Önce temizliğe nasıl başlayacak makine hangi modda çalışacak bunları iyi bilmelidir. Beykent petek toz temizliği yapan servisimizle bahse konu temizliği profesyonelce yapıyoruz.

Benzer Gönderiler: