Petek Toz Temizliği 295 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beyoğlu petek toz temizliği servisiyle petekleri sökmeden petek araları tozu temizlemeyi yapıyoruz. Beyoğlu petek temizliği yapan tesisatçı bu işi profesyonel buharlı basınçlı makineyle yapar. Beyoğlu petek temizliği servisi radyatör petek aralarında oluşan toz yumaklarını temizler. Mite böceklerini, petek aralarından temizleyerek ortamı dezenfekte eder. Beyoğlu petek dışı toz temizliği olarak petek tesisat temizliği yaptığımızda petek aralarında biriken tozları görüyoruz.

Sağlık açısından önemsenmesi gereken bu uygulamayı yaptıranlar çıkan pisliği görünce şaşırmaktadır. Çünkü hiçbir zaman dikkat edilmeyen ve ulaşılması zor olan petek ızgara aralarında kirlilik oluşmaktadır. Peteklerdeki tozlardan rahatsız oluyorsanız, petek toz temizliği yaptırmayı mutlaka düşünmelisiniz. Beyoğlu petek toz temizliği yapan servisi çağırarak, pratik bir şekilde tozlardan kurtulmalısınız.  Buharlı petek dış temizleme hizmeti çok bilinmese de petek tesisat temizliği kadar önemlidir.

Beyoğlu Petek Toz Temizliği Hizemti Nedir?

Buharlı petek temizleme makinesiyle petek araları temizlemeyi basınçlı buharlı yapıyoruz. Kaloriferle ısınanlar belli aralıklarla petek toz temizliği yaptırmalıdır. Petekleri evde temizlemek tozların tamamen temizlenmesini sağlamaz. Sadece dış yüzeyde biriken tozları temizleyebilirsiniz. Peteklerin yıkanmasıda meşakkatli olduğundan, tozlardan kurtulmak için profesyonel yardım almanız daha doğru olacaktır.

Beyoğlu Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beyoğlu Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Tozların devamlı birikmesi halinde ısınan peteklerden kötü yanık kokuları gelmeye başlar. Isıyla havaya uçuşan tozları solumaya başlarsınız. Bu alerjik hastalıkların ortaya çıkmasına neden olabilir. Ayrıca petek ızgaraları bu tozlu haliyle mite böceklerine yaşam alanı olabilir. Çoğu alerjik hastalıkları tetikleyen evde tozların dolaşımının kaynağı tozlardır. Petek araları toz temizliğini buharlı profesyonel cihazla yapıyoruz. Beyoğlu petek toz temizliği servisiyle bu uygulamayı en uygun fiyatla sunmaktayız.

Beyoğlu Petek Toz Temizliği Servisi Petek Dışı Toz Temizlemeyi Nasıl Yapar?

Kuru buhar püskürten petek tozu temizleme makinesiyle petek toz temizliğini yapıyoruz. Beyoğlu petek temizliği yapan tesisatçı servisler bu işi hakkıyla yapar. Petekleri sökmeden buharlı makineyle petek arası toz temizliğini yapıyoruz. Her petek için ayrı ayrı işlem yapıyoruz. Buharlı temizliği yaptığımızda petekleri yerlerinden sökmeyiz. Temizlik sırasında tozları, peteğin altına taktığımız tek kullanımlık bez içinde toplarız. Peteğin üstündeki ızgaralarının olduğu bölümden buharlı cihazla temizlik yaparız. Burada var olan toz yumakları ve yabancı ne var ise alt taraftaki bez içinde toplanır. Petek toz temizleme işi bitince petek altında bulunan bez çıkarılıp çöpe atılır. Bu sayede petekte bulunan tozlar ve kirler etrafa dağılmadan tek bir yerde toplanır. Profesyonel petek tozu temizleme makinesiyle bu uygulama yapıldığında sağlıklı ısınma şansını yakalamış olursunuz.

Beyoğlu petek toz temizleme firması petek tesisat temizliğinide makineyle petekleri sökmeden yapar. Tek firmadan her iki hizmeti aynı anda aldığınızda fiyat açısından da avantaj sağlarsınız. Beyoğlu petek toz temizliği servisini arayıp bu uygulamayı yaptırabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: