Petek Toz Temizliği 89 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beyoğlu Petek Toz Temizliği servisi ile petekler sökülmeden petek araları tozu temizleme uygulaması yapılır. Beyoğlu petek temizliği yapan makineli tesisatçı bu işi profesyonel buharlı basınçlı makine ile yapar. Beyoğlu petek temizliği servisi radyatör petek aralarında oluşan toz yumaklarını, mite böceklerini temizleyerek dezenfekte eder. Beyoğlu petek dışı toz temizliği olarak petek iç temizliği yaptığımız adreslerde petek aralarında biriken tozları çokça görüyoruz.

Sağlık açısından önemsenmesi gereken bu uygulamayı yaptıranlar çıkan pisliği görünce şaşırmaktadır. Çünkü hiçbir zaman dikkat edilmeyen ve ulaşılması zor olan petek ızgara aralarında kirlilik oluşmaktadır. Peteklerdeki tozlardan rahatsız oluyorsanız, petek toz temizliği yaptırmayı mutlaka düşünmelisiniz. Beyoğlu petek toz temizliği yapan servis çağırmalı ve pratik bir şekilde tozlardan kurtulmalısınız.  Buharlı petek dış temizleme hizmeti çok bilinmese de petek iç temizliği kadar önemlidir.

Beyoğlu Petek Toz Temizliği Hizemti Nedir?

Buharlı petek temizleme makinesi ile petek araları temizleme basınçlı buharlı yapılır. Kalorifer ile ısınanlar belli aralıklarla petek toz temizliği yaptırmalıdır. Petekleri evde temizlemek tozların tamamen temizlenmesini sağlamaz. Sadece dış yüzeyde biriken tozlar temizlenebilir. Peteklerin yıkanması da sakıncalı olduğundan, tozlardan kurtulmak için profesyonel yardım almanız daha doğru olacaktır.

Beyoğlu Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beyoğlu Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Tozların devamlı birikmesi halinde ısınan peteklerden kötü yanık kokuları gelmeye başlar. Isıyla havaya uçuşan tozları solumaya başlarsınız. Bu alerjik hastalıkların ortaya çıkmasına neden olabilir. Ayrıca petek ızgaraları bu tozlu haliyle mite böceklerine yaşam alanı olabilir. Çoğu alerjik hastalıkları tetikleyen evde tozların dolaşımının kaynağı olan petek araları tozlarının temizlenmesi buharlı profesyonel cihazla yapılmalıdır. Beyoğlu petek toz temizliği servisi ile bu uygulamayı en uygun fiyatla sunmaktayız.

Beyoğlu Petek Toz Temizliği Servisi Petek Dışı Toz Temizlemeyi Nasıl Yapar?

Kuru buhar püskürten petek tozu temizleme makinesi ile petek toz temizliği yapılmaktadır. Beyoğlu petek temizliği yapan tesisatçı servis, petekleri sökmeden buharlı makine ile petek arası toz temizliği yapar. Her petek için ayrı işlem yapılmaktadır. Ancak petekler yerlerinden sökülmez. Temizlik sırasında tozlar peteğin altına takılan tek kullanımlık bez içinde toplanır. Peteğin üstündeki ızgaralarının olduğu bölümden buharlı cihazla temizlik yapılır. Burada var olan toz yumakları ve yabancı ne var ise alt taraftaki bez içinde toplanır. Petek toz temizleme işi bitince petek altında bulunan bez çıkarılıp çöpe atılır. Bu sayede petekte bulunan tozlar ve kirler etrafa dağılmadan tek bir yerde toplanır. Profesyonel petek tozu temizleme makinesi ile bu uygulama yapıldığında sağlıklı ısınma şansını yakalamış olursunuz.

Beyoğlu petek toz temizleme firması petek iç temizliğini de ilaçlı makineli petekleri sökmeden yapar. Tek firmadan her iki hizmeti aynı anda aldığınızda fiyat açısından da avantaj sağlarsınız. Beyoğlu petek toz temizliği servisini arayıp bu uygulamayı yaptırabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: