Petek Toz Temizliği 261 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Büyükçekmece petek toz temizliği firması petek arası tozların temizliğini ilk yapan firmadır.  Yıllardan beride bu işi yapmaya devam eden firmadır. Büyükçekmece buharlı petek temizliği servisi petek toz temizliğini pratik yapar. Petek araları temizlemeyi yüksek basınçlı buharlı makinelerle yapar.

Bu hizmeti alabilmeniz için firmanın basınçlı kuru buhar püskürten cihaz kullanması gerekir. Peteklerde biriken tozların temizlenmesi için deneyimli bir ustayada ihtiyaç duyarız. Hem petek dışı toz temizleme makinesi istenilen özellikte olmalıdır. Hemde bu işi yapacak usta temizlemenin aşamalarına riayet etmelidir. Acele edip sadece petek üstünden buhar tutup adresten ayrılmamalıdır. Her önüne gelen artık bu işlere girince, kalite ve güven yok olmuştur.

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek tozu temizleme makinesiyle yapılan bu işlem önemlidir. Peteklerde görünür ancak ulaşılması zor yerlerdeki tozların temizlenmesi amacıyla yapılmaktadır. Normalde herkes peteklerini temizler. Ancak peteklerde ulaşamayacakları yerleri mecburen bırakırlar. Parmağın bile girmediği ızgaraların üzerinde tozlar tabaka oluşturur. Zamanında temizlenmeyen tozların içinde mite böcekleride yaşamaya başlar. Bu son derece sağlıksızdır. Ayrıca bu tozları solumak zorunda kaldığınız için sağlığınız olumsuz etkilenebilir.

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek dışı toz temizleme makinesin basıncı ve buharı ciddi oranda beklentileri karşılar. Buharla, temizliği gerçekleştirip, petekleride dezenfekte ederiz. Eğer petek toz temizleme makinesi 4 bar ise elbette beklentileri karşılamayacaktır. Büyükçekmece petek toz temizliği ekiplerimizin tamamında 8 bar basınca sahip buharlı makineler vardır.

Büyükçekmece Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Büyükçekmece petek toz temizliği nasıl yapılır, sorusunu pek çok kişi sormaktadır. Öncelikle peteklerin sökülmesine gerek kalmadan yerinde temizlik yaptığımızı belirtelim. Kuru buhar veren basınçlı cihazla petek ızgaralarını temizliyoruz. Toz temizliğinde peteğin altına tek kullanımlık bez takıyoruz. Tozları burada biriktirerek etrafın tozlanmasının önüne geçmeye çalışıyoruz.

Büyükçekmece kalorifer peteği temizleme servisiyle tek elden hizmet alabilirsiniz. Hem petek tesisat temizliğini hem de kalorifer petek toz temizliğini yapıyoruz. Büyükçekmece petek toz temizliği yapan servis için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: