Petek Toz Temizliği 189 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenkent petek toz temizliği hizmeti profesyonel buharlı makineler ile yapılmakta ve petekler bütün tozlardan dezenfekte edilmektedir. Esenkent petek toz temizliği hizmeti sonucu tozlardan arındırılmış dezenfekte edilmiş peteklere kavuşursunuz. 

Esenkent petek temizliği servisi sahadayken sorulan makinesiz petek temizleme olur mu sorusuna verilen cevap her zaman hayır olmuştur. Makine bu işin olmaz ise olmazı ve en etkili aracıdır. Makine olmadan zaten insanlar evlerinde kendi çabaları ile sizin yaptığınız yapmaktadır. Bu durumda neden profesyonel yardım alıp boşuna para versinler. Eğer makineniz yok ise bu işi de yapmamalı ve insanlar mağdur edilmemelidir.

Esenkent petek toz temizliği hizmeti veren servis olan firmamız peteklerinizin tozunu cihazla temizlemektedir. Evde kendi başınıza temizleyemediğiniz tozları pratik bir şekilde temizleriz. Evinizin havası bir anda değişir, peteklerinize güzel bir bakım yapılmış ve petekler dezenfekte edilmiş olur.

Esenkent Petek Toz Temizliği Servisi ile Petek Arası Toz Temizleme Nedir?

Esenkent petek dışı toz temizliği yapılmasındaki temel amaç peteklerde ulaşılamayan yerlerde birikmiş olan tozların temizlenmesidir. Ulaşılamayan yerlerde olan, ancak gözle görülen yerlerdeki tozlar cihaz yardımıyla kolayca temizlenir. Petek tozları ısındığında havada uçuşmaya başlar. Tozların solunması hastalıklara davetiye çıkarabilir. Ayrıca ısıyla birlikte yanan tozlar evinizin kötü kokmasına neden olur. Tüm bu olumsuzlukların ortadan kaldırılması için petek toz temizliği yapılması önerilmektedir.

Esenkent Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Esenkent Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Buhar ve basıncın etki ile ortaya çıkan etkili uygulama ile petek aralarında ulaşılması zor olan bölgelerde tam olarak temizlenebilir. Esenkent mahallesi petek dışı toz temizleme ekipleri bu işi teknolojik makineler ile yapmaktadır.

Esenkent Petek Toz Temizliği Servisi Petek Aralarını Nasıl Temizler?

Kalorifer petek yıkama denince petek tesisat iç temizliği akla gelirken buharlı petek temizleme denince de petek dışı toz temizleme akla gelir. Petek tesisat içi temizliği makinesi ile petek toz temizliği yapılamayacağı gibi petek toz temizleme makinesi ile se petek iç temizliği yapılamaz. Yani her işin kendine uygun makinesi ile yapılması ile sonuç alınabilir.

Esenkent petek toz temizliği işinde uzman kişiler tarafından kuru buhar veren bir cihazla petek toz temizliği yapılmaktadır. Petekler sökülmeden tozlar temizlenir. Peteklerin dışı, ızgaraları kirden, tozdan temizlenir. Temizlik sırasında kuru buhar kullanıldığından, peteklere bir zarar gelmez. Su kullanılmadığı için paslanma riski oluşmaz. Petek üstlerinden buharlı makine tutularak basınçlı buharlı temizlik yapılır. Petek altlarına da bez takılır ve temizlik yapılırken çıkan pislikler burada toplanır. Bu sayede de biz petek toz temizliğini etrafı kirletmeden yaptığımız için sizin sonradan etrafı temizlemenize de gerek olmaz.

Benzer Gönderiler: