Petek Toz Temizliği 260 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenyurt Petek Toz Temizliği servisi ile evde kendi imkanlarınız ile yapamadığınız petek içi tozlarını buharlı makine ile temizleriz. İstanbul petek temizliği firmasından hem petek iç tesisat temizliği için hem de petek dışı toz temizliği için yardım alabilirsiniz. İstanbul kombi petek temizleme servisi olarak bu uygulamayı profesyonel buharlı cihazlarla yapmaktayız.

Peteklerde görebildiğiniz ancak ulaşarak temizleyemediğiniz tozlar bulunmaktadır. Her temizlikte petekleri silseniz bile bu tozlar temizlenmez. Esenyurt petek toz temizliği yapan firmamız sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Petekler yeni takıldığında olduğu gibi tamamen temiz hale gelir. Bu açıdan sağlıklı ısınma adına mutlaka petek toz temizliğini öneriyoruz.

Esenyurt Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek araları temizleme uygulaması peteklerin dış temizliğini kapsar. Peteklerin dış yüzeyinde en fazla ızgaralarda biriken tozların temizlenmesi işlemidir. Özel bir cihazla peteklerde birikmiş olan tozlar temizlenir. Petekler ısındığında bu tozların olumsuz etkisini daha kolay görebilirsiniz. Etrafa bir anda yanık kokusu yayılır. Havaya uçuşan tozlar ise evinizdeki hijyeni bozar. Tozların solunması da alerjik hastalıklar gibi rahatsızlıklara davetiye çıkarabilir.

Sağlık açısından ön plana çıkan bu uygulamayı yaptırmak, ısınmayan peteklerin ışıması için yaptırılan petek tesisat iç temizliği kadar önemlidir. Bu açıdan her yıl yaptıramıyorsanız 2 yılda bir hem petek tesisat iç temizliğini hem de petek dışı toz temizliğini yaptırmak her açıdan yararınıza olur. Esenyurt Petek Toz Temizliği ekipleri olması gerektiği gibi makineli bu işi en iyi şekilde yapamaya çalışırlar.

Esenyurt Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Esenyurt Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Esenyurt Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Esenyurt buharlı petek temizliği ile kış ayında petekler yandığında tozların yanması ile oluşan koku oluşmaz. Sıcaklığın etkisi ile hareket edip ortama karışan tozlar havada dolaşmaz. Petek aralarındaki tozların temizliği sırasında basınçla kuru buhar püskürten bir cihaz kullanılır. Cihaz peteklerin ulaşılamayan yerlerindeki tozları, kiri tamamen temizler. Tozların etrafa saçılmasını engellemek için de sonradan atılmak üzere peteğin altına tek kullanımlık bir bez takılır. Bu işlemlerde petekler sökülmez, tümü peteklere yerinde yapılır.

Esenyurt petek dışı toz temizliği işi petek tozu temizleme makinası olmadan yapılamaz. Hem petek dışı toz temizleme makinesi olmalı hem de makinenin basınç değeri standartlara uygun olmalıdır. Zaten makine olmadan evde insanlar kendi çabaları ile kısmi temizlik yaparlar. Ya da 3 bar makineleri evlerinde bulunduranlar bu temizliği kısmi yaparlar. Eğer siz bu işi profesyonel düzeyde yapacaksanız 8 bar makineye sahip değilseniz bu işi yapmayın derim. Esenyurt Petek Toz Temizliği olarak biz bu makinelere sahip olduğumuz için garantili iş yaparız.

Benzer Gönderiler: