Petek Toz Temizliği 322 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenyurt petek toz temizliği servisiyle evde yapamadığınız petek içi tozlarını buharlı makineyle temizleriz. İstanbul petek temizliği firmasından hem petek tesisat temizliği için yardım alın. Hem de petek dışı toz temizliği için yardım alın. İstanbul kombi petek temizleme servisi olarak bu uygulamayı profesyonel buharlı cihazlarla yapıyoruz.

Peteklerde görebildiğiniz ancak ulaşıp temizleyemediğiniz tozlar bulunmaktadır. Her temizlikte petekleri silseniz bile bu tozlar temizlenmez. Esenyurt petek toz temizliği yapan firmamız sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Petekleri yeni takıldığına yakın temiz hale getiririz. Bu açıdan sağlıklı ısınma adına mutlaka petek toz temizliğini öneriyoruz.

Esenyurt Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek araları temizleme uygulamamız peteklerin dış temizliğini kapsar. Peteklerin en fazla ızgaralarda biriken tozların temizlenmesi işlemidir. Özel bir cihazla peteklerde birikmiş olan tozları temizliyoruz. Petekler ısındığında bu tozların olumsuz etkisini daha kolay görebilirsiniz. Etrafa bir anda yanık kokusu yayılır. Havaya uçuşan tozlar ise evinizdeki hijyeni bozar. Tozların solunmasıda alerjik hastalıklar gibi rahatsızlıklara davetiye çıkarır.

Sağlık açısından ön plana çıkan bu uygulamayı yaptırın. Çünkü, ısınmayan peteklerin ısınması için yaptırılan petek tesisat iç temizliği kadar önemlidir. Bu açıdan her yıl yaptıramıyorsanız 2 yılda bir yaptırın. Hem petek tesisat iç temizliğini hem de petek dışı toz temizliğini yaptırmak her açıdan yararınıza olur. Esenyurt Petek Toz Temizliği ekipleri olması gerektiği gibi makineli bu işi en iyi şekilde yapar.

Esenyurt Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Esenyurt Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Esenyurt Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Esenyurt buharlı petek temizliğiyle kış ayında petekler yandığında koku olmaz. Tozların yanması ile oluşan koku rahatsız edici düzeyde olur. Sıcaklığın etkisi ile hareket edip ortama karışan tozlar havada dolaşır. Dolaşan toz zerreciklerini solunum yolu ile vücudumuza geçer. Peki bu tozlardan nasıl kurtulacağız?

Petek aralarındaki tozların temizliği sırasında basınçla kuru buhar püskürten bir cihaz kullanıyoruz. Cihazla peteklerin ulaşılamayan yerlerindeki tozu, kiri tamamen temizliyoruz. Tozların etrafa saçılmasını engellemek içinde önlem alıyoruz. Sonradan atılmak üzere peteğin altına tek kullanımlık bir bez takıyoruz. Bu işlemlerde petekleri sökmeden, tüm petekleri yerinde temizliyoruz.

Esenyurt petek dışı toz temizliği işi petek tozu temizleme makinası olmadan yapılamaz. Hem petek dışı toz temizleme makinesi olmalı hemde makinenin basınç değeri standartlara uygun olmalıdır. Zaten makine olmadan evde  kendi çabamızla kısmi temizlik yapabiliriz. Yada 3 bar makineleri evlerinde bulunduranlar bu temizliği kısmi yaparlar. Eğer siz bu işi profesyonel düzeyde yapacaksanız yüksek bara sahip makineniz olmalıdır. Eper yüksek barlı makineye sahip değilseniz bu işi yapmayın derim. Esenyurt petek toz temizliği olarak biz bu makinelere sahip olduğumuz için garantili iş yaparız.

Benzer Gönderiler: