Petek Toz Temizliği 230 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Etiler petek toz temizliği servisi, petek araları toz temizliğini buharlı makinelerle petekleri sökmeden yapar. Buharlı petek dışı toz temizliğiyle petek aralarında biriken tozların tamamını temizleyip sağlıklı ısınmanızı sağlarız. Etiler petek toz temizliği yapan tesisatçı Etiler petek temizliği servisimizle buharlı temizliği 8 bar cihazla yapıyoruz. Buharlı makinelerle petek dışı toz temizleme uygulamasını profesyonelce yapıyoruz.

Petek içi toz temizlemeyle petek araları temizleme ifadeleri aynı hizmeti anlatmaktadır. Kış gelmeden petek tesisat temizliğine nasıl dikkat ediyoruz hepimizin malumudur. İşte tozlanan peteklerin temizliğine de aynı hassayitle yaklaşmalıyız. Petek tesisat temizliği ısınma sorunlarınıza çare olurken, toz temizliği sağlığımız açısından çok faydalıdır. Etiler petek toz temizliği yapan servizisimizle petek tesisat bakımında, petek toz temizliğinde sizlere yardımcı oluruz. Peteklerde tozların barındırması demek hastalık demektir. Kuru buharlı basınçlı petek toz temizleme makineleriyle petek tozları temizliyoruz. Diğer bir ifadeyle buharla petekleri dezenfekte ediyoruz.

Etiler Petek Toz Temizliği Hizmeti Nedir?

Etiler bölgesinde petek toz temizliği servisimiz, peteklerin ulaşılamayan yerlerinde biriken tozları temizlemektedir. Petek toz temizleme işi evde kendi çabamızla yaptığımız temizlikten daha kapsamlıdır. Evde petek ızgara aralarındaki tozların tamamı temizleyemezsiniz. Çünkü, petek araları çok dar olup belki petek kapağını açıp en üst bölgeleri temizleyebilirsiniz. Ancak biraz daha ilerisi, biraz daha içe doğru temizlik yapmak çok zordur. Bu anlamda buharlı 8 bar basınçlı makineyle petek tozlarını temizliyoruz. Peteklerin en üstü temizlendiği gibi en alt bölümlerinde de bu temizliği yapıyoruz. Petek aralarındaki tozlar temizlemediğimizde buradaki bakteriler günden güne artar.

Etiler Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Etiler Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek tozları sıcağın etkisiyle hareketlenmeye başlar. Bir kısmı havada uçuşurken, bir kısmı yanar. Bu evinizde kötü kokuya yol açar. Havadaki tozları solumak ise sağlığınızı olumsuz etkiler. Alerjik hastalıkları tetikleyebilir. Çocuk ve yaşlılarıda ciddi oranda rahatsız eder. Etiler petek toz temizliği ekipleri bu anlamda bu işi en iyi şekilde yapmaktadır.

Etiler Petek Toz Temizliği Servisi Petek Dışı Toz Temizliğini Nasıl Yapar?

Petek toz temizliği hizmetini daha önce duymuş olabilirsiniz. Bu işlemin yapılması için kuru buhar püskürten bir cihaz kullanıyoruz. Tozları, parmağın bile girmediği en derin yerlerden bu cihaz sayesinde temizliyoruz. Böyle bir temizliği kendi olanaklarınızla yapmanız mümkün değildir. Temiz, hijyen bir ortam için petek toz temizliğini belirli aralıklarla yaptırın. Buharlı petek araları toz temizliğiyle kalorifer peteği tozu ne kadar yoğun olursa olsun temizliyoruz. Buhar ve basıncın etkisiyle temizliği istenilen düzeyde yapıyoruz. Petek dışı toz temizliği sonrasında, petekler yandığında toz olmadığı için koku olmaz.  Peteklerde toz kalmadığından havada petek kaynaklı uçuşan tozlar olmaz. Etiler petek toz temizliğiyle sağlıklı ısınmayı ihmal etmeyin. Kısacası, peteklerin iç ve dış temizliğini yaptırın.

Benzer Gönderiler: