Petek Toz Temizliği 84 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Etiler petek toz temizliği servisi, petek araları toz temizliği işini buharlı makineler ile petekleri sökmeden yapar. Buharlı petek dışı toz temizliği ile petek aralarında biriken tozların tamamını temizleyerek sağlıklı ısınmanızı sağlar. Etiler petek toz temizliği yapan tesisatçı Etiler petek temizliği servisi, buharlı makineler ile petek dışı toz temizleme uygulamasını profesyonelce yapar.

Petek içi toz temizleme ile petek araları temizleme ifadeleri aynı hizmeti anlatmaktadır. Kış gelmeden petek iç temizliğine nasıl dikkat ediliyor ise tozlanan peteklerin temizliğine de öyle dikkat edilmelidir. İç temizliği ısınma sorunlarınıza çare olurken, dış temizlik sağlığınız açısından çok faydalı olur. Etiler petek toz temizliği yapan firma olarak petek bakımında, petek toz temizliği için sizlere yardımcı oluruz. Peteklerde tozların barındırması demek hastalık demektir. Kuru buharlı basınçlı petek toz temizleme makineleri ile petek tozları tamamen temizlenip petekler dezenfekte edilmiş olur.

Etiler Petek Toz Temizliği Hizmeti Nedir?

Etiler bölgesinde petek toz temizliği için hizmet veren firmamız peteklerin ulaşılamayan yerlerinde biriken tozları temizlemektedir. Petek dışı toz temizleme işi evde kendi çabamızla yaptığımız temizlikten daha kapsamlıdır. Evde petek ızgara aralarında ki tozların tamamı temizlenemez. Çünkü, petek araları çok dar olup belki petek kapağını açıp en üst bölgeleri temizleyebilirsiniz. Ancak biraz daha ilerisi, biraz daha içe doğru temizlik yapmak çok zordur. Bu anlamda buharlı ve 8 bar basınçlı makine ile peteklerin en üstü temizlendiği gibi en alt bölümlerde de temizlik gerçekleşir. Petek aralarındaki tozlar temizlenmediğinde buradaki bakteriler günden güne artar.

Etiler Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Etiler Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek tozları sıcaklıkla hareketlenmeye başlar. Bir kısmı havada uçuşurken, bir kısmı yanar. Bu evinizde kötü bir kokuya yol açar. Havadaki tozları solumak ise sağlığınızı olumsuz etkiler. Alerjik hastalıkları tetikleyebilir ve çocuk ve yaşlıları da ciddi oranda rahatsız eder. Etiler petek toz temizliği ekipleri bu anlamda bu işi en iyi şekilde yapmakta ve işin faydalarını da anlatmaya çalışmaktadır.

Etiler Petek Toz Temizliği Servisi Petek Dışı Toz Temizliğini Nasıl Yapar?

Petek toz temizliği hizmetini daha önce duymuş olabilirsiniz. Bu işlemin yapılması için kuru buhar püskürten bir cihaz kullanılmalıdır. Tozlar parmağın bile girmediği en ücra köşeden bu cihaz sayesinde temizlenebilir. Böyle bir temizliği kendi olanaklarını ile yapmanız mümkün değildir. Temiz, hijyen bir ortam için petek toz temizliği belirli aralıklarla yaptırılmalıdır. Buharlı petek araları toz temizliği ile kalorifer peteği tozu ne kadar yoğun olursa olsun buhar ve basıncın etkisi ile tam temizlik yapılır. Petek dışı toz temizliği yapıldıktan sonra petekler yandığında toz olmadığı için koku olmaz ve petek kaynaklı uçuşan tozlar olmaz. Etiler petek toz temizliği ile sağlıklı ısınmayı ihmal etmeyin. Kısacası, peteklerin iç ve dış temizliğine dikkat edilmelidir.

Benzer Gönderiler: