Petek Toz Temizliği 190 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Eyüp petek toz temizliği servisi, buharlı makineler ile petek arası toz temizleme uygulamasını yapan tesisatçı firmadır. Peteklerin çok kirli olduğundan şikâyet ediyorsanız petek toz temizliği yaptırmalısınız. Eyüp petek toz temizliği servisi olan firmamız petek tozu temizleme cihazı ile peteklerin tozlarını tamamen temizler. Eyüp petek toz temizliği servisi, petek toz temizliği ile görünmeyen yerlerdeki tozların temizliği için en uygun yöntemi uygular.

Peteklerin kirli olduğunu aslında çoğumuz fark etmez. Ne zaman peteğin ızgara aralarına bir şey düşer ve biz onu alamaya çalışırsak işte o zaman fark ediyoruz. Ya petek aralarında ne kadar da toz birikmiş diyerek durumun vahametini fark ediyoruz. İnanın bir çoğumuz petek içlerine bakmayız zaten bunu gerektirecek bir durumda genelde olmaz. Yani petek aralarındaki tozlardan haberimiz yoktur.

Eyüp Petek Toz Temizliği Servisi ile Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek arası toz temizliğini gerekli kılan şey sürekli açıkça duran peteklerin tozlanmasıdır. Bu süreç doğal bir süreç olup petek aralarındaki tozları ve kirliliği fark ettiğimizde petek toz temizleme yaptırmamız gereklidir. Petek toz temizliği işlemi ise petek ızgaralarında ulaşılamayan yerlerde biriken tozların temizlenmesi için yapılır. Bunun için basınçlı kuru buhar püskürten bir cihaz kullanılır. Yeni bir uygulama olmasına rağmen hızla yaygınlaşan bu hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Evinizde toz solumak istemiyorsanız, hijyen bir ortamda yaşamak istiyorsanız petekleri temizletmenizi öneririz. İnsanlar aslında bu işin ciddiyetini bilseler ve böyle bir hizmetin varlığından haberdar olsalar zaten petek toz temizleme yaptırırlar. Eyüp petek toz temizliği ekipleri olarak bu hizmetin var olduğunu ve ne kadar faydalı olduğunu her zaman anlatmaya çalıştık.

Eyüp Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Eyüp Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Eyüp Petek Toz Temizliği Servisi Petek Toz Temizlemeyi Nasıl Yapar?

Eyüp petek toz temizliği servisi, peteklerdeki tozların temizliği sırasında kuru buhar püskürten bir cihaz kullanılır. Bu cihaz yeterli basınçla kuru buhar püskürtür ve petek ızgaralarındaki tozların temizlenmesini sağlar. Tozların etrafa dağılmaması için peteğin altına tek kullanımlık bir bez takılır.

Eyüp petek arası toz temizliği hem petek kalorifer tesisat iç temizliği yapar hem de petek aralarındaki toz temizliğini yapar. Kalorifer petek tesisat temizliği ilaçlı makineli petekleri sökmeden kombi sonrası bütün tesisat da dahil temizlenir. Bu uygulama ile ısıtmayan peteklerin temizlenerek tasarruflu ısıtması sağlanır. Petek tozu temizleme buharlı makine ile yapılarak tozların temizlenerek sağlıklı ısınma sağlanır.

Eyüp petek temizliği servisi aracılığı ile bu iki hizmeti tek servisten aldığınızda fiyat avantajından da faydalanmış olursunuz. Eyüp petek arası toz temizliği servisine kuru buharlı cihazla petek araları toz temizliğini yaptırın sağlıklı ısının.

Benzer Gönderiler: