Petek Toz Temizliği 286 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Fatih petek toz temizliği servisi petek arası toz temizleme işini buharlı basınçlı makinelerle yapar. Fatih petek temizliği ustaları hem petek tesisat iç temizliği hemde petek dışı toz temizliğini yapar.

Petek aralarında biriken tozlar, burada uzun zaman kalmamalıdır. Uzun zaman kaldığında hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olan bakteriler mite böcekleri ürer. Bu açıdan petek tozlarının temizliği ihmal etmeyin ve gerekli dezenfekte işlemini yaptırın. Petek bakımı denildiğinde iç ve dış temizliği akla gelmelidir.

Fatih petek temizliği ustaları petek araları tozu temizleme işini buharlı makinelerle yerinde yapar. Fatih petek dışı toz temizleme buişte tecrübelidir. Görünür şekilde petek aralarında oluşan tozların temizliği önemlidir. Bu denli önemli olduğu halde tozların varlığından bile haberdar değiliz. Buharlı makineyle peteklerin tozunu temizlemekle elimize bez alıp petek aralarını temizlemeye çalışmak aynı şey değildir. Ekiplerimiz pratik bir şekilde dairedeki tüm peteklerin tozunu temizlemektedir. Bu işlemde peteklerin paslanma riskide bulunmamaktadır.

Fatih Petek Toz Temizliği Nedir?

Fatih petek temizliğinin yaptığı bu uygulama, buharlı makinelerle petek ızgara aralarında bulunan tozların temizliğidir. Peteklerin içi gibi dışınında bakıma ihtiyacı vardır. Tozlanmış bir petek hem ortamın görünümünü bozar hemde sağlık açısından kabul edilebilir değildir. Isının etkisiyle havada uçuşmaya başlayan tozları solumak istemezsiniz. Ayrıca tozlu petekler ısındığında çevreye yaydıkları kötü koku da istenmez. Bu yüzden peteklerin tozlarını buharlı cihazla zamanında temizlletin.

Fatih Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Fatih Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petekler yandığında petek aralarında bulunan tozlar yandığından koku oluşur ve duvarlarda da is oluşur. Evde böyle bir durumun olması can sıkıcı olduğu için önemsemelisiniz. Sağlıksız ısınma olacağı için koku oluşacağı için önemsemelisiniz. Fatih petek toz temizliği servisiyle sağlıklı ısınmak için görüşün.

Fatih Kalorifer Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer petek temizliği dendiğinde genelde aklımıza ilk gelen petek tesisat iç temizliğidir. Müşterilerimizden gelen soruların içinde bu soruların yoğun bir şekilde yer aldığıda bir gerçektir. Bu işin nasıl yapıldığını merak ediyorsunuz. Petekleri sökmediğimiz, pratik uygulamaya imkan veren makinelerle yaptığımızı bilmeniz önemlidir.

Temizliğe başlanmadan önce petek altlarına bez takıyoruz, petek üstlerindeki tozları bu bezlerde toplutoruz. Yaptığımız bu işte, etrafı kirletmeyiz, tozları kısa sürede temizleriz. Peteklerde barınan tüm kirleri temizleyip petekleri dezenfekte ederiz. Ayrıca petek toz temizliği işleminin paslanmaya neden olan bir çalışma olmadığını da belirtelim. Kuru buhar veren cihazla petekleri tozdan temizlendiğimiz için paslanma riskide bulunmaz. Fatih petek toz temizliği servisinden profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla alın.

Benzer Gönderiler: