Petek Toz Temizliği 239 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Fatih petek toz temizliği servisi petek arası toz temizleme işini buharlı basınçlı makineler ile yapar. Fatih petek temizliği servisi ustaları hem petek tesisat iç temizliği hem de petek dışı toz temizliğini profesyonel makineler ile yapmaktadır.

Petek aralarında biriken ve burada uzun zaman kaldığında hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olan bakteriler mite böcekleri ürer. Bu açıdan petek tozlarının temizliği ihmal edilmemeli ve gerekli dezenfekte işlemi yaptırılmalıdır. Petek bakımı denildiğinde iç ve dış temizliği akla gelmelidir.

Fatih petek temizliği servisi ustaları petek araları tozu temizleme işini buharlı makineler ile yerinde yapar. Fatih petek dışı toz temizleme servisi, görünür şekilde petek aralarında oluşan tozların temizliğinin ne denli önemli olduğu her daim vurgulamıştır. Buharlı makine ile peteklerin tozunu temizlemek ile elimize bez alıp petek aralarını temizlemeye çalışmak aynı şey değildir. Ekiplerimiz pratik bir şekilde dairedeki tüm peteklerin tozunu temizlemektedir. Bu işlemde peteklerin paslanma riski de bulunmamaktadır.

Fatih Petek Toz Temizliği Nedir?

Fatih petek temizliği servisinin yaptığı bu uygulama buharlı makineler ile petek ızgara aralarında bulunan tozların temizlenmesidir. Peteklerin içi gibi dışının da bakıma ihtiyacı vardır. Tozlanmış bir petek hem ortamın görünümünü bozar hem de sağlık açısından kabul edilebilir değildir. Isının etkisiyle havada uçuşmaya başlayan tozları solumak istemezsiniz. Ayrıca tozlu petekler ısındığında çevreye yaydıkları kötü koku da istenmez. Bu yüzden peteklerin tozları zamanında temizlenmelidir.

Fatih Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Fatih Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petekler andığında petek aralarında bulunan tozlar yandığı için koku oluşur ve duvarlarda da is oluşur. Evde böyle bir durumun olması can sıksa da çok önemsenmediğinde aslında sağlıksız ısınma da devam etmektedir. Fatih petek toz temizliği servisi ile sağlıklı ısınmak adına görüşün.

Fatih Kalorifer Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer petek temizliği dendiğinde genelde ilk akla gelen elbette petek tesisat iç temizliğidir. Müşterilerimizden gelen soruların içinde bu soruların yoğun bir şekilde yer aldığı bir gerçektir. Bu işin nasıl yapıldığını öğrenmeniz peteklerin sökülmediğini ve pratik uygulamaya imkan veren makineler ile yapıldığını bilmeniz önemlidir.

Temizliğe başlanmadan önce petek altlarına bez takılıp petek üstlerindeki tozlar bu bezlerde toplanacaktır. Yapılan işlemde etraf kirlenmez ve tozlar kısa sürede temizlenerek peteklerde barınan tüm kirler temizlenmiş ve petekler dezenfekte edilmiş olur. Ayrıca petek toz temizliği işleminin paslanmaya neden olan bir çalışma olmadığını da belirtelim. Kuru buhar veren cihazla petekler tozdan temizlendiğinden paslanma riski de bulunmaz. Fatih petek toz temizliği servisinden profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla alın.

Benzer Gönderiler: