Petek Toz Temizliği 268 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Florya Petek Toz Temizliği servisi ile peteklerde biriken tozlar ve tozlara bağlı oluşan bakteriler de temizlenir. Florya petek yıkama yapan servis aynı zamanda da petek toz temizleme, petek araları temizleme uygulamasını yapar. Petek yıkama dediğimiz şey petek tesisat içinin makineli ilaçlı temizlenerek peteklerin daha iyi ısıtmasını sağlamayı amaçlar.

Petek arası tozlarının temizlenmesi de sağlık açısından önem arz eden tozların buharlı makine ile temizlenmesidir. Florya petek temizleme servisi ile hem kalorifer petek tesisat iç temizliği hem de petek arası toz temizliği yaptırabilirsiniz.

Florya Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek tozu temizleme, petek toz temizliği kuru buhar veren cihazla peteklerin dışında, ızgaralarında birikmiş tozların temizlenmesidir. Sağlık açısından önemli bir risk olarak görülen tozlar, peteklerin ısındığı dönemde etrafa kötü koku yayarak havada uçuşmaya başlar. Bunları soluyan kişiler başta alerjik hastalıklar olmak üzere çeşitli sağlık sorunları yaşayabilir. Tozların birikmesi ve petek toz temizliğinin yapılmaması halinde mite böceklerin yaşaması için çok uygun bir ortam hazırlanır. Bunun gibi sebepler petek toz temizliği yapılmasının gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Makinasız petek temizleme yapılmayacağını evde kendi çabanızla yaptığınız temizlikte de görürsünüz. Çünkü petek aralarında biriken toz yumaklarının temizlenmesi için peteğin ulaşılmadık yeri kalmamalıdır. Ancak evde kendi çabanızla bunu yapmanız elbette zordur. Florya petek toz temizliği ile bu uygulama makineler ile yapıldığı için kolay olacaktır.

Florya Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Florya Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Florya Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Florya petek dışı temizliği, petek araları toz temizliği için olmazsa olmaz petek arası toz temizleme makinası olduğu nettir. Evde peteklerin tozu elbette alınır ancak bu temizlik tem olarak gerçekleştirilemez. Çünkü, petek aralarında ulaşılamayacak yer çoktur ve siz buralara ulaşmak için yoğun çaba sarf edip buralarda da temizlik yaparsınız. Ancak yeterli olmadığını kendinizde net görebilirsiniz. Oysa bu işi profesyonel makinalar ile yapan servislerden alabilir boşun yorulmamış olursunuz.

Bu temizlik işleminde her peteğin altına tek kullanımlık bir bez takılır. Petekler kuru buhar veren cihazla tozdan ve kirlerden temizlenir. Temizlik işlemi bittiğinde peteklerin yeni gibi olduğuna tanık olacaksınız. Florya petek toz temizliği yapan servis ihtiyacınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: