Petek Toz Temizliği 218 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Güngören petek toz temizliği, radyatör petek temizliği ustalarıyla kaliteyi ön palanda tutmuştur. Güngören petek temizliği servisi bu işi ilk yapan firmalardandır. Buharlı makinelerle petek ızgara aralarında olan tozların temizliğini yapıyoruz.

Petek ızgaralarında biriken tozları titiz biri olsanız bile temizleyemezsiniz. Petek ızgaraları çok ince dokulu olduğu için parmak bile girmez. Çoğu zaman evde petek aralarında birikmiş tozları temizlemek için uğraş veririz. Ancak bunca uğraşa rağmen istenilen düzeyde temizlik yapamayız. Bunun için bu işe köklü çözüm ararız. İşte tam bu noktada bizleri arayıp bu anlamda destek alabilirsiniz. Güngören’de petek toz temizliği yapan firmamızdan yardım alın.

Güngören Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek arası toz temizleme işini peteklerde temizleyemediğimiz tozun, kirin temizlenmesi için yaparız. Yaz, kış veya baharda petek tozlarının temizliğini her zaman yapıyoruz. Petek toz temizliğinde, kuru buhar püskürten cihazı olan bir tesisatçıya ihtiyacınız olacaktır.

Bu uygulamadaki amaç petek aralarına biriken tozların temizliğidir. Petek tozlarının, petekler yandığında hareket edip ortama karışmasını engelleriz. Eğer siz petekleri yaktığınızda petek aralarında tozlar varsa şunlar olacaktır. Tozlar yanarak koku yapacak yada sıcak havanını etkisiyle soluduğumuz havaya karışacaktır. Yani sağlığımız için petek toz temizleme işi önem arz etmektedir. Nasıl ki, petek içi tesisat yıkama işi kalorifer peteklerinin tam olarak ısınmasını sağlar. Buharlı petek toz temizliğide, sağlıklı ısınmayı sağlar. Güngören petek toz temizliği servisiyle bu uygulamayı yaptırın kışı sağlıklı ısınarak geçirin.

Güngören Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Güngören Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Güngören Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Güngören petek toz temizliği nasıl yapılır, her zaman merak edilen bir konu olmuştur. Petek temizleme servismizle, peteklerde biriken tozları yerinde, petekleri sökmeden temizleriz.

Genellikle peteklerin sökülerek temizlendiği düşünürüz. Ancak petek toz temizliği sırasında petekleri sökmeyiz. Kuru buhar püskürten bir cihaz kullanırız ve petekleri yerinde temizleriz. Teknoloji bu alanda zor olan işleri kolay bir şekilde yapmamızı sağlar. Petek ızgaralarında biriken kirin ve tozun  temizlenebilmesi elbette buharlı basınçlı makinegereklidir. Petek üst tarafından buharlı makineyle basınçlı bir şekilde işlem yaparız. Bu sayede peteğin en ulaşılmadık yerdeki tozlarını temizleyip petek altına takılı bezde toplarız. Bu işlem için Güngören petek toz temizliği servisinden istediğiniz zaman randevunuzu alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: