Petek Toz Temizliği 221 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Hadımköy petek toz temizliği, petek araları temizleme servisiyle petekleri sökmeden yerinde buharlı makineyle temizliyoruz. Esenyurt Hadımköy petek temizliği servisi bu uygulamayı bu zamana kadar yapmıştır. Buharlı petek tozu temizleme sağlık aşısından çok isabetli bir uygulamadır. İstanbul petek toz temizliği, petek tesisat iç temizliğini, petek ızgara arası toz temizliğini yapmaktadır.

Peteklerin dış yüzeyindeki tozların nasıl temizlendiğini ve bunun basit olduğunun düşünebilirsiniz. Oysa bizim bahsettiğimiz toz temizliği petek ızgara aralarındaki tozların temizliğidir. Evde kendi imkanlarınızla bu temizliği yapmanız zordur. Hadımköy petek toz temizliği yapan servisimizden randevunuzu alarak bu temizliği yaptırabilirsiniz.

Hadımköy Petek Toz Temizliği Nedir?

Hadımköy petek toz temizliği servisi, petek arası temizleme makinasıyla bu temizliği yapar. Bu temizliği yapmamızdaki amacımız sağlıklı ısınmayı sağlamaktır. Petek aralarında ulaşılması zor olan yerlerde biriken tozu kiri buharlı makinelerle temizliyoruz. Petek toz temizliğini her mevsim yapıyoruz.  Peteklerin dışında ve içinde birikmiş olan tozları buharla temizlyoruz. Petek tozlarını temizlediğimiz bu uygulama son derece faydalıdır.

Petek aralarının temizliği, peteklerin iç tesisat temizliği kadar önemlidir. Petek ızgaralarında biriken tozlar karanlık ve nemli bir ortam olduğundan mite böcekler için yaşam alanı olur. Ayrıca petekler ısındığında tozların harekete geçmesiyle ortama karışır. Tozları görmeyiz ama maalesef onları solunum yoluyla soluruz. Nereden bakarsanız bakın sağlıksızdır. Ayrıca ortamın hijyeni ve görünümünü de bozar. Bu yüzden petek toz temizliğini gerektiği zaman yaptırmalısınız.

Hadımköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Hadımköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Hadımköy Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde petek toz tozu temizleme yapanların bu temizliği bir türlü istedikleri gibi yapamazlar. Hadımköy petek toz temizliği nasıl yapılır? Bu soru hem içerik hemde temizliğin neyle yapıldığıyla ilgilidir. Merak ettiğiniz bu temizliği yaptığımızda kuru buhar püskürten bir cihaz kullanıyoruz. Petekleri yerinden sökmüyoruz, altlarına tek kullanımlık bir bez takıyoruz. Cihaz kuru buhar püskürterek kiri tozu temizler. Temizlik sırasında kimyasal kullanmadığımızda peteklerde paslanma gibi olumsuz etkilere yol açmaz. Tek kullanımlık bezi temizlik sonrası çöpe atıyoruz. Bu uygulama sayesinde petekleri temizleyip dezenfekte ediyoruz. Bu uygulama için olmazsa olmaz buharlı makine ve yeterli derecede basınç olgusu asal atlanılmamalıdır.

Benzer Gönderiler: