Petek Toz Temizliği 200 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Halkalı Petek Toz Temizliği servisi petek araları toz temizliğini buharlı makinelerle petekleri yerinde temizler. Halkalı petek temizleme İstanbul radyatör petek temizliği servisi hem petek tesisat iç temizliği yapar hem de petek dışı toz temizliği yapar. Halkalı petek temizliği yapan tesisatçı ile kış ayında yanan peteklerden etrafa toz dağılmasının önüne geçilir.

Halkalı petek temizleme ve kombi bakımı dendiğinde petek tesisat iç temizliği akla gelmelidir. Petek araları tozu temizleme ısınma performansını artırma yerine daha çok sağlık açısından öne çıkar. Halkalı petek temizliği yapan tesisatçı bu işi buharlı cihazla profesyonel uygulama ile yapar.

Petek toz temizliği her geçen gün daha fazla talep gören bir uygulamadır. Halkalı petek toz temizliği yapan firmamızdan bu işlemin nasıl yapıldığını öğrenebilir, peteklerin tozunu temizletebilirsiniz. Peteklerde tozu biriktirmeyin, evinizde tozları solumak zorunda kalmayın.

Halkalı Petek Toz Temizliği Nedir?

Genellikle kalorifer petek dış temizliği ya da kalorifer peteği tozu temizleme hizmeti olarak bilinir. Petek tesisat borularının içi veya petek suyunun dolaştığı petek kanallarının temizliği değildir. Bu hizmet petek ızgara aralarında biriken toz yumaklarının buharlı basınçlı makine ile temizlenmesidir.

Petek toz temizliğini ihtiyaç duyduğunuz zaman yaptırabilirsiniz. Kış aylarının gelmesini beklemenize gerek yok. Petek tozlarının biriktiği bölge karanlık ve nemli bir ortam olduğundan alerjik rahatsızlıkları tetikleyen mite böceklere yaşam alanı olur. Bu yüzden petek toz temizleme işlemi hijyen bir ortam sağlaması adına sağlığınıza önemli katkılar yapar.

Halkalı Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Halkalı Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Peteklerin toz temizliği yapıldığı zaman dezenfekte işlemi yapılmış ve sağlıklı ısınma durumu ortaya çıkmış olur. Bu uygulamanın varlığından haberdar olmayan çok insan var. Hatta daha ötesi petek ızgara aralarında bunca kirliliğin oluşacağından habersiz olan insanda çoktur. Halkalı petek toz temizliği ekibi olarak bu uygulamanın gerekliliğini her defasında vurgulamaktadır.

Halkalı Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek araları temizleme işinin yapılabilmesi için kuru buhar püskürten bir cihaz kullanılır. Temizlik sırasında su ve deterjan gibi malzemeler kullanılmaz. Petekler yerinde sökülmeden temizlenir. Tozların birikmesi için de peteklerin altına tek kullanımlık bir bez yerleştirilir.

Petek üstlerinden buharlı cihaz tutularak burada bulunan tozlar ve kirler basınçlı buhar sayesinde temizlenir. Temizlenen şeyler petek altlarına takılan bezlerde toplanarak etraf kirletilmeden tam bir temizlik gerçekleşir. Genelde bu temizlik yapıldıktan sonra petek içlerinden çıkan şeyler insanlarda hayret uyandırmaktadır. Halkalı  petek toz temizliği servisine mutlaka petek toz temizliği yaptırın.

Benzer Gönderiler: