Petek Toz Temizliği 294 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Halkalı petek toz temizliği servisimiz petek araları tozlarını buharlı makinelerle petekleri yerinde temizler. Halkalı petek temizleme İstanbul radyatör petek temizliği servisimizle tek elden hizmet alın. Hem petek tesisat temizliğini yapıyoruz hemde petek dışı toz temizliğini yapıyoruz. Halkalı petek temizliği servisimizin yaptığı uygulama önemlidir. Bu uygulama sayesinde kış ayında yanan peteklerden etrafa toz dağılmasının önüne geçeriz.

Halkalı petek temizleme ve kombi bakımı dendiğinde petek tesisat temizliği akla gelmelidir. Petek araları tozu temizleme ısınma performansını artırma için yapılmaz. Petek tozu temizleme daha çok sağlık açısından öne çıkar. Halkalı petek temizliği yapan tesisatçı bu işi buharlı cihazla profesyonel uygulamayla yapar.

Petek toz temizliği her geçen gün daha fazla talep gören bir uygulamadır. Halkalı petek toz temizliği yapan firmamızdan bu işlemin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bilgi aldıktan sonrada peteklerin tozunu temizletebilirsiniz. Peteklerde tozu biriktirmeyin, evinizde tozları solumak zorunda kalmayın.

Halkalı Petek Toz Temizliği Nedir?

Genellikle kalorifer petek dış temizliği yada kalorifer peteği tozu temizleme hizmeti olarak bilinir. Petek tesisat borularının içi veya petek suyunun dolaştığı petek kanallarının temizliği değildir. Bu hizmette petek ızgara aralarında biriken toz yumaklarını buharlı basınçlı makineyle temizliyoruz.

Petek toz temizliğini ihtiyaç duyduğunuz zaman yaptırabilirsiniz. Kış aylarının gelmesini beklemenize gerek yok. Petek tozlarının biriktiği bölge karanlık ve nemli bir ortamdır. Böyle oluncada, alerjik rahatsızlıkları tetikleyen mite böceklerenin yaşam alanı olur. Bu yüzden petek toz temizleme işlemi hijyenik bir ortam sağlaması adına sağlığınıza için önemlidir.

Halkalı Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Halkalı Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek tozlarını temizlediğimizde, dezenfekte işlemini yapmış olduğumuzdan sağlıklı ısınırsınız. Bu uygulamanın varlığından haberdar olmayan çok insan var. Hatta daha ötesi petek ızgara aralarında bunca kirliliğin oluşacağından habersiziz. Halkalı petek toz temizliği ekibi olarak bu uygulamanın gerekliliğini her defasında vurguluyoruz.

Halkalı Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek araları temizleme için kuru buhar püskürten bir cihaz kullanıyoruz. Temizlik sırasında su ve deterjan gibi malzemeler kullanmıyoruz.. Petekleri yerinden sökmeden temizliyoruz. Tozların etrafa saçılmaması  içinde peteklerin altına tek kullanımlık bez takıyoruz.

Petek üstlerinden buharlı cihazla, burada bulunan tozl ve kirleri basınçlı kuru buharla temizliyoruz.  Peteklerde bulunan kirliliği petek altlarına taktığımız bezlerde toplarız ve etrafı kirletilmeyiz. Bu temizlik yapıldıktan sonra petek içlerinden çıkanlar insanlarda hayret uyandırmaktadır. Halkalı  petek toz temizliği servisine mutlaka petek toz temizliği yaptırın.

Benzer Gönderiler: