Petek Toz Temizliği 516 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

İhlas evleri petek toz temizliği servisimiz buharlı cihazla petek ızgara aralarında biriken tozları temizler. İhlas Evleri petek dışı toz temizliğiyle petek tozlarının sizi hasta etmesine izin vermemiş olursunuz.

Petekler, kalorifer tesisatında en önemli yer tutar. Camlar açıldığında siz görmesenizde tozlar burada birikmeye devam eder. Ancak açıkta bulunan peteklerin tozlanmasınada engel olmak mümkün değildir Isınmak için peteklere ihtiyaç duyup petekleri açtığınızda peteklerden koku gelir. Bunun nedeni petek içlerinde biriken tozların yanmasıdır. Bu durumun önüne geçmek elbette mümkündür.

Ancak peteklerde biriken tozları temizlemenizde kendi çabanızla mümkün değildir. İhlas Evleri petek toz temizliği yapan firmamızdan alacağınız randevu ile petekleri temizletebilirsiniz.

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği Nedir?

İhlas Marmara Evleri Su tesisatçısıyla petek tozlarının temizliğine cevap bulacaksınız. Hijyen açısından  öne çıkan petek toz temizliğini kuru buharla yapıyoruz. Bu temizlik, petek ızgaralarında biriken ve temizliği zor olan tozların, buharlı makineyle temizliğidir.  Tozları çoğu zaman görmesekde tozlar camdan kapıdan ve benzeri yerlerden petek içlerine dolar. Bunu engellemek elbette mümkün değildir. Fakat bu tozların temizliği yaptırarak temizlik ve hijyeni sağlayabilirsiniz.

Peteklerde biriken tozlar evinizin içinde sağlıksız bir ortam oluşmasına neden olur. Tozlu havayı solumak zorunda kalırsınız ve buda alerjik hastalıkları tetikleyebilir. Ayrıca tozlu ızgaralarda yaşam süren mite böcekleri de dikkate almalısınız. Sağlığınızı düşünerek petek toz temizliği yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. İhlas Evleri petek toz temizliği servisinden bu hizmeti alabilirsiniz.

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

İhlas Evleri Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

İhlas Evleri petek toz temizliği nasıl yapılır? Merak edilen bu uygulamayı yaparken, basınçlı kuru buhar püskürten bir cihaz kullanıyoruz. Petekleri sökmeden petek altlarına takılan tek kullanımlık bezde tozları toplarız. Kuru buhar veren cihazla en ücra köşede biriken tozların tamamını temizliyoruz. Kalorifer petek arası toz temizleme işini mutlaka petek toz temizliği yapan tesisatçı firmaya yaptırın.

Bu işi yapacak kişinin mutlaka buharlı makine kullanıyor olması gereklidir. Buharlı makine kullanmadan bu işi yapılmamalıdır. Eğer buharlı makine kullanmadan yapılacaksa zaten evde bunu sizde yapıyorsunuz. O açıdan buharlı basınçlı makineyle bu işi yapanı tercih edin.  İhlas Evleri petek toz temizliği servisi bu uygulamayı profesyonelce yapan tesisatçı firmadır.

Benzer Gönderiler: