Petek Toz Temizliği 238 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kağıthane petek toz temizliği ekiplerimiz petek aralarına biriken tüm tozları temizler. Bu işi basınçlı buharlı makine yardımıyla yaparız. Petek ısındığında petek içindeki toz birikintileri sıcak havanın etkisiyle hareket eder havaya karışır. Sağlık açısından öne çıkan petek araları toz temizleme işini profesyonelce yapıyoruz.

Kağıthane petek temizliği servisi bu işi yıllardan beri yapmaktadır. Sahada bu uygulamanın gerekliliğini her defasında anlatıyoruz. Radyatör petek temizliği buharlı petek arası toz temizliği ekiplerizle bu işi profesyonelce yapıyoruz

Petek tesisat temizliği yaptırıyorum, petek toz temizliği yaptırmam gerekir mi? Bu temizlik işlemleri birbirinden çok farklıdır. Petek tesisat iç temizliğini kış ayında ısınmayan peteklerin ısınması için yapıyoruz. Petek toz temizliğiniyse tamamen hijyeni sağlayıp sağlıklı ısınmanız için yapıyoruz. Nasıl ki, petek kalorifer tesisat temizliği düzenli olarak yaptırıyorsunuz.  Petek dışı toz temizlemeyide aynı şekilde yaptırılmalısınız.

Kağıthane Petek Toz Temizliği Nedir?

Kalorifer petek ızgara aralarında birikmiş tozların temizliğidir. Tozlara bağlı oluşan bakteri, mite böceği gibi kirlilik kaynağını tamamen temizleme işidir. Kağıthane petek dışı toz temizliği servisinin bu uygulamayı yapma nedeni nedir? Dışarıdan temizleyemediğiniz petek ızgaralarında birikmiş tozları temizlenmektir. Peteklere üst taraftan baktığınızda ızgara kanallarını görebilirsiniz. Burada biriken tozlar sizi rahatsız edecektir. Eliniz girmediği ve suyla temizlik yapamayacağınız için tozlar kanallarda birikmeye devam eder.

Kağıthane Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kağıthane Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek toz temizliği yapıldığında ise petekler hijyenik olur. Petek araları tozlar için gayet uygun girintili çıkıntılı yapılardır. Böyle olduğundan evde petek aralarını tam olarak temizlemek olanaksızdır. Hem bu noktalara ulaşmak zordur hemde ulaşıldığında temizlenmesi oldukça zordur. Kağıthane petek toz temizliği servisimiz makinelerle bu işi kolayca yapar.

Kağıthane Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Kağıthane petek araları tozunu temizlemek için kuru buhar veren bir cihaz kullanıyoruz. Petekleri yerinden sökmeyiz etrafı kirletmeyiz. Buharlı makine yardımıyla kolayca tozları temizleriz. Aşırı kirli olan kalorifer peteklerinde gerekirse petek ızgara kapağını çıkarırız. Sadece kuru buhar ve  su kullanarak kir ve toz kalıntılarını temizliyoruz.

Kağıthane petek toz temizliği için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu yazıyı okuduktan sonra peteklerin içine doğru bakacaksınız. Bu temizlille peteklerdeki kirliliği ortadan kaldırıyoruz. Petekleri dezenfekte edip hijyeni sağlıyoruz.  Kağıthane petek toz temizliği servisiyle kışı sağlıklı ısınarak geçirin.

Benzer Gönderiler: