Petek Toz Temizliği 177 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kağıthane petek toz temizliği ekipleri petek aralarına biriken tüm tozları basınçlı buharlı makine yardımı ile temizler. Petek ısındığında petek içindeki toz birikintileri sıcak havanın etkisi ile hareket eder ve ortamdaki havaya karışır. Sağlık açısından öne çıkan petek araları toz temizleme işini profesyonelce yapıyoruz.

Kağıthane petek temizliği servisi bu işi yıllardan beri yapan ve bu uygulamanın gerekliliğini anlatan petek temizleme servisidir. Radyatör petek temizliği, buharlı petek arası toz temizliği ekipleri ile bu işi profesyonelce yapar.

Petek iç temizliği yaptırıyorum, petek toz temizliği yaptırmam gerekir mi diye düşünebilirsiniz. Bu temizlik işlemleri birbirinden çok farklıdır. Petek tesisat iç temizliği kış ayında ısınmayan peteklerin ısınması için yapılır. Petek toz temizliği ise tamamen hijyeni sağlayıp sağlıklı ısınmayı amaçlar. Nasıl ki, petek kalorifer tesisat temizliği düzenli olarak yaptırılıyor ise petek dışı toz temizleme de aynı şekilde yaptırılmalıdır.

Kağıthane Petek Toz Temizliği Nedir?

Kalorifer petek ızgara aralarında birikmiş tozların ve tozlara bağlı oluşan bakteri, ite böceği gibi kirlilik kaynağını tamamen temizleme işidir. Kağıthane petek dışı toz temizliği servisinin bu uygulamayı yapma nedeni dışarıdan temizlenemeyen petek ızgaralarında birikmiş tozların temizlenmesi içindir. Peteklere üst taraftan baktığınızda ızgara kanallarını görebilirsiniz. Burada biriken tozlar sizi rahatsız edecektir. Eliniz girmediği ve suyla temizlik yapamayacağınız için tozlar kanallarda birikmeye devam eder.

Kağıthane Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kağıthane Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek toz temizliği yapıldığında ise petekler yeni gibi hijyenik olur. Petek araları tozlar için gayet uygun girintili çıkıntılı yapılar olduğu için evde buraları tam olarak temizlemek olanaksızdır. Hem bu noktalara ulaşmak zordur hem de ulaşıldığında temizlenmesi oldukça zordur. Kağıthane petek toz temizliği servisi makineler ile bu işi kolayca yapılır.

Kağıthane Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Kağıthane petek araları tozu temizleme yapılabilmesi için kuru buhar veren bir cihaz kullanılır. Petekler yerinden sökülmeden etraf kirletilmeden buharlı makine yardımı ile kolayca temizlenir. Aşırı kirli olan kalorifer peteklerinde gerekirse petek ızgarasının kapağı açılabilir. Sadece kuru buharla su ve temizleyici bir malzeme kullanmadan kir ve toz kalıntıları tamamen temizlenir.

Kağıthane petek toz temizliği için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu yazıyı okuduktan sonra peteklerin buna ihtiyacı olduğunu rahatlıkla anlamanızı umuyoruz. Bu temizlik ile peteklerdeki kirlilik ortadan kaldırılarak gerekli dezenfekte de sağlanmış olur. Kağıthane petek toz temizliği servisi ile kışı sağlıklı ısınarak geçirin.

Benzer Gönderiler: