Petek Toz Temizliği 256 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kıraç petek toz temizliği servisi petek arası toz temizleme veya petek araları temizlemeyi makinelerle yapar. Kıraçta petek toz temizleme servisimizle petek tozlarını buharlı cihazla temizliyoruz.

Peteklerin tozlu olduğunu çoğumuz fark etmeyiz. Oysa petek üstünden peteğin içinde doğru dikkatlice baktığımızda tozları net görürüz. Her ne kadar peteklerin dışını silseniz de ızgara kanallarında biriken kiri tozu temizleyemezsiniz. Peteklerin üzerinden su dökerek temizlemeniz de olanaksızdır. Bu peteklerin tek tek sökülüp banyoya götürülmesi demektir. En güzel çözüm petek toz temizliği buharlı cihazla yaptrmanızdır. Esenyurt Kıraç petek temizliği servisi bu uygulamayı buharlı basınçlı makinelerle yapar.

Kıraç Petek Toz Temizliği Nedir?

Hem petek iç temizliği hemde petek toz temizliğini yapan tesisatçı bulmanız zordur. Petek tesisat içi temizlemeyle ısınmayan peteklerin ısıtmasını sağlarız. Oysa petek toz temizlemeyle petek ızgara aralarında biriken tozları buharlı makineyle temizleriz.

Kıraç petek toz temizliği nedir sorusu bu anlamda cevap bulmuş olur. Peteklerin sadece dışının silinmesi petek toz temizliği değildir. Petek ızgara aralarında biriken tozların en ulaşılmadık yerlerde dahil tozlardan temizlenip dezenfekte edilmesidir.

Kıraç Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kıraç Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Neden Petek Toz Temizliği Yaptırmalıyım?

  • Petek toz temizliğiyle hem sağlıklı ısınmanızı sağlarız hemde ortamın hijyenini sağlarız.
  • Isının etkisiyle peteklerdeki tozların hareketlenmesi ve havada uçuşması nedeniyle tozları solumaya başlarsınız.
  • Sevdikleriniz tozlardan olumsuz etkilenir.
  • Alerjik hastalıklar tetiklenir, solunum sorunları yaşayabilirsiniz.

Bu yüzden petek toz temizliğini belirli zamanlarda yaptırın.

Kıraç Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek arası temizleme makinesiyle peteklerde üst kapakları açmadan temizlik yaparız. Eğer petekler çok kirliyse petek kapaklarını çıkarırız. Aşırı kirli olan petek içlerinin temizliğini tam yapabilmemiz için bu  gereklidir. Petek üst kapağı nasıl açılır? Bu soru genelde bu işi evde yapmaya çalışan insanlar tarafından sorulmaktadır. Bunu yaptığınızda kapağa zarar vermeyin.

Kıraç petek toz temizliği servisimzle bu işlemi kuru buharla yaparız.  Ayrıca petekleri sökmeden yerinde temizleriz. Temizlik sırasında deterjan gibi malzemeler kullanmayız. Sadece kuru buharla tozları temizleriz.. Kıraç petek toz temizliği yapan servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: