Petek Toz Temizliği 177 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kıraç Petek Toz Temizliği servisi petek arası toz temizleme veya petek araları temizleme işinde profesyonel makineler ile hizmet sunar. Kıraçta petek toz temizleme servisi petek toz temizliği yapan güvenilir petek temizleme firması olup bu işi buharlı makineler ile yapar.

Peteklerin tozlu olduğunu çoğumuz fark etmeyiz. Oysa petek üstünden peteğin içinde doğru dikkatlice bakıldığında durum ne kadar vahim görülmüş olur.  Her ne kadar peteklerin dışını silseniz de ızgara kanallarında biriken kiri tozu temizleyemezsiniz. Peteklerin üzerinden su dökerek temizlemeniz de olanaksızdır. Bu peteklerin paslanmasına neden olabilir. En güzel çözüm petek toz temizliği yapılmasını sağlamaktır. Esenyurt Kıraç petek temizliği servisi bu uygulamayı buharlı basınçlı makineler ile yaparak gerçek bir temizlik yapar.

Kıraç Petek Toz Temizliği Nedir?

Hem petek iç temizliği hem de petek toz temizliğini yapan tesisatçı bu iki temizleme arasındaki farkı iyi bilir. Petek tesisat içi temizleme işi ısınmayan peteklerin ısıtmasını sağlamaktır. Oysa petek toz temizleme ise petek ızgara aralarında biriken tozlarının buharlı makine ile temizlenmesidir.

Kıraç petek toz temizliği nedir sorusu bu anlamda cevap bulmuş olacaktır. Peteklerin sadece dışının silinmesi petek toz temizliği değildir. Petek ızgara aralarında biriken tozların en ulaşılmadık yerlerde dahil tozlardan temizlenip dezenfekte edilmesidir.

Kıraç Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kıraç Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek toz temizliği hem sağlık açısından hem de ortamın hijyenin sağlamak amacıyla yapılması önerilen bir işlemdir. Isının etkisiyle peteklerdeki tozların hareketlenmesi ve havada uçuşması nedeniyle tozları solumaya başlarsınız. Sevdikleriniz tozlardan olumsuz etkilenir. Alerjik hastalıklar tetiklenir, solunum sorunları yaşanabilir. Bu yüzden petek toz temizliği belirli zamanlarda yapılmalıdır.

Kıraç Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek arası temizleme makinesi ile yapılan bu uygulamada peteklerde üst kapakalr açılmadan temizlik yapılır. Ancak bazı durumlarda aşırı kirli olan petek içlerinin temizliğinin tam yapılabilmesi için gerekli zorunlu olabilir. Petek üst kapağı nasıl açılır sorusu genelde bu işi evde yapmaya çalışan insanlar tarafından sorulmaktadır.

Kıraç petek toz temizliği servisi bu işlemi kuru buhar veren bir cihazla yapdığından peteklerin paslanması söz konusu değildir. Ayrıca petekler sökülmeden yerinde temizlenir. Temizlik sırasında deterjan gibi malzemeler kullanılmaz. Sadece kuru buhar tozları temizlenmesini sağlar. Kıraç petek toz temizliği yapan servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: