Petek Toz Temizliği 332 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Mecidiyeköy petek toz temizliği ekiplerimizle petek aralarında biriken fark edilmeyen tozları temizliyoruz. Mecidiyeköy petek temizliği yapan ustalarımız bu işi buharlı petek toz temizleme makinesiyle yapar. Mecidiyeköy radyatör temizliği yapan servisimiz aynı zamanda petek tesisat temizliğinide yapar. Buharlı makinelerle petek araları tozlarını 8 barla temizliyoruz. Her iki uygulamanın aynı kişi tarafından  yapılması elbette sizin için avantajdır.

Evde tozlu peteklerin olmasından hemen herkes rahatsız olur. Peteklerin üzerinde özellikle ızgaralarında birikmiş tozların temizlenmesi önemlidir. Bunun için Mecidiyeköy petek toz temizliği servisi ile iletişime geçmenizi öneririz. Bu temizliğin uzmanlar tarafından cihazla yapılması gerekir. Petek ızgaralarında biriken tozların evde normal temizlik yolları ile  temizlenmesi mümkün değildir.

Mecidiyeköy Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek araları toz temizliği, buharlı basınçlı  makineyle petek içlerinde yuvalanan tozların temizliğidir. Petek dışında ve petek içlerinde tozların birikmesine engel olamayız. Ayrıca biriken tozların temizliği için profesyonel yardım almalısınız.

Mecidiyeköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Mecidiyeköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Tozlu petekler ortamın hijyenini etkiler. Ayrıca petekler ısındıkça tozlarda havaya yayılmaya başlar. Solunum yoluyla alınan tozlar ise sağlığımız üzerinde ciddi etkilere neden olur. Hem koku yapan hemde evde dolaşmaya başlayan petek tozundan kurtulun. Sağlığınızı tehdit eden bu kirliliğe ve olası hastalıklarıda engel olun. Bu açıdan evde elbette temizlik yapılabilir ancak istenilen toz temizliği ev şartlarında yapılamaz. Mecidiyeköy petek toz temizliği servisiyle bu uygulamanın gerçek anlamda yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Mecidiyeköy Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Mecidiyeköy petek toz temizliği yaparken basınçla kuru buhar püskürten bir cihaz kullanırız. Peteklerin sökülmediği temizlik sırasında kuru buhar ve sulu buhar ile hijyeni sağlarız. Petekleri dezenfekte eder ve sağlıklı ısınmanızın önünü açarız. Kuru buhar üreten ve basıncı istenilen düzeyde olan makinelerle peteklerinizi tozlardan arındırıyoruz. Uygun petek temizliği fiyatlarıyla her mevsim yaptırabileceğiniz petek temizliği, sağlık hijyen demektir. Petekleri yaktığınızda koku olmaz is olmaz. Mecidiyeköy petek arası toz temizleme firmamızla  iletişime geçerek mutlaka petek toz temizliği yaptırın.

Benzer Gönderiler: