Petek Toz Temizliği 304 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Mimarsinan petek toz temizliği servisimiz, petek dışı toz temizlemeyi, petek tozu temizlemeyi buharlı makineyle yapar. Mimarsinan petek temizleme servisimiz, buharlı makineyle petekleri sökmeden temizler. Bu temizliği yaparkende etrafı kirletmeden istenilen düzeyde temizlik yapar. Mimarsinan petek araları tozu temizleme ustalarımız, bu işi müşteri memnuniyet odaklı yapar. Yani, acale etmeden petekler temizlenene zaman ayırır.

Petekleri etkileyen tozların belirli zamanlarda temizlenmesi gerekir. Her mevsim yapılabilen bir uygulama olduğundan zamanınızı ayarlayabilirsiniz. Tozlardan etkilenen petekleri kuru buhar veren bir cihazla temizleriz. Mimarsinan radyatör temizliği, her zaman teknolojik imkanları kullanarak pratik uygulamalarla hizmet sunar.

Mimarsinan Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek araları toz temizliği, peteklerin ızgara aralarında biriken tozların temizliğini yapar. Peteklere üstten baktığınızda ızgara kanallarının toz içinde olduğunu görebilirsiniz. Petekler ilk takıldıkları andan itibaren tozun etkisinde kalır. Bu bölge hem tozlu hem nemli hemde karanlık olduğu için mite böceklerine yaşam alanı olur. Bunun yanı sıra tozlar ısının etkisiyle havada uçuşur. Bu durumda siz ve sevdikleriniz tozları solumaya başlarsınız. Bunun gibi olumsuz etkileri nedeniyle petek toz temizliği yaptırmanız sağlığınız için önemlidir.

Mimarsinan Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Mimarsinan Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yaşlıları, çocukları daha fazla etkileyen tozların yuvalandığı petek araları zamanla çok kirli bir hal almaktadır. Bizler de bu durumdan bi haber olduğumuzda sorun başalr. Petek aralarında bakteri, mite böceği gibi zararlı canlılar üremeye başlar. Bu da sağlığımızı tehdit edecek durumu ortaya çıkarır ki, buna asla izin vermemeliyiz. Mimarsinan petek toz temizliği servisi hem kalorifer tesisat temizliğini yapar. Hem de petek dışı toz temizliğini yapar.

Mimarsinan Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği servisimizle, petek arası temizleme makinesini kullanarak temizliği yaparız. Buharlı makineyle petek içlerinde en ulaşılmadık yerleri bile buharla temizleriz. Buna imkan sunan şey elbette teknolojik makineler ve yapılan uygulamadır. Evde petek tozu almayla bahsettiğimiz temizlik aynı şey değildir. Petek aralarında her gölgeye ulaşılamadığınız için yaptığınız yetersiz kalır.

Petek toz temizliği yapılabilmesi için basınçla kuru buhar püskürten bir cihaz kullanırız. Petekleri kuru buhar ve sulu buhar üreten makineyle temizliyoruz.  Mimarsinan petek toz temizliği yaptırmak isteyenler servisimizden randevu alabilir.

Benzer Gönderiler: