Petek Toz Temizliği 238 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Mimarsinan Petek Toz Temizliği servisi, petek dışı toz temizleme ya da  petek tozu temizleme işini elbette buharlı makine ile yapar. Mimarsinan petek temizleme firması, buharlı makine ile petekleri sökmeden temizleme yaparak etrafı kirletmez ve tam temizlik yapar. Mimarsinan petek araları temizleme ekipleri uzun yıllardır sahada bu işi müşteri memnuniyet odaklı yapmışlardır.

Petekleri etkileyen tozların belirli zamanlarda temizlenmesi gerekir. Her mevsim yapılabilen bir uygulama olduğundan zamanınızı ayarlayabilirsiniz. Tozlardan etkilenen petekleri kuru buhar veren bir cihazla temizleriz. Mimarsinan radyatör temizliği her zaman teknolojik imkanları kullanarak pratik uygulamaları ile hizmet sunar.

Mimarsinan Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek araları toz temizliği işlemi peteklerin dış yüzeyinde özellikle ızgaralarında biriken tozların temizlenmesi amacıyla yapılır. Peteklere üstten baktığınızda ızgara kanallarının toz içinde olduğunu görebilirsiniz. Petekler ilk takıldıkları andan itibaren tozun etkisinde kalırlar. Bu bölge hem tozlu hem nemli hem de karanlık olduğu için zararlı mite böceklerine yaşam alanı olur. Bunun yanı sıra tozlar ısının etkisiyle havada uçuşur. Bu durumda siz ve sevdikleriniz tozları solumaya başlarsınız. Bunun gibi olumsuz etkileri nedeniyle petek toz temizliği yaptırmanın çok avantajlı olduğu görülebilir.

Mimarsinan Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Mimarsinan Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Evde yaşlı ve çocukları çok daha fazla etkileyen tozların yuvalandığı petek araları zamanla çok kirli bir hal almaktadır. Bizler de bu durumdan bihaber olduğumuzda, petek aralarında bakteri, mite böceği gibi zararlı canlılar üremeye başlarlar. Bu da sağlığımızı tehdit edecek durumu ortaya çıkarır ki, buna asla izin vermemeliyiz. Mimarsinan petek toz temizliği servisi hem kalorifer tesisat temizliği hem de petek dışı toz temizliği hizmetleri ile yanınızdadır.

Mimarsinan Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği servisi, petek arası temizleme makinesi ile petek içlerinde en ulaşılmadık yerleri bile buharla temizler. Buna imkan sunan şey elbette teknolojik makineler ve yapılan uygulamadır.

Evde petek temizleme petek aralarında her gölgeye ulaşılamadığı için yetersiz kalır.

Petek toz temizliği yapılabilmesi için basınçla kuru buhar püskürten bir cihaz kullanılır. Petekler kuru buhar ve sulu buhar üreten makine ile sökülmeden toz temizliği yapılmaktadır. Mimarsinan petek toz temizliği yaptırmak isteyenler servisimizden randevu alabilir.

Benzer Gönderiler: