Petek Toz Temizliği 240 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Nişantaşı petek toz temizliği ekipleri sahada tecrübeli çalışanları ile buharlı makineler ile petek toz temizliğini yıllardan beri yapmaktadır. Petekleri sökmeden buharlı petek araları toz temizliği makinesi ile yapılan uygulamada petek aralarında oluşa tüm tozlar temizlenmiş olur. Buharlı petek temizliği ile petekler dezenfekte edilir ve ortamın hijyeni sağlanır.

Petek temizliği iç ve dış temizlik olarak iki türlüdür. Peteklerin bakımı ve sağlığınız için temizliğine önem vermelisiniz. Petek toz temizliği peteklerin dışında yapılan bir temizliktir. Nişantaşı petek temizliği ile tesisat  temizliği olsun petek toz temizliği olsun makineler ile yapılır. Nişantaşı petek toz temizliği yapan firmamız cihazla petekleri kirden tozdan arındırır

Nişantaşı Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek araları toz temizliği ya da petek dışı toz temizleme işi petek aralarında biriken tozların buharlı makine ile temizlenmesidir. Son zamanlarda yaygınlaşan bu hizmet petek ızgaralarında birikmiş ve temizliği güç olan tozların temizlenmesi amacıyla yapılan bir işlemdir. Peteklere dışarıdan baktığınızda kirlenmeyi, tozları fark edemeyebilirsiniz. Ancak üstten ızgaralarına baktığınızda tozların nasıl kümelendiğini görebilirsiniz. Bu bölgeyi isteseniz bile evde kendi başınıza temizleyemezsiniz. Bu nedenle petek toz temizliği için uzman yardımı almalısınız. Evde çoğumuz evi temizlerken peteklerinde tozunu alırız.

Nişantaşı Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Nişantaşı Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Oysa, petek toz temizliği dediğimiz tam olarak bu değildir. Petek toz temizliği petek üst kapaklarının altında yer alan ulaşılması zor olan bölgenin temizliğidir. İşte buraları elimizdeki bezle ne kadar temizleyebiliriz.  Bu durum için buharlı basınçlı makineler devreye girer ve tüm petek ızgara araları bu sayede tam olarak temizlenir. Nişantaşı Petek Toz Temizliği ile istenilen düzeyde petek araları tam olarak temizlenir.

Nişantaşı Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek dışı toz temizleme, petek arası toz temizleme işi evde petek temizleme ile aynı şey değildir. Yukarıda da bahsettiğim üzere petek üst kapaklarının altında bulunan ulaşılması zor olan yerlerdeki tozların temizlenmesi zordur.

Nişantaşı petek toz temizliği nasıl yapılır sorusu firmamıza petek toz temizliği hakkında en fazla sorulan sorulardandır. Peteklerini temizletmeyi düşünenlerin tedirgin oldukları hususlar peteklerin sökülmesi ve temizliğin paslanmaya neden olup olmamasıdır. Ancak ekiplerimiz kuru buhar veren cihazla petek toz temizliği için peteklerinizi sökmez. Ayrıca temizlikte su direkt kullanılmadığı için paslanma gibi etkiler oluşmaz. Nişantaşı petek toz temizliği fiyatları da uygun olup bütçenizi zora sokmayacak düzeydedir.

Benzer Gönderiler: