Petek Toz Temizliği 308 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Nişantaşı petek toz temizliği ekipleri tecrübeli çalışanlarıyla sürekli sahadadır. Buharlı makinelerle petek toz temizliğini yıllardan beri yapıyoruz. Buharlı petek araları toz temizliği makinesiyle, petekleri sökmeden petek aralarındaki tozları temizliyoruz. Buharlı petek temizliğiyle, petekleri dezenfekte edip ortamın hijyenini sağlıyoruz.

Petek temizliği iç ve dış temizlik olarak iki türlüdür. Birincisi, petek tesisat temizliği olup ikincisi petek aralarındaki tozların temizliğidir. Petek tesisat temizliği dediğimiz şey, ısınma sorunu yaşadığınızda yaptırdığınız kirli su temizliğidir. Petek arası toz temizliğini ise tamamen sağlığımız için  petek arası tozların temizlenmesidir. Petekleri açtığınızda ısıya bağlı hareket eden toz zerrecikleri soluduğunuz havaya karışır. Evde yaşlı çocuk varsa bu rahatsız edici bir hal alır. Peteklerin bakımı ve sağlığınız için temizliğine önem vermelisiniz. 

Nişantaşı Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek araları toz temizliği, petek dışı toz temizliği petek aralarında biriken tozların buharlı makineyle temizlenmesidir. Son zamanlarda yaygınlaşan hizmet petek ızgaralarında birikmiş tozların temizlenmesidir. Peteklere dışarıdan baktığınızda kirlenmeyi, tozları fark edemeyebilirsiniz. Ancak üstten ızgaralarına baktığınızda tozların nasıl kümelendiğini görebilirsiniz. Bu bölgeyi isteseniz bile evde kendi başınıza temizleyemezsiniz. Bu nedenle petek toz temizliği için uzman yardımı almalısınız.

Nişantaşı Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Nişantaşı Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Evde çoğumuz evi temizlerken peteklerinde tozunu alırız. Oysa, petek toz temizliği dediğimiz tam olarak bu değildir. Petek toz temizliği petek üst kapaklarının altında yer alan ulaşılması zor olan bölgenin temizliğidir. İşte buraları elimizdeki bezle ne kadar temizleyebiliriz.  Bu durum için buharlı basınçlı makineler devreye girer. Basınçlı buharlı cihazla, tüm petek ızgara aralarını bu sayede tam olarak temizleriz. Nişantaşı petek toz temizliği ile istenilen düzeyde petek aralarını tam olarak temizleriz.

Nişantaşı Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek dışı toz temizleme, petek arası toz temizleme işi evde petek tozu alamyala aynı şey değildir. Yukarıda da bahsettiğim üzere petek üst kapaklarının altında bulunan tozların temizliğidir.

Nişantaşı petek toz temizliği petek tozunun nasıl temizliyor? Petek toz temizliği sorusu firmamıza  fazla sorulan sorulardandır. Peteklerini temizletmeyi düşünenlerin tedirgin oldukları hususlar vardır. Peteklerin sökülmesi ve temizliğin paslanmaya neden olup olmamasıdır. Ancak ekiplerimiz kuru buhar veren cihazla petek toz temizliği için peteklerinizi sökmez. Ayrıca temizlikte su direkt kullanılmadığı için paslanma gibi etkiler oluşmaz. Nişantaşı petek toz temizliği fiyatları da uygun olup bütçenizi zora sokmayacak düzeydedir.

Benzer Gönderiler: